Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Staranje vrhunskih kablov

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
leko1



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 20:13
Prispevkov: 43
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 00:30    Naslov sporočila: Staranje vrhunskih kablov Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Malo pred zaključkom starega leta sem bil s prijatelji v eni znani gostilni na Gorenjskem.Na moje začudenje sem v lovski sobi opazil povezovalne kable obešene na nagačeno glavo srnjaka. Ker me je zelo zanimalo zakaj so tam,sem se podal v poizvedbo in ugotovil,da jih je(po prvih podatkih) neznana oseba pustila tam z namenom,da se postarajo in tako pridobijo na kvaliteti.Ni kaj , zelo domiselno in spet vem nekaj novega,oziroma inovativnega.

In da ne bo pomote,zadeva ni zmontirana ali scenirana,tako je pač bilo opaženo.



LPM
_________________
Blagor siromakom, ki ne vedo da so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
leko1



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 20:13
Prispevkov: 43
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 00:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja še to,proizvajalca kablov nisem posebej omenjal,ker kvaliteto itak vsi v SLO poznate.

LPM
_________________
Blagor siromakom, ki ne vedo da so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 09:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Haha, dobra leko1, če se ne motim, je to model Deer Reference Blue. Laughing Zgleda, da ti tuki res neki ne paše...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
leko1



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 20:13
Prispevkov: 43
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen Matej
V glanem je moj namen deliti izkušnje z ostalimi forumaši in tako priti do dobrih rezultatov.Smatram , da je še kar nekaj takih kablov, kot so na sliki in zakaj bi bili lastniki pikrajšani za podatek, katerega sem posredoval.

LPM
_________________
Blagor siromakom, ki ne vedo da so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
leko1



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 20:13
Prispevkov: 43
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 07, 2015 23:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matej ti pa nisi kar tako, vidim , da si odkril linijo kablov za lovce.

LPM
_________________
Blagor siromakom, ki ne vedo da so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 08, 2015 20:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takole je: vsekakor so mnenja in izkušnje dobrodošla stvar. Osebno mi je tale tvoj zadnji način posredovanja izkušnje veliko bolj všeč kot prejšnji. Ravno zato sem se oglasil, čeprav ne vem nič o kablih, ki jih uporabljajo v lovskih družinah. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe