Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

KABLI???
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
D.T.J.



Pridružen/-a: Sre Nov 2014 12:31
Prispevkov: 5
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 13:07    Naslov sporočila: KABLI??? Odgovori s citatom

Hi!

Zanima me, katere kable za povezavo med pre in koĆØno ROTEL RSP 1098 in RMB 1095 mi priporoĆØate. Ali ima kdo izkuÅ”nje s Harmonic technology CYBERLIGHT P2A ali Audioquest Colorado? Imam zvoĆØniÅ”ke HT PRO 9 reference in sem res zadovoljn.

Hvala za mnenja! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/199-971
diyfreak



Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29
Prispevkov: 489
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 18:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe si sedaj z zvokom res zadovoljen, kot praviÅ”, potem ne vem zakaj bi nekaj menjaval ??? Pusti kot je in uživaj ter se ne spuÅ”ĆØaj v probleme.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D.T.J.



Pridružen/-a: Sre Nov 2014 12:31
Prispevkov: 5
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 19:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem, zelo. Z zvocniskimi, ki sem jih zamenjal pred cca. mesecem. Zato bi tudi menjal konekte med pre in koncno. Vendar imajo Cyberlight opticen prenos signala in me zanima, ce se je kdo srecal z njimi... Idea
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/199-971
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 23:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

D.T.J. je napisal/a:
Sem, zelo. Z zvocniskimi, ki sem jih zamenjal pred cca. mesecem. Zato bi tudi menjal konekte med pre in koncno. Vendar imajo Cyberlight opticen prenos signala in me zanima, ce se je kdo srecal z njimi... Idea


Kontaktiraj Mestnga Puja. Ima zelo zelo dobre kable. Sprobaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D.T.J.



Pridružen/-a: Sre Nov 2014 12:31
Prispevkov: 5
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za namig... Kaj pa mislite o mit-mi 350 reference evo-cv terminator interkonekt?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/199-971
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 23:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Kabli "starejŔega datuma" izgubljajo na svojih lastnostih, Ŕe posebej tisti s "Ŕkatlicami", je nekaj izjem ampak to je bolj "eksotika" Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
D.T.J.



Pridružen/-a: Sre Nov 2014 12:31
Prispevkov: 5
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2015 23:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bo drzalo. Je pa privlacna razlika novo/ second hand ker vecinoma delamo skrbno s komponentami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/199-971
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
D.T.J. je napisal/a:
Sem, zelo. Z zvocniskimi, ki sem jih zamenjal pred cca. mesecem. Zato bi tudi menjal konekte med pre in koncno. Vendar imajo Cyberlight opticen prenos signala in me zanima, ce se je kdo srecal z njimi... Idea


Kontaktiraj Mestnga Puja. Ima zelo zelo dobre kable. Sprobaj.
Zdaj so Ŕe Ŕanse.
Kakor kaže sedaj, ne bo veĆØ dolgo, ko bo moje kable sedanje serije(ta serija bo ostala kot modeli srednjega ranga) in nove serije, ki prihaja sredi ali konec leta, mogoĆØe kupiti samo Å”e iz tujine, kjer dosti bolje razumejo in cenijo vse tehnologije Rogerja Skoffa in moje, ki so vgrajene vanje ..
Wink
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 14:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mestn pu je napisal/a:
tromba je napisal/a:
D.T.J. je napisal/a:
Sem, zelo. Z zvocniskimi, ki sem jih zamenjal pred cca. mesecem. Zato bi tudi menjal konekte med pre in koncno. Vendar imajo Cyberlight opticen prenos signala in me zanima, ce se je kdo srecal z njimi... Idea


Kontaktiraj Mestnga Puja. Ima zelo zelo dobre kable. Sprobaj.
Zdaj so Ŕe Ŕanse.
Kakor kaže sedaj, ne bo veĆØ dolgo, ko bo moje kable sedanje serije(ta serija bo ostala kot modeli srednjega ranga) in nove serije, ki prihaja sredi ali konec leta, mogoĆØe kupiti samo Å”e iz tujine, kjer dosti bolje razumejo in cenijo vse tehnologije Rogerja Skoffa in moje, ki so vgrajene vanje ..
Wink


Kable od Mestna priporoĆØam izkljuĆØno zaradi izjemne zvoĆØne performanse in niĆØesar drugega. Sem zanj sicer neustrezna stranka zaradi doloĆØenih nazorov. Sicer sam njegovih kablov nimam in jih verjetno nikoli ne bom imel, žal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
D.T.J.



Pridružen/-a: Sre Nov 2014 12:31
Prispevkov: 5
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 14:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp!

Ne vem kaj ima mestn, ĆØe je možno bi prosil za kakÅ”en link, kupujem pa izrecno second hand robo... Budget za ta konekt je nekje 300-500 eur, kar dobim zgoraj omenjene... MogoĆØe kak namig za rabljene?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/199-971
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 16:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
mestn pu je napisal/a:
tromba je napisal/a:
D.T.J. je napisal/a:
Sem, zelo. Z zvocniskimi, ki sem jih zamenjal pred cca. mesecem. Zato bi tudi menjal konekte med pre in koncno. Vendar imajo Cyberlight opticen prenos signala in me zanima, ce se je kdo srecal z njimi... Idea


Kontaktiraj Mestnga Puja. Ima zelo zelo dobre kable. Sprobaj.
Zdaj so Ŕe Ŕanse.
Kakor kaže sedaj, ne bo veĆØ dolgo, ko bo moje kable sedanje serije(ta serija bo ostala kot modeli srednjega ranga) in nove serije, ki prihaja sredi ali konec leta, mogoĆØe kupiti samo Å”e iz tujine, kjer dosti bolje razumejo in cenijo vse tehnologije Rogerja Skoffa in moje, ki so vgrajene vanje ..
Wink


Kable od Mestna priporoĆØam izkljuĆØno zaradi izjemne zvoĆØne performanse in niĆØesar drugega. Sem zanj sicer neustrezna stranka zaradi doloĆØenih nazorov. Sicer sam njegovih kablov nimam in jih verjetno nikoli ne bom imel, žal.

MotiÅ” se. ƈesa takega nisem nikoli niti pomislil, Å”e manj rekel. Dejansko zadnjiĆØ nisem imel ĆØasa, ĆØeprav sva se zmenila, ker je nekaj nujnega priÅ”lo vmes in sem se ti opraviĆØil, pa si presliÅ”al.
Rad bi probal tvoje OB wooferje viÅ”ka, ĆØe jih Å”e imaÅ”, to sem ti hotel predlagat že takrat, ti pa lahko dobiÅ” na probo moj komplet terminiran in zbalansiran power kabel.
Tudi nov model interkonekcijskih bo na voljo v 14 dneh, v "dveh okusih", KLEI Absolute Harmony verzijo pa tako veŔ pri kom jo boŔ lahko sliŔal..
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 23:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mestn, mogoĆØe bi bilo dobro, da bi odpru predstavitveno temo tvojega obstojeĆØega kablovja, ki ga imaÅ” v ponudbi z imeni in cenikom vred, dodaj Å”e malo opisa in bo super, po moje marsikoga zanima kaj imaÅ” za ponudit Wink

Malo težko ti je sledit, ker v vsaki temi naletim novo ime za tvoje kablovje, potem pa se ĆØlovek malo zgubi Wink
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 23:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejx je napisal/a:
Mestn, mogoĆØe bi bilo dobro, da bi odpru predstavitveno temo tvojega obstojeĆØega kablovja, ki ga imaÅ” v ponudbi z imeni in cenikom vred, dodaj Å”e malo opisa in bo super, po moje marsikoga zanima kaj imaÅ” za ponudit Wink

Malo težko ti je sledit, ker v vsaki temi naletim novo ime za tvoje kablovje, potem pa se ĆØlovek malo zgubi Wink


Saj ni nor. Na forumu ga bodo vlekli za vsako besedo posebej, pa Ŕe davkarija ga bo preganjala. Laughing
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 23:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nej da oglas pod rabljeno Laughing
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 24, 2015 10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejx je napisal/a:
Mestn, mogoĆØe bi bilo dobro, da bi odpru predstavitveno temo tvojega obstojeĆØega kablovja, ki ga imaÅ” v ponudbi z imeni in cenikom vred, dodaj Å”e malo opisa in bo super, po moje marsikoga zanima kaj imaÅ” za ponudit Wink

Malo težko ti je sledit, ker v vsaki temi naletim novo ime za tvoje kablovje, potem pa se ĆØlovek malo zgubi Wink
Ime se ne spreminja, samo modeli se, ker rad izboljÅ”ujem, zase, že obstojeĆØe in neke prodaje na veliko ni, niti je ne naĆØrtujem, ker objektivno ni mogoĆØa. Naprodaj so samo prejÅ”nji vzorĆØni modeli, toliko da pokrijem stroÅ”ke izdelave in nakup materijala za izdelavo novih modelov ali jih s kom menjam za boljÅ”e vtiĆØe in vtiĆØnice in drug materijal, predvsem pa. Tako pridem do informacij kako se kateri od kablov obnese v drugih sistemih.
ƈe bom imel ĆØas poleg službe in drugih hobijev, potem jih bom lahko delal serijsko in bodo cene in vse kar gre zraven, temu primerne, ker pa ga nimam, je tako kot je.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe