Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalkarski sistemi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 18, 2019 06:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kasete, ki se bodo "vrtele" na ohranjevalniku zaslona, bodo - glede na tedanjo kakovost magnetnega traku - direktno povezane s kakovostjo digitalnega formata, ki ga boste uporabili v NW-A105.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
astra



Pridružen/-a: Čet Nov 2017 9:37
Prispevkov: 4
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 18, 2019 13:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Luštna igračka tale Sony NW-A105. Specifikacija glede izhoda za slušalke je pa poraz od poraza samo 35mW na 16ohm.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jhon Muller
Gost





PrispevekObjavljeno: Tor Jan 14, 2020 08:07    Naslov sporočila: Joya2islam wrote: Odgovori s citatom

Sugggest me some best iem under 200?
Nazaj na vrh
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 14, 2020 09:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

astra je napisal/a:
Luštna igračka tale Sony NW-A105. Specifikacija glede izhoda za slušalke je pa poraz od poraza samo 35mW na 16ohm.


Saj več ne potrebuješ za IEM
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s56vpe



Pridružen/-a: Sre Nov 2012 16:31
Prispevkov: 2
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2020 17:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojstri,
a prodajajo (in imajo na zalogi) kje v Sloveniji Beyerdynamic? Rad bi malo sprobal DT770 pro (in mogoče še 990). Zadnjič sem poslušal ATH-M50x in so mi bile zelo všeč. Ne bi pa rad kupil preden slišim še bavarke.
Hvala za informacijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2020 17:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

muziker.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
s56vpe



Pridružen/-a: Sre Nov 2012 16:31
Prispevkov: 2
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2020 18:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
muziker.si


Muziker je slovaška online štacuna. Pri nas nimajo poslovalnic.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ico



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Prispevkov: 193
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 16, 2021 09:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

s56vpe je napisal/a:
aleksander je napisal/a:
muziker.si


Muziker je slovaška online štacuna. Pri nas nimajo poslovalnic.

se da pa noričiti preko spleta mar ne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maxxim



Pridružen/-a: Sob Avg 2008 19:54
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 16, 2021 11:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda se da. Jaz sem narocil pri njih dosti ceneje kot pri nas .Dobis tudi darilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 16, 2021 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Muziker.si dobavlja tudi Klotz kable na metre za interkonekte in Neutrik RCA konektorje. Jaz sem nabavil, nisem pa še konfekcioniral, da povem kaj in kako. Klotz in Mogami, na to se delajo studijski posnetki, zdaj menda bodo tudi za domače predvajanje dobri.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 01, 2021 06:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kak predlog za Bluetooth IEM do 100€+-? Lahko true wireless, lahko povezan z vrvico.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 02, 2021 17:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Kak predlog za Bluetooth IEM do 100€+-? Lahko true wireless, lahko povezan z vrvico.


https://hifigo.com/products/moondrop-sparks-tws?variant=39721047949486

Lp
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 02, 2021 19:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slabih 100 evriča


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2021 19:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem videl da jih nekaj primerjajo z Earfun, tako da sem naročil EarFun Air Pro 2. Če ne bo OK pa potem probam še kaj drugega : )


Moondrop pa izgledajo tako zelo užitno weeby.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 21, 2022 13:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.techhive.com/article/607246/sony-srs-ns7-review.html

Novi brezžični zvočni ovratnik Sony SRS-ns7 predvaja Atmos/surround zvok
https://www.sony.si/electronics/brezzicni-zvocniki/srs-ns7

Zaenkrat Atmos samo na Bravia XR televizorjih (preko Netflixa).

Na testu so bili navdušeni in presenečeni kako dobro deluje - zelo malo pronica zvok v okolico; po drugi strani pa te odmakne od nje da se pade v zvočni svet. Je slišna okolica a nekako v drugem planu.
Nadalje poročajo da daje tudi fizičen občutek, ker se iz ovratnika prenašajo tresljaji na kosti.

Ne bi dal kaj dosti na test novitete, če ne bi začel s tem - da razvajenega od dragih ojačevalcev in mega zvočnikov ga je vseeno uspelo poslušanje zabavati cel popoldan, ki je minil kot bi mignil. Jaz klasičnih slušalk ne bi zdržal cel popoldan na sebi niti Staxovih, zato toliko bolj cenim ...

https://www.youtube.com/watch?v=G6cQO1XvtDQ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Naslednja
Stran 22 od 26

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe