Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ripanje cd-jev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2011 21:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alenvprekrŔku je napisal/a:
Zdaj dela! Shocked

Lahko da se mu je zmeŔalo potem, ko sem ripanje Led Zeppelinov nadaljeval z George Michaelom! Laughing

Mislm... Question


Meni je EAC zripal album Georgea Michaela, hmm... kako pomenljivo - Listen Without Predjudice, brez problema. Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2011 21:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se Ŕe spominjam najinega dopisovanja o Siddharti. Laughing Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2011 22:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Confused ...jaz pa ne. O ĆØem je bilo govora?
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2011 22:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cool http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=252&highlight=radio+%9Atudent Laughing
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2011 22:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

De Gustibus Non Disputatum Est.

Trojni album, George Michael, Twentyfive, CD-2 For Loving, pa ne dela. Že ko zapre vratca pogona in odpre podokno za iskanje ovitkov, javi tisto napako o EAC.exe. EAC preprosto neha delovati. Shocked
Ostala dva CD-ja delata! Mimo. Itak ga ne posluŔam...
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 27, 2011 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ripanje konĆØano! George Michael pa ne gre in ne gre! Kar koli naredim, ta CD mi takoj ugasne EAC! Shocked Ni pomagalo barvanje s flomastrom, ni pomagala kopija narejena s Nero-tom, skratka niĆØ.
Enostavno EAC ugasne (napiŔe v podoknu: "EAC.exe has stopped working). Kako je to možno? Ima kdo podobno izkuŔnjo? Ima kdo reŔitev?
Ene plate je ripal tudi 20ur, pa vendar. Pogon sem preveril. Prebavi tudi po tleh spraskane CD-je.
Help! Lahko tudi v obliki že zripanega albuma.

Gre za trojni album G.M. - Twentyfive. Ne dela samo plata Ŕt:2. Ostali dve sta prebavljeni in zripani brez težav in hitro. Cd Ŕt.2, dela normalno na vseh mojih CD playerjih in v avtomobilih.

Hvala.


_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 27, 2011 10:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alenvprekrŔku je napisal/a:
Help!

Žal, neposredne pomoĆØi ti ne morem ponuditi, lahko pa ti dam posredno tolažbo... Laughing
VĆØeraj sem poskusil zripati originalni audio CD, pa niti do EAC-a ni priÅ”el, saj raĆØunalnik CD sploh ni zaznal... grem na CD/DVD oppo player... Å”pila brez problemov... Confused Se mi je prviĆØ zgodilo.

O EAC-u...
"With a little help from my friends" (pravzaprav gre za ednino, ki sliÅ”i na ime audiofill Laughing ) ga sedaj uporabljam že nekaj mesecev. Z ripanjem sem zadovoljen, za taganje pa je MediaMonkey obĆØutno uĆØinkovitejÅ”i in prijaznejÅ”i - tudi za druga opravila. Predlagajo ga tudi na HD Tracks.
Nadvse dobrodoÅ”lo bi bilo, ĆØe bi audiofill utegnil narediti testno primerjavo med obema... Idea

Alen, sem te potolažil?
Å e ne?!
No, dobro... vĆØeraj mi je za povrh crknil Å”e multifunkcijski printer...
(Naj sosedu krava crkne! ƈe se le da pa vse, kar jih ima v hlevu!)
Laughing Laughing Laughing

ZZ & FF !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 27, 2011 11:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V tolažbo si mi! Laughing
Bom Ŕe kje poskusil. Tudi v službi imam EAC. Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 23:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jebemti audiofill-a... Njega spremljam kot kako miss Venezuele... pa goltam njegove nasvete... on je kriv, da bom zripal celotno zbirko... matr raĆØun mu bom poslal za preživete ure ob raĆØunalniku...

ampak, ko je govoril o EAC programu, pa o Foobar 2000, nisem vedel, da obstaja samo Windows verzija... torej kaj je ekvivalentno tem programom, ĆØe uporabljaÅ” Mac OS X?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Boset



Pridružen/-a: Ned Apr 2010 22:23
Prispevkov: 7
Kraj: Šmarje pri JelŔah

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 20:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Morda je že bilo napisano, ker nisem uspel prebrati od zaĆØetka te teme...

Vidim pa, da se vam zatika malo pri rippanju..

men se Ŕe sicer to ni zgodilo, niti Ŕe nisem nikoli uporalbjal EACa. Meni je zelo uporaben in kolikor toliko nezahteven program FOOBAR 2000, prav tako ga uporabljam za predvajalnik (bere vse živo!)

Enako pa se da rippat v vse možne formate FLAC WAV PCM 16/32 bit itd...

preizkusite:
http://www.foobar2000.org (FREEWARE!)

za dodatna vpraŔanja sem na voljo


ps: Vinylfan, za OSX nisem naŔel nobene podpore žal, poizkusi z emulatorjem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Å pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 20:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

EAC za ripanje, foobar za predvajanje.. železni repertoar..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ali je foobar edini program ki prebavi 96/24 glasbo ali pa obstaja kakŔen bolj dodelan program

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Boset



Pridružen/-a: Ned Apr 2010 22:23
Prispevkov: 7
Kraj: Šmarje pri JelŔah

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 21:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AIMP 2 je tud kar soliden program predvajalnik. Nisem Ŕe sprobaval težjih formatov ampak toliko za info...
uporabljam ga za ACM formate (old school)...

isto je FREEWARE!

http://www.aimp2.us/aimpl.php

mogoĆØe pa vam tudi pride prav adobe audition 3, žal ni freeware.
program \ Editor, pa se uporablja za zelo precizne zadeve!
Ki jim nisem kos...

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Tma



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 3:06
Prispevkov: 635
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 21:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
jebemti audiofill-a... Njega spremljam kot kako miss Venezuele... pa goltam njegove nasvete... on je kriv, da bom zripal celotno zbirko... matr raĆØun mu bom poslal za preživete ure ob raĆØunalniku...

ampak, ko je govoril o EAC programu, pa o Foobar 2000, nisem vedel, da obstaja samo Windows verzija... torej kaj je ekvivalentno tem programom, ĆØe uporabljaÅ” Mac OS X?


Jaz uporabljam MAX:


[url] http://sbooth.org/Max/

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Å pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kumer je napisal/a:
ali je foobar edini program ki prebavi 96/24 glasbo ali pa obstaja kakŔen bolj dodelan program

LP


Kako dodelan? Graficno?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 4 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe