Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Audio pohištvo
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2012 08:32    Naslov sporočila: Audio pohištvo Odgovori s citatom



Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2012 08:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hudo.
Če je večerja na mizi zanič, se jo da prevrtet na včerajšnjo večerjo, ki je bila boljša? Shocked Laughing
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2012 08:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sam en velik svinčnik nucaš.. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 11, 2012 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

diy hifi regal iz knaufa

Made in Slovenia Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 11, 2012 21:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kateri zvočniki so to?
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2012 00:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hudoooo! Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2012 01:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Igra pa za posrat !!! Rolling Eyes
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 17, 2012 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 07, 2012 06:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tele modularne betonske stvaritve so mi padle v oko:



Več tukaj.

Sestavljaš skupaj po elementih, kakšni so na voljo evo tukaj.

Lepo, a drago kot hudič. Kak teden nazaj, ko sem gledal cenik, je prišel en element preko 300 eur Surprised , danes mi cenika več ne odpre. Možno, da so ga odstranili.

Mogoče zanimiva stvar za samogradnjo. Bi se lotil sam pa nisem vešč finega betoniranja. Ni mi problem zbetonirat škarpo, plato, plot,... za take fine zadevšne pa nimam roke. Če se kdo loti česa podobnega in izpade lepo za pogledat, ter bi bil pripravljen za nek razumen denar spraviti skupaj še za koga, eto mene zraven.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 09:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ni glih audio, je pa retro in kul Smile

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 30, 2012 16:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Špilferderber je napisal/a:
ni glih audio, je pa retro in kul Smile



Kaj to so predelali Kanglerjeve radarje? Razz
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 01, 2012 00:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Tele modularne betonske stvaritve so mi padle v oko:



Več tukaj.

Sestavljaš skupaj po elementih, kakšni so na voljo evo tukaj.

Lepo, a drago kot hudič. Kak teden nazaj, ko sem gledal cenik, je prišel en element preko 300 eur Surprised , danes mi cenika več ne odpre. Možno, da so ga odstranili.

Mogoče zanimiva stvar za samogradnjo. Bi se lotil sam pa nisem vešč finega betoniranja. Ni mi problem zbetonirat škarpo, plato, plot,... za take fine zadevšne pa nimam roke. Če se kdo loti česa podobnega in izpade lepo za pogledat, ter bi bil pripravljen za nek razumen denar spraviti skupaj še za koga, eto mene zraven.


Hvala za tole idejo.Res mi je všeč.Po weekendu bom nesel tole mojmu tišlerju, in če ne bo predrago (mediapan), bom naročil.
Res odlična ideja.Kljub temu, da je poštenih dimenzij ne "zabunka" prostora vizuelno, zreven deluje še kot difuzor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
mardoc1



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 13:11
Prispevkov: 44
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 12:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pozdravljeni

ker zaradi dokupa komponent mi zmankuje prostora na moremu meliconi ghost design 2000 nosilcu, si moram omisliti nov sistem ....

ne bi rad kompiciral, rad bi eno lepo omarico 200x50cm (dxš) oz. tu nekje za okoli 300€...vsaj 2 polički tako da na spodjo lahko vsaj malo skrije škatlo od pc-ja....
vseeno pa ne bi rad omarico iz 4 kosov iverke...vsaj malo naj bo posebna...kaj pomeni posebna? ne vem točno... Wink ampak če bi bili tako prijazni in mi dali kakšne ideje bi bil res zelo hvaležen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 20, 2013 11:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mardoc1 je napisal/a:
pozdravljeni

ker zaradi dokupa komponent mi zmankuje prostora na moremu meliconi ghost design 2000 nosilcu, si moram omisliti nov sistem ....

ne bi rad kompiciral, rad bi eno lepo omarico 200x50cm (dxš) oz. tu nekje za okoli 300€...vsaj 2 polički tako da na spodjo lahko vsaj malo skrije škatlo od pc-ja....
vseeno pa ne bi rad omarico iz 4 kosov iverke...vsaj malo naj bo posebna...kaj pomeni posebna? ne vem točno... Wink ampak če bi bili tako prijazni in mi dali kakšne ideje bi bil res zelo hvaležen


EPP: Če podstaviš nizkoresonančne krogle Epidauro pod naprave, si svoboden pri izbiri mizice, ker se vibracije ne bodo prenašale na cd in ojačevalec. Dvometerska polica omarice ne vidi ure da vibrira...
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 27, 2013 10:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pohištvo,
za udobje in dobro počutje
kompjuterskih izvorov zvoka..

http://gizmodo.com/5992492/heres-a-laptop-stand-thats-better-for-your-back

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe