Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ugodni oglasi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 20, 2015 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Prodal kompleten sistem, nimam niĆØ veĆØ doma razen zvoĆØniÅ”kih kablov. ƈe kdo želi jih dobi ajd za socialnih 100 eur samo da mi ne delajo gužve. ƈe pa ne bo v doglednem ĆØasu kupca pa jih bom Å”enkal in zdrava marija.

A to imaŔ tiste DIY "srebrnake", dolžine...? Pa kakŔno fotko nalimaj prosim.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 20, 2015 21:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
audiofill je napisal/a:
Prodal kompleten sistem, nimam niĆØ veĆØ doma razen zvoĆØniÅ”kih kablov. ƈe kdo želi jih dobi ajd za socialnih 100 eur samo da mi ne delajo gužve. ƈe pa ne bo v doglednem ĆØasu kupca pa jih bom Å”enkal in zdrava marija.

A to imaŔ tiste DIY "srebrnake", dolžine...? Pa kakŔno fotko nalimaj prosim.


Ja diy varianta iz 650 gramov srebra ĆØistoĆØe 99,99% v obliki trakov Å”irine 2.5 cm in dolžine 220 cm. ƈezenj ovoj bombaža in snake skin. Nobenih banan ali vilic na koncih kabla nego v cilju izvrženja nebodigatreba solate na poti signala direkten spoj na konektorje ojaĆØevalnika in zvoĆØnikov.

EDIT: ni veĆØ aktualno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
uroÅ”



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 27, 2015 23:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rega Brio R za 400 ā‚¬. Mislim, da ga Å”e nisem zasledil ceneje, nikjer na svetu, pa ne spremljam samo eBaya.
Pri oceni ugodnosti je spet treba upoÅ”tevati tudi, da bi pri morebitnem nakupu iz tujine sledil stroÅ”ek poÅ”iljanja, trenutne teĆØaje domaĆØe valute, in da nas pri nakupu iz tujine obiĆØajno doleti vsaj malenkostno neprijetno preseneĆØenje. Lahko pa tudi veĆØje.

Na AK pa:
http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=15590

Pri istem prodajalcu tudi Naim DAC V1 za 1100 ā‚¬, velja vse že navedeno + najnovejÅ”i Naimov proizvod: "Cenik april 2015".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2015 17:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer ne ravno najboljÅ”a izvedenka (najboljÅ”i izbor je MKII), ampak vseeno dobra cena za ne slab zvoĆØnik:
http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/zvocniki/ostali-zvocniki/zvocniki-mission-770-freedom-1298111101.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2015 17:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In Ŕe za zraven:
http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/hi-fi-komponente/ojacevalci/mission-cyrus-2-amp--1297669885.html
OK, ne ravno zelo poceni, pa tudi ne kaj dosti precenjeno (odvisno od stanja)...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matt99



Pridružen/-a: Tor Mar 2015 17:28
Prispevkov: 23
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2015 20:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@gwb
A tile mission 770 so težki za poganjat?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 07, 2015 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

matt99 je napisal/a:
@gwb
A tile mission 770 so težki za poganjat?


Težko reĆØi in pa vpraÅ”anje s ĆØim bi jih poganjal. ObĆØutljivi so dovolj, vpraÅ”anje je zgolj glede kontrole basa (so že v osnovi malo slabÅ”e definirani spodaj). S precej podhranjenim ojaĆØevalcem in pa pri neprimerni postavitvi (BR...) zna biti rezultat precej neugoden. Spet je pa tudi vpraÅ”anje, koliko si obĆØutljiv na to (pri meni je to prva stvar, ki me zmoti)...

ƈe ni prostora za igranje s postavitvijo (beri: primerni odmiki od zadnje in stranskih sten!), bi jaz rajÅ”i Å”el na kompresijce.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 11:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem bil kar Ŕokiran Shocked , ko sem danes zasledil tale oglas za Tonewin MC-5881A, za kakŔno ceno se prodaja:

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=15665

Saj ne moreÅ” veĆØ verjeti, kje je oz. kam gre audio scena pri nas??? Prodajalec ne bo imel pokritih niti stroÅ”kov za modifikacijo!?!
ƈe ne bi imel preveĆØ zahtevnih zvoĆØnikov doma v sistemu, bi oglas že izginil.

Kdor bo kupil ta ojaĆØevalec, se mu bo Å”e zelo, zelo dolgo smejalo.
_________________
Nikoli se ne prepiraj z idiotom,
ker te bo potegnil na svoj nivo
in te premagal s svojimi izkuŔnjami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 13:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Senca je napisal/a:
Sem bil kar Ŕokiran Shocked , ko sem danes zasledil tale oglas za Tonewin MC-5881A, za kakŔno ceno se prodaja:

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=15665

Saj ne moreÅ” veĆØ verjeti, kje je oz. kam gre audio scena pri nas??? Prodajalec ne bo imel pokritih niti stroÅ”kov za modifikacijo!?!
ƈe ne bi imel preveĆØ zahtevnih zvoĆØnikov doma v sistemu, bi oglas že izginil.

Kdor bo kupil ta ojaĆØevalec, se mu bo Å”e zelo, zelo dolgo smejalo.


se popolnoma strinjam s tabo....jaz svojega sigurno ne dam za ta denar... :
zgleda da tip res nujno rabi denar.. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samosamo



Pridružen/-a: Pet Mar 2010 13:01
Prispevkov: 3
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2015 14:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A mi lahko kdo pove, ce je tole ugoden nakup: http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=15684 ?

Pravkar iŔcem neko podobno kombinacijo in gledam, da se ena taka prodaja za 850 evrov, tale pa za 700 pa Ŕe crna je, kar mi bolj ustreza.. Ima kdo kakŔne izkuŔnje s tem Rotelom?
Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D3v1L



Pridružen/-a: Pet Jan 2014 22:56
Prispevkov: 32
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2015 18:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se zdi ugodno. Za katere zvoĆØnike kupujeÅ”?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samosamo



Pridružen/-a: Pet Mar 2010 13:01
Prispevkov: 3
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 15:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moji zvoĆØniki so B&W 602 S3
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D3v1L



Pridružen/-a: Pet Jan 2014 22:56
Prispevkov: 32
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 16:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam imam dilemo pri nakupu. Sam imam B&W 683 s1 im se odloĆØam med Rotel RA 1570 in NAD C375Bee. Trenutno imam NADov ojaĆØevalec in mi zvok odgovarja le malo premalo moĆØi ima. Ta komplet bi moral biti po reviewih Å”e boljÅ”i od RA 1570. Najbolje da prosiÅ” prodajalca ĆØe je pripravljen prinesti k tebi domov in preizkusiÅ” doma.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 16:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D3v1L je napisal/a:
Tudi sam imam dilemo pri nakupu. Sam imam B&W 683 s1 im se odloĆØam med Rotel RA 1570 in NAD C375Bee. Trenutno imam NADov ojaĆØevalec in mi zvok odgovarja le malo premalo moĆØi ima. Ta komplet bi moral biti po reviewih Å”e boljÅ”i od RA 1570. Najbolje da prosiÅ” prodajalca ĆØe je pripravljen prinesti k tebi domov in preizkusiÅ” doma.


Rotel in Bowersi bi naj bili zmagovita kombinacija.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
senior



Pridružen/-a: Pet Sep 2008 14:24
Prispevkov: 117
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D3v1L je napisal/a:
Tudi sam imam dilemo pri nakupu. Sam imam B&W 683 s1 im se odloĆØam med Rotel RA 1570 in NAD C375Bee. Trenutno imam NADov ojaĆØevalec in mi zvok odgovarja le malo premalo moĆØi ima. Ta komplet bi moral biti po reviewih Å”e boljÅ”i od RA 1570. Najbolje da prosiÅ” prodajalca ĆØe je pripravljen prinesti k tebi domov in preizkusiÅ” doma.


Kako se kaže (sliÅ”i) to: "... le premalo moĆØi ima" ? NAD naj bi dal od sebe do 150 W pri 8 ohmih (obĆØutljivost B&W 683 s1 je 90 dB, priporoĆØena moĆØ ojaĆØevalca 25-200 W).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 2 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe