Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ugodni oglasi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 20:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D3v1L je napisal/a:
Najbolje da prosiÅ” prodajalca ĆØe je pripravljen prinesti k tebi domov in preizkusiÅ” doma.


...tole je stavek (proÅ”nja) tisoĆØletja... Rolling Eyes

...obstaja tudi tema "Vici".... Laughing ...
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 20:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj ĆØeÅ” @fjaka "sodobno razmiÅ”ljanje". Pa saj smo že pred ĆØasom razmiÅ”ljali in ni bilo prav daleĆØ od "resnice".

nek_do je napisal/a:
jacoby je napisal/a:
tromba je napisal/a:
Pri nas je samo to dobro, kar je zastonj....

Malo drugaĆØe, dobro je samo, ĆØe je top HI-END (ĆØim veĆØ Kg Al) in skoraj zastonj...(1/10 cene), pa Å”e takrat bodo pripombe...

......., da ni bilo dostave na dom ter brez garancije.

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 21:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Kaj ĆØeÅ” @fjaka "sodobno razmiÅ”ljanje". Pa saj smo že pred ĆØasom razmiÅ”ljali in ni bilo prav daleĆØ od "resnice".

nek_do je napisal/a:
jacoby je napisal/a:
tromba je napisal/a:
Pri nas je samo to dobro, kar je zastonj....

Malo drugaĆØe, dobro je samo, ĆØe je top HI-END (ĆØim veĆØ Kg Al) in skoraj zastonj...(1/10 cene), pa Å”e takrat bodo pripombe...

......., da ni bilo dostave na dom ter brez garancije.


najbrž....FB generacija..."neki novi klinci"....
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D3v1L



Pridružen/-a: Pet Jan 2014 22:56
Prispevkov: 32
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2015 08:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

senior je napisal/a:

Kako se kaže (sliÅ”i) to: "... le premalo moĆØi ima" ? NAD naj bi dal od sebe do 150 W pri 8 ohmih (obĆØutljivost B&W 683 s1 je 90 dB, priporoĆØena moĆØ ojaĆØevalca 25-200 W).


Trenutni c356bee pa le 80W. Zato se odloĆØam za c375. MogoĆØe bo uspel iztisniti kaj veĆØ nizkih tonov iz Bowersev

Fjaka in Nek_do. To da je to zaradi takih superglacv kot sta vidva tole daleĆØ najbolj prijazen forum mi je dobro znano. Oba polna denarja in kupujeta stvari na pamet potem pa ali igra ali pa ne. Nekje je treba zaĆØeti. ƈe ga paĆØ prosi da se oprema ki jo prodaja preizkusi pri kupcu res ni niĆØ takega. Sam sem pripravljen pri prodaji to ponudit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2015 08:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D3v1L je napisal/a:
Sam sem pripravljen pri prodaji to ponudit.


in tako 100 x iz Radovljice po celi vesoljni Sloveniji....pa yebeÅ” bencin in ĆØas za teh par 100 evrov...kdaj boÅ” nehal?...že drugiĆØ boÅ” podvomil v svoje poĆØetje...tretjiĆØ boÅ” rekel: to pa je zadnjiĆØ, nikoli veĆØ... Cool

a misliŔ da mi nismo to Ŕolo že dali skozi?...
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2015 09:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D3v1L je napisal/a:
senior je napisal/a:

Kako se kaže (sliÅ”i) to: "... le premalo moĆØi ima" ? NAD naj bi dal od sebe do 150 W pri 8 ohmih (obĆØutljivost B&W 683 s1 je 90 dB, priporoĆØena moĆØ ojaĆØevalca 25-200 W).

Fjaka in Nek_do. To da je to zaradi takih superglacv kot sta vidva tole daleĆØ najbolj prijazen forum mi je dobro znano. Oba polna denarja in kupujeta stvari na pamet potem pa ali igra ali pa ne. Nekje je treba zaĆØeti. ƈe ga paĆØ prosi da se oprema ki jo prodaja preizkusi pri kupcu res ni niĆØ takega. Sam sem pripravljen pri prodaji to ponudit.

Se globoko oproÅ”ĆØam, ker je vse skupaj "malo mimo" pa vendar.

Ja morebiti sva pa res s @fjako dva od tistih, ki se držita sodobnega razmiÅ”ljanja in pisanja, da manj ko ljudje vedo, bolj suvereno piÅ”ejo in razpravljajo. Vsi, ki se dobro spoznajo na neko podroĆØje pa so precej bolj previdni.

In prosim ne olepÅ”uj situacije, ĆØe sam dobro veÅ”, da ne bi nikoli nekemu xy kupcu peljal npr. iz Radovljice v ZlatoliĆØje neke težke kiÅ”te, da jo sproba v svojem sistemu. Seveda pa, da obstaja tudi možnost, da Å”e nisi niĆØesar prodajal in Å”e ne poznaÅ” Slovenskega "nacianalnega Å”porta". Me je ravno vĆØeraj pogrela tale oddaja.

http://www.24ur.com/novice/slovenija/car-zastonjkarstva-ni-dovolj-da-se-najedo-na-prireditvi-hrano-basejo-tudi-v-torbice.html
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D3v1L



Pridružen/-a: Pet Jan 2014 22:56
Prispevkov: 32
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2015 11:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e zmeraj mislim da ne more Å”koditi ĆØe vpraÅ”a za to opcijo.

DrugaĆØe pa. Sem kupoval in sem prodajal. Kupil sem tako da mi je gospod pripeljal ojaĆØevalnik, vendar ga nisem vzel, dobil pa je za potne stroÅ”ke in Å”e nekaj za zraven, za kar sva se tudi že vnaprej domenila. Pri prodaji mi pa ni bilo zaenkrat treba nikamor vozit. Pravi samo da je to najboljÅ”i naĆØin da se prepriĆØaÅ”. Nikjer ne piÅ”e da se bo prodajalec sploh strinjal s tem, lahko ga povabi k sebi. Verjamem pa da je tudi dovolj takih ki samo spraÅ”ujejo ter probavajo ter niĆØesar ne kupijo, na žalost.

DrugaĆØe pa... ĆØasi gredo naprej, trg se je spremenil, na žalost ali sreĆØo nismo vsi imeli možnost odraÅ”ĆØati v Titovih ĆØasih kot predvidevam vidva veterana. VĆØasih ste verjetno lažje prodajali in je bil prodajalec Å”ef, danes je to drugaĆØe.

Glavno je da se spljuva vsakogar ki se na novo prijavi na forum in zastavi vpraÅ”anje ali pa poda svoje mnenje. Tudi v pristopni izjavi ne piÅ”e da je forum le za stare prdce ki že 30 let gonijo isto. Nekje je paĆØ treba zaĆØeti. Glavno je imeti ĆØez 1000 objav pa ĆØeprav 90% ĆØisto zgreÅ”enih.

Lep dan Ŕe naprej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2015 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za konec "polemike" prisrĆØna hvala @D3v1L za te vzpodbudne besede ob iskrenem upanju, da boÅ” tudi ti nekoĆØ "star prdec" z X000 objavami ter samo desetimi odstotki "zgreÅ”enih strelov" ter vedno novimi idejami.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D3v1L



Pridružen/-a: Pet Jan 2014 22:56
Prispevkov: 32
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2015 17:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja in mlajŔi uporabniki foruma smo zabavni (@fjaka) FB klinci Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 15, 2015 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gospodje, kot je povedal soforumaÅ” na sosednjem forumu, se tudi sam odpravim na ta forum z velikim nasmehom na licu in dobro voljo tako da me žalitve in nesramnost na @nek_do@tov in moj raĆØun ne spravijo iz tira...
drugaĆØe pa, ne vidim nobene žalitve ĆØe komu reĆØeÅ” da je FB generacija...tudi sam imam enega takega doma..."neki novi klinci", v narekovajih, je BalaÅ”eviĆØev komad, ki je zmeraj aktualen, ĆØeprav BalaÅ”eviĆØa ne maram...

ĆØe se pa nekdo poĆØuti ogroženega ker sem njegovo izjavo, stavek, proÅ”njo, razglasil za stavek tisoĆØletja, ne morem pomagat...

veselo naprej...that's the life
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 09:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

brez veze

Nazadnje urejal/a uroÅ” Ned Okt 25, 2015 00:03; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 09:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

brez veze

Nazadnje urejal/a uroÅ” Sob Okt 24, 2015 23:59; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2015 15:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot obiĆØajno, pojma nimam, v kakÅ”nem stanju je stvar. V zadnjem ĆØasu nisem videl kaj hude konkurence za podobno ceno

Pro-ject 1.2 za 135,00 ā‚¬

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/glasbeni-predvajalniki/gramofoni/pro-ject-p-12-gramofon-1298570661.html?aclct=1430894253&kw=gramofon


Nazadnje urejal/a uroÅ” Pet Maj 08, 2015 23:25; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2015 19:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
ƈe sklepam na podlagi Rega, Brio, iz tistega ĆØasa, nanj prikljuĆØiÅ” manj kot spodoben gramofon, poceni zvoĆØnike in si v vinilnih nebesih za praktiĆØno niĆØ denarja.



Hahaha, tako dobrega vica pa že dolgp ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 08, 2015 08:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oh, si bistra glava. Pa Å”e pravi srĆØek. In konstruktiven, res rariteta. Za crknt.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 3 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe