Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zobar

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 19:54    Naslov sporočila: Zobar Odgovori s citatom

Upam, da tema ni preveč napačna tudi za Offtopic sektor..

Skratka, danes sem opazil da mi ja odpadla plomba. Ker že nekaj časa nisem bil pri zobarju (ja, priznam, ni mi prijetno tja hodit), me zanima, le ima kdo kakšnega za priporočat.

Fajn je, če dela tudi na koncesijo (če ne, bom pač moral plačati), nima čakalne vrste več mesecev, se posveti pacientu in da NI MESAR. V slednjem bodo polomljena naslonjala za roke še najmanjša stvar Twisted Evil

Hvala za predloge

Lp, G

Aja, najraje bi videl, da je zobar v Sl. Bistrici ali v Mariboru
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 14, 2009 11:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem bil na puljenju Sad Sad Sad !
Bilo je res nujno - saj jaz in zobozdravnik, se marava kot drakula in križ Laughing .

Resda si odgovore pričakoval malo prej Laughing , a če je še aktualno, lahko ti priporočim to zobozdravnico pri kateri sem bil. Če sem jaz preživel, boš tudi ti. Izpolnjuje vse tvoje pogoje: ni mesar (ampak mesarica! - šalim se Laughing), dela na koncesijo in samoplačniško, lokacija pa je na vogalu oranžne zgradbe v Jezdarski ulici 7, Maribor. Ti že veš kje je to.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 14, 2009 15:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gorazd,puher vse popravi! Shocked Shocked
Ne me na zobovrterja spominjat,me vse začne skeleti in boleti!
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 14, 2009 16:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ Before
Jao , nix dobro to, da si bil na puljenju Sad
Sočustvujem s tabo.. Moram pa priznat, da sta se potrudila in v ugledno hitrem času odgovorila Laughing Laughing Ni minilo dosti časa Laughing Laughing
Objavljeno: Tor Jan 13, 2009 19:54

Sicer pa sem jaz že našel svojo izbranko (zobozdravnico seveda) tukaj v Sl. Bistrici. Ni mesarka, je mlada, pa na hece, pa še za pogledat je Wink

Prvi obisk je bil dramatičen, vendar sem ga prestal in na koncu dobil še posebno pohvalo, da sem bil tisti dan najbolj priden pacient, kateri ni že na vratih zahteval 3eh injekcij (jaz nisem potreboval nobene Cool ). Na drugem zmenku sva že prebrodila začetno tremo in tako sva se odločila, da boma okrepila najino zvezo z izjavo o izbranem zobarju. Laughing

Skratka, moram reči, da sem res zadovoljen, da sem jo dobil kot priporočilo in sedaj ne grem drugam.

@AE

Poskusi srečo, mogoče pa naletiš na kakšno frišno, ki je ravno včeraj odprla svojo ordinacijo Twisted Evil Twisted Evil , pa je stara šele tam 27 let, blontna, z dobrimi pljuči in vitkimi nogicami kot srnica Twisted Evil

Mislim, da bi te pol skelelo in bolelo kaj druga kot gepis Laughing Laughing Wink

Sicer pa hvala obema Smile

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 07:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Me veseli, da si (že zdavnaj) rešil ta problem. Very Happy
... in upam, da v tej temi ne bom imel več kaj pisati. Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 12:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.youtube.com/watch?v=ZCMsx7JF7rY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe