Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

"Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si"
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 09:12    Naslov sporočila: "Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si" Odgovori s citatom

"Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si" je tema na mnogih forumih, še posebno zanimiva za ugotavljanje psihološkega profila posameznika sploh v interakciji s Hi-Fi opremo, kjer se vedno tehta viške denarja in usklajuje strošek za eno ali drugo potrebo. Baje velja, da izbrana znamka in tip vozila zelo natančno opredeljuje karakter lastnika in ravno tako nekateri vozniki za nič na svetu ne bi izbrali določenega tipa avta?! Surprised

Pri meni osebno ni bilo nikoli vprašanje čemu nameniti več denarja saj je bil audio vedno v ospredju in je posledično cena avtomobila za faktor x10 manjša od Hi-Fi verige. Moj zeleni pižl 406 je letnik 2001, 2.0 bencinar, z osnovno audio opremo in moram reči, da zelo pridno izpolnjuje nalogo prevoza od točke A do točke B. Laughing

Torej na plano s primerjavami avto - Hi-Fi, predvsem v smislu cenovne primerjave, da vidimo vse Ferrarije, Astone,..., ki počivajo v vaših garažah. Shocked


"Glasbena želja" na zgornji sliki. Mr. Green
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 09:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni za avto sploh ni važno kakšnega imam in to iz večih razlogov:

- v službo hodim peš, prav tako žena
- stanujem v bloku in sem brez garaže

Zaradi vsega naštetega ne potrebujem dragega avta, saj sem v njem samo takrat, ko gremo na dopust in pa 1 - 2 teden ko gremo nakupovat.
Pa še škoda bi mi ga bilo imet pred blokom, da bi moral pazit, da ga ne bo kdo raniral.
Je pa očitno avto še vedno statusni simbol pri slovencih, če ga ma sosed, zakaj ga ne bi imel še jaz.

Imam pa dve dobri kolesi ( cestnega in gorskega), ker precej kolesarim. Za kolo pa mi ni problema dat tudi 1500€.

Kakor pravijo - zdrav duh v zdravem telesu - muzika za dušo in kolo za zdravje.

Aja, imam pa pred blokom 10 let staro Laguno, ki služi svojemu namenu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ford Mondeo karavan diesel 2003 full option(močnejši diesel od dveh, ki sta bila na razpolago) s parkradarjem, brez usnja, ker ga ne maram.
Avtocestni avto, ker se večinoma vozim po AC.

Ker se skoraj ne kvari(ker ga ne vozim na uradne Ford servise, ki so popolna katastrofa), ker sta lega na cesti in vodljivost fordovsko fenomenalna, ker je dovolj močan, da mi ni treba gledat polžev, ki z mislimi niso na cesti, ker ima res ogromno prostora, super zice in žre samo 7,5, pa če ga še tako gonim..

Ker ima fasado in kišto tako veliko, da te skoraj nihče ne izsili, kaj šele, da bi se hotel prerivet s tabo na cesti in to je velik faktor pasivne varnosti..

Tudi moj naslednji avto bo Ford Mondeo. Laughing


Nazadnje urejal/a mestn pu Čet Okt 15, 2009 09:56; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fuego je napisal/a:
Aja, imam pa pred blokom 10 let staro Laguno, ki služi svojemu namenu.

mestn pu je napisal/a:
Ford Mondeo karavan diesel 2003 full option(močnejši diesel od dveh, ki sta bila na razpolago) s parkradarjem, brez usnja, ker ga ne maram.

Ja, kaj pa primerjava avto - Hi-Fi, a je slednji dražji Question


Nazadnje urejal/a ProJet Čet Okt 15, 2009 10:00; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 09:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



moj je oranžni Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Lp,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 10:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gorko1 je napisal/a:
moj je oranžni Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Lp,
Goran


No zares povej v čem sediš, ko greš na izlet in cena napram Hi-Fi-ju? Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 10:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
Ja, kaj pa primerjava avto - Hi-Fi, a je slednji dražji Question
Nekako enako...
Ford je eden najcenejših v svojem razredu, lega in vodljivost pa sta eni najboljših(podobno kot odlična kontrola tranzijentov pri ampih).

Posodil sem ga sinu, da si je šel v Graz v Ikeo nakupit pohištvo in ga je polno naloženega gonil do konca po AC in skozi ovinke in mu je šel kot po tračnicah..
Po mestu ga lahko pelješ kot Minija, če seveda upoštevaš njegovo težo, dolžino in dolg hod fedrov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 10:13    Naslov sporočila: Re: "Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si" Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
"Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si" je tema na mnogih forumih, še posebno zanimiva za ugotavljanje psihološkega profila posameznika sploh v interakciji s Hi-Fi opremo, kjer se vedno tehta viške denarja in usklajuje strošek za eno ali drugo potrebo. Baje velja, da izbrana znamka in tip vozila zelo natančno opredeljuje karakter lastnika in ravno tako nekateri vozniki za nič na svetu ne bi izbrali določenega tipa avta?! Surprised

Pri meni osebno ni bilo nikoli vprašanje čemu nameniti več denarja saj je bil audio vedno v ospredju in je posledično cena avtomobila za faktor x10 manjša od Hi-Fi verige. Moj zeleni pižl 406 je letnik 2001, 2.0 bencinar, z osnovno audio opremo in moram reči, da zelo pridno izpolnjuje nalogo prevoza od točke A do točke B. Laughing

Torej na plano s primerjavami avto - Hi-Fi, predvsem v smislu cenovne primerjave, da vidimo vse Ferrarije, Astone,..., ki počivajo v vaših garažah. Shocked


"Glasbena želja" na zgornji sliki. Mr. Green
V nedeljo sem bil v Swarovski crystals fabriki pred Innsbruckom in je tam stal točno tak avtek, samo da je bil črn.. Laughing
V njihovem razstavnem paviljonu imajo v par showroomih po zvoku izza kulis sodeč, odlično fršterkerijo, žal pa ne moreš pogledat kakšno.
V parih sobah pa presenetljivo bedno..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mestn pu je napisal/a:
ProJet je napisal/a:
Ja, kaj pa primerjava avto - Hi-Fi, a je slednji dražji Question
Nekako enako...


Poznam par premožnežev in lahko rečem, da je njihov Hi-Fi uravnotežen z voznim parkom. In ravno to uskladitev auto - Hi-Fi izrabljajo High-End proizvajalci, češ "če že vozim AMG-ja pa res ne morem imeti poceni audio sistema" in po tej logiki gredo cene High-End audio produktov v nebo ... Mr. Green

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 10:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hyundai Elantra letnik 2001, 2.0 GLS, vsa oprema, ki so jo takrat ponujal pri Hyundaiu. Avtek solidno vleče, čeprav ma po moje cca 50KM premalo! Very Happy Pije pa od 7.5 do 11 ali 12 litrov, odvisno od mojega razpoloženja. Twisted Evil

Hi-fi... cenovno gledano, je vrednost obojih nekje na istem nivoju. Zvokovno sem pa bolj zadovoljen s sistemom kot z avtom! Laughing


Nazadnje urejal/a Soundfreak Pet Okt 16, 2009 17:34; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 10:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
mestn pu je napisal/a:
ProJet je napisal/a:
Ja, kaj pa primerjava avto - Hi-Fi, a je slednji dražji Question
Nekako enako...


Poznam par premožnežev in lahko rečem, da je njihov Hi-Fi uravnotežen z voznim parkom. In ravno to uskladitev auto - Hi-Fi izrabljajo High-End proizvajalci, češ "če že vozim AMG-ja pa res ne morem imeti poceni audio sistema" in po tej logiki gredo cene High-End audio produktov v nebo ... Mr. Green

Pri nekaterih premožnežih je tudi zato v navadi menjava komponent sistema v vseh prostorih, čim se pojavi nova serija njihove priljubljene firme.
Tale pickup je bolj po mojem okusu..
Barok.. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 11:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
fuego je napisal/a:
Aja, imam pa pred blokom 10 let staro Laguno, ki služi svojemu namenu.


Ja, kaj pa primerjava avto - Hi-Fi, a je slednji dražji Question


Zaenkrat sem še v fazi nabave malo boljšega sistema. Hudič je, če imaš toliko hobijev kot jih imam jaz. Rad kolesarim, igram kitaro, poslušam muziko....Saj , če bi imel samo en hobi....
Za vse je treba met opremo, denarja pa vedno premalo Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 11:09    Naslov sporočila: Re: "Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si" Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
"Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si" je tema na mnogih forumih, še posebno zanimiva za ugotavljanje psihološkega profila posameznika sploh v interakciji s Hi-Fi opremo, kjer se vedno tehta viške denarja in usklajuje strošek za eno ali drugo potrebo. Baje velja, da izbrana znamka in tip vozila zelo natančno opredeljuje karakter lastnika in ravno tako nekateri vozniki za nič na svetu ne bi izbrali določenega tipa avta?! Surprised

Pri meni osebno ni bilo nikoli vprašanje čemu nameniti več denarja saj je bil audio vedno v ospredju in je posledično cena avtomobila za faktor x10 manjša od Hi-Fi verige. Moj zeleni pižl 406 je letnik 2001, 2.0 bencinar, z osnovno audio opremo in moram reči, da zelo pridno izpolnjuje nalogo prevoza od točke A do točke B. Laughing

Torej na plano s primerjavami avto - Hi-Fi, predvsem v smislu cenovne primerjave, da vidimo vse Ferrarije, Astone,..., ki počivajo v vaših garažah. Shocked


"Glasbena želja" na zgornji sliki. Mr. Green


LP

To zelo zelo velja !!!!

Npr. ljubitelji znamke VW (in v novejšem času Audi) še prav posebej modelov Golf in Passat so ljudje,ki stopajo v življenju po sigurni poti...Vse mora biti natančno preštudirano in ziher...Pri njih ni slučajnosti in experimentiranja...Ponavadi se ne ukvarjajo z adrenalinskimi športi in še kaj bi se našlo ... Tak ljubitelj audia se odloča zelo zelo dolgo, da si kaj kupi in potem pri tej znamki ostane ... Poznam takega audiofila,ki že več kot 10 let kupije HIFI in je do sedaj kupil smo zvočnike, ki mu ležijo v škatli !!!!!!!!

Pri meni znamka ni problem...Kar je v danem trenutku poceni z dobrimi voznimi lastnostmi... ... Ni ga čez užitke ... hitra vožnja skozi ovinke ...
Imam Forda Fokusa karavan ... Sanje .... za dodaten avto Fokus ST ali RS ali še morda Lotus Elise...Od klasike pa legendarni Detomaso pantera Very Happy



_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 11:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moja razglabljanja o tej temi še sledijo (si moram vzeti več časa), zaenkrat le odziv na @Ajko:

V mislih imaš najbrž tegale:



Strupeno-zelene barve Twisted Evil
Obstaja pa še v temnomodri in beli barvi.
Mimogrede: to fotografijo imam na namizju svojega službenega računalnika Cool .
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 15, 2009 11:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V garazi je Alfaromeo 156 2.0l bencinar - letnik 1997. Sem pred nakupom novega avta, v trenutno najboljsi poziciji je Volvo V70 dizel, sem pa se zelo neodlocen.
V sanjah pa se zelo podosto pojavlja tale Chevy Camaro!!!



Kdo ve...za prihodnjo okroglo obletnico.......

LP
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Naslednja
Stran 1 od 71

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe