Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup subwooferja Klipsch, Jamo ali..Prosim pomoĆØ

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
uzitek123



Pridružen/-a: Sob Dec 2013 16:12
Prispevkov: 121
Kraj: OPLOTNICA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 00:00    Naslov sporočila: Nakup subwooferja Klipsch, Jamo ali..Prosim pomoĆØ Odgovori s citatom

Torej na obstojeĆØ sistem, Dali concept6 in concept2 ,kar poganja yamaha, bi želel dodati sub, za posluÅ”anje stereo, obĆØasno pa tud med filmi.
Nekak sem se zagledal v Klipsch r12, ker pa sem glede tega laik, bom hvaležen za vsak predlog.
Soba je velika 24 m2, praktiĆØno veliko nebi potreboval, rad pa bi razbremenil Dalije, pa tudi basa mi manjka za moja uÅ”esa.
Raje bi imel manj moĆØi in boljÅ”o kvaliteto suba, kot obratno, oz.kompromis za male pare, tja do 250-300ā‚¬. Žal veĆØ ne gre...
Upam, da si vzamete ĆØas in delite svoje izkuÅ”nje in znanje...

ƈe kdo prodaja kaj primernega, pa prosim za ponudbo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 00:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Med malimi oglasi ..

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=18721

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=18647
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 09:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tisti celan bi znal bit zanimiv, ne vem pa kako se bo obnaÅ”al v tvoji sobi. Sem že jaz spraÅ”eval prodajalca, pa me je zmotila barva - temna ĆØeÅ”nja, iskal sem pa ĆØrnega.

Je pa to def najveĆØji sub za ta denar.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uzitek123



Pridružen/-a: Sob Dec 2013 16:12
Prispevkov: 121
Kraj: OPLOTNICA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 17:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za info.
Bom kr verjel temu, tako da sem se odloĆØil za celan in grem morda Å”e danes ponj. Upam da se ne nat..sm fejst že razmiÅ”ljal o nakupu novega, yamaha za isti gnar, ker me seveda srbi, hehe
Hvala Ŕe enkrat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 17:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj služiWink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2017 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tale je tudi dobro ocenjen:
https://www.akustik-projekt.at/shop/heim-hifi/lautsprecher/subwoofer/1473/klipsch-reference-r-12sw-schwarz?sPartner=3
Skupaj s poÅ”tnino: 260 ā‚¬.
Po mojem mnenju veliko za denar.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe