Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tezave z Nad t 747

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
p206cc



Pridružen/-a: Pon Feb 2012 14:14
Prispevkov: 21
Kraj: Dobre-polje

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2017 20:10    Naslov sporočila: Tezave z Nad t 747 Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Pri svojem NADu mi je ze nekaj casa prasketalo pri spreminjanju glasnosti, ce sem uporabljal gumb na reciverju. Ker sem vecino casa uporabljal daljinec, temu nisem posvecal pozornosti. Pac obrabljen potenciometer. Sedaj pa mi je zacelo prasketati tudi kadar ne spreminjam glasnosti. Prasketa kadar ni nobenega signala v reciver, kot tudi kadar je zvok. Je to tudi posledica potenciometra? Ali jemlje hudic kaj drugega?
Hvala za odgovore.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2017 10:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Že dlje časa nihče ni reagiral na tvoje vprašanje - pomeni, da tvoj problem ni nekaj običajnega.
Torej, ne bo druge - bo treba na obisk k doktorju za te stvari.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan65



Pridružen/-a: Sob Feb 2014 19:52
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2017 11:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Že dlje časa nihče ni reagiral na tvoje vprašanje - pomeni, da tvoj problem ni nekaj običajnega.
Torej, ne bo druge - bo treba na obisk k doktorju za te stvari.




Doktor za tovrstne težave, ki nam ga je priskrbel soforumaš, Drago67 je g. Miloš Rakič, ki se oglasi na številko 041 504 543.

Lp., B.


Nazadnje urejal/a Bojan65 Sre Feb 08, 2017 13:16; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 731
p206cc



Pridružen/-a: Pon Feb 2012 14:14
Prispevkov: 21
Kraj: Dobre-polje

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2017 11:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

sem upal, da je kdo že imel podoben primer oziroma da odgovori kdo, ki se spozna na elektroniko. Sem pa tudi vesel kontakta, pokličem jutri.

Drugače pa sem pogledal tudi tuje forume za crackling sounds pri reciverjih in je bilo kar nekaj odgovorov, najbolj me skrbijo odgovori, da je lahko fuč kakšna od plošč ali pa napajanje.

Skratka bom videl kaj bo povedal mojster.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe