Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PSI Audio Active Velocity Acoustic Absorber - AVAA
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 02, 2015 22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No vidiš v tem je tvoj problem. Sad
CASTOR je napisal/a:
?----?----.,?----?.,?

_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 03, 2015 01:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

res je, da na nam znanem svetu znajo delat zvočnike samo ene par mojstrov,vse ostalo je konfekcija!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 03, 2015 02:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ni res pa je,(Ripley)

u največji meri se dogaja brandkolektorstvo,pa naj bo kar je.

to pa tudi nekaj šteje -a ne .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 03, 2015 06:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res je imaš prav, več se moram držat te stare:
"Never argue with stupid people. they drag you down to their level and beat you with experience."
_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5983
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 03, 2015 14:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NLP je napisal/a:
Res je imaš prav, več se moram držat te stare:
"Never argue with stupid people. they drag you down to their level and beat you with experience."

Nisem se hotel in se tudi ne bom udeležil debate okoli akustike, ker sem tisto malo, kar se mi dozdeva/kar sem povzel po drugih - že povedal. Oglašam se zaradi nestrpnosti:
Najlažje je drugačemislečega označiti za neumnega. Tako ti ni potrebno utemeljiti svojega stališča. Je takoj diskreditiran (neverodostojen).
Trditev ima še nekaj drugih človeških pomanjkljivosti povezanih z etiko.

In potem tudi ta citat je v kontradikciji sam s seboj: kako te lahko neumen premaga, ti pa si pameten? In še naprej: kaj pomeni premagati? Kaj prinaša zmaga?
Hm, te premaga z izkušnjami - ki jih nima iz področja akustike? Nekoga ki je študiral akustiko? Hm, hm.. zrcalce, zrcalce..
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 03, 2015 16:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gospod advokat pardon ambassador, kje je nestrpnost in kje so provokativni posti od Castor-ja.
Brez argumentov trdi da ima argumente, pa čeprav so mu podani argumenti ali pa naj si kakšno knjigo kupi na to temo.
Pomagalo verjetno ne bo, ker ne verjetno ne želi niti vedeti pa čeprav kot pravi 40 let plus ima izkušenj eni imajo 60 let pa jim ne pomaga, žal.
Zakaj sploh obstaja akustika prostorov, če pa je nepomembna ali pa lahko pri obstoječi akustiki "zamenjaš komponento in ne ustreza več", pa ga bo bolel k***c, pa butli ki konstruirajo zvočnike, kako se delajo zvočniki...
... mogoče pa je samo "zademfan" kot je sam napisal.

Ej halo, gre za en zanimiv koristen kos opreme, ki bo vreden pozornosti za vse ki si ne želijo "skaziti" prostor z akustiko in ne sprevračanje teme v nekaj čisto drugega.

Ja to citirano besedilo je izgleda napisal en butl ki ni imel pojma...

Tukaj imaš nekaj malo projektov iz moje strani:
https://www.facebook.com/NenadLP/media_set?set=a.1571551484469.2074417.1105969721&type=3
in nisem akustik (imam nekaj km glede marsičesa), a se vseeno ukvarjam s tem in celo stari tonski mački, ki so tudi nekateri avdiofili so zelo zadovoljni.

ambasador je napisal/a:
NLP je napisal/a:
Res je imaš prav, več se moram držat te stare:
"Never argue with stupid people. they drag you down to their level and beat you with experience."

Nisem se hotel in se tudi ne bom udeležil debate okoli akustike, ker sem tisto malo, kar se mi dozdeva/kar sem povzel po drugih - že povedal. Oglašam se zaradi nestrpnosti:
Najlažje je drugačemislečega označiti za neumnega. Tako ti ni potrebno utemeljiti svojega stališča. Je takoj diskreditiran (neverodostojen).
Trditev ima še nekaj drugih človeških pomanjkljivosti povezanih z etiko.

In potem tudi ta citat je v kontradikciji sam s seboj: kako te lahko neumen premaga, ti pa si pameten? In še naprej: kaj pomeni premagati? Kaj prinaša zmaga?
Hm, te premaga z izkušnjami - ki jih nima iz področja akustike? Nekoga ki je študiral akustiko? Hm, hm.. zrcalce, zrcalce..

_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5983
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 03, 2015 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... Gospod advokat pardon ambassador ...
No, že uvodni cinizem samo potrjuje kar sem napisal.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 03, 2015 20:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Velja, poln cinizma si tudi sam in Castor.
Imaš kaj pametnega za povedat ali kaj?
Ali pa samo spet smetimo forum?

ambasador je napisal/a:
... Gospod advokat pardon ambassador ...
No, že uvodni cinizem samo potrjuje kar sem napisal.

_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2015 13:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NLP je napisal/a:
Velja, poln cinizma si tudi sam in Castor.
Imaš kaj pametnega za povedat ali kaj?
Ali pa samo spet smetimo forum?

ambasador je napisal/a:
... Gospod advokat pardon ambassador ...
No, že uvodni cinizem samo potrjuje kar sem napisal.


NLP, si se na tvoj cinizem užalil ker je odgovor na tvoj cinizem bil enakovreden tvojemu cinizmu.
Kot sem že v prejšnjih postih zapisal, mene čaka predvsem zamenjava določenih komponent, s katerimi upam, da bom za male pare prišel tja, kjer se vrata na stežaj odpro. Če mi to uspe, potem pride na spored tudi kak tretma sobe, ki je na žalost dnevna in takrat šele takrat bom iskal mojstre za akustiko. Mi je žal, da si se tako užalil na moj prvi zapis, ma vedi, da si bil prvi na spisku, ki bi ga poklical, da mi pomaga tam, kjer si sam ne znam več.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2015 14:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem v bistvu NLP-ju dolžen opravičilo? Ne vem. Ta dodatek je samo zato, da razjasnimo določene stvari glede prostora, v katerem se naš hifi nahaja.

V primeru, da je arhitektura prostora naklonjena poslušanju glasbe, je dovolj že normalna oprema sobe; se pravi, pohištvo, zavese, tepihi, kavči,ipd.
V ekstremnih primerih, arhitektura prostora izjemno onemogoča poslušanje glasbe. V teh primerih, so tretmaji sobe več kot dobrodošli, ampak, bolj kot je soba tretirana, manj ima sound življenje v sebi.

Se mi je dostikrat zgodilo, da smo razno razne aplikate odstranjevali, da smo sploh do zvoka prišli!

Kaj je to zvok, ki ga iščemo?

Jama puna dijamantov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2015 14:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer pa, da ne bo večjih zamer, lahko odkrito povem, da me bo nakup novih zvočnikov koštal približno 1500€ druge roke, cena gramofona ni važna (TAKO KOT ZA PRVEGA,SE TUDI ZA DRUGEGA NE BOM CENKAL), in glavice second hand ene 600-1000€. Kaj imate skritega v rokavu NLP in CK, prinesite in me cenovno prepričajte, da sem zabluzu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2015 14:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In če smo že pri temi odvetnikov????
Edino zame in za Ambasadorja se to javno ve, za vse ostale pa je to javna tajna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2015 15:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In bom zdaj zares bil cinik!!! Ni šans, da se bosta velepoznavalca akustike sploh oglasila.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2015 15:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Panica records so včasih imeli zelo dobre izdaje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 04, 2015 16:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se ne CK, ne NLP ne zavedata kaka obrodošlica ju pričakuje,Uuuh shit, narobe povedal. Velcome in dobrodošla, se bom po najboljših močeh trudil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 2 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe