Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Denon AVR-X1200W + kateri komplet zvočnikov?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
clubart



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 10:56
Prispevkov: 4
Kraj: Laporje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 23, 2015 17:46    Naslov sporočila: Denon AVR-X1200W + kateri komplet zvočnikov? Odgovori s citatom

LP. Ravno sem nabavil Denon AVR-X1200W. Zanima me kakšen set mi priporočate za zvočnike. Sam sem nekako razmišljal o Focal Sib&Cub3 Pack, vendar so že dolgo na trgu, počasi se poslavjajo.
Moč: 7.2 Kanal, 145 Watt (6 Ohm)

http://www.denon.de/de/product/hometheater/avreceivers/avrx1200w

Prosim za mnenja, ne vem kaj se dobro ujame z Denonom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 23, 2015 23:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj se šališ ane.
Vsak proizvajalec ima kaj boljšega v svoji ponudbi tudi focal sam.
Izberi monitorje če želiš majhne če pa večje pa izberi samostoječe zvočnike v odvisnosti od prostora v katerem bodo.
To mu privošči. B&W Ni nujno da so novi starejše serije so rabljene tudi odlične.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
clubart



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 10:56
Prispevkov: 4
Kraj: Laporje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 26, 2015 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP. Kje naj kupim B&W? Kdo lahko zrihta B&W po ugodni ceni?

Še to, glede na to da mi budžet ne dopušča nakupa celega kompleta 6 zvočnikov, ali je pametno za začetek vzeti prednja dva in sub ali kako drugo kombinacijo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 26, 2015 13:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker si verjetno kupil pretežno za filme, je najboljše začeti s sprednjimi tremi (L+D+center)

Sicer pa ima bigbang pogosto ugodne akcije za Dali komplete (Zensor ali Ikon serija, odvisno od budgeta), načeloma dobiš 5 zvočnikov za ceno sprednjih treh. Če kupuješ novo se splača o teh premislit.

Za rabljeno pa pač spremljal bolho, hitro se kaj najde.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 26, 2015 13:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BW sedaj prodajajo v hifi trgovini v Kristalni palači v BTC, Ljubljana. V avli točno nasproti applove trgovine.

lpm.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
clubart



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 10:56
Prispevkov: 4
Kraj: Laporje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 30, 2015 22:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slinch je napisal/a:
Ker si verjetno kupil pretežno za filme, je najboljše začeti s sprednjimi tremi (L+D+center)

Sicer pa ima bigbang pogosto ugodne akcije za Dali komplete (Zensor ali Ikon serija, odvisno od budgeta), načeloma dobiš 5 zvočnikov za ceno sprednjih treh. Če kupuješ novo se splača o teh premislit.

Za rabljeno pa pač spremljal bolho, hitro se kaj najde.


Eto pa sem nabavil.
Hvala Slinch, pogledal sem Dali, pogledal cene v BigBangu, moram rečt, da jih na netu nisem najdo ugodneje kot v trgovini. Kar je redkost.

Nabavil sem 5.0 komplet Dali Zensor 7 2x, Dali Zensor 1 2x in Dali Zensor Vocal.

Malo testiram, potrebni so ulaufanja.
Zaenkrat sem zadovoljen, vse skupaj še moram dobro nastaviti.
Dolgoročno bom dodal še sub.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe