Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

zvočniki davis acoustic - matisse

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
navi



Pridružen/-a: Sre Jul 2008 17:57
Prispevkov: 78
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 15:51    Naslov sporočila: zvočniki davis acoustic - matisse Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

pred meseci sem na sejmu v Ljubljani "naletel" na omenjene zvočnike in jih pred kratkim tudi kupil.

Z vsakim dnem poslušanja sem nad njimi bolj navdušen: kristalno čist zvok, dovolj basa ... kot bi poslušal v živo.

Zanima me, če ima še kdo drug kakšno "izkušnjo" z njimi.... na netu namreč skoraj ni najti testov ali ocen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 16:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najprej bi rekel:glavno, da si ti zadovoljen! Very Happy
Gre pa očitno za zares zelo malo poznanega proizvajalca iz Francije.Ampak tudi jaz imam eno samogradnjo, ki pa igra bolje od večine poznanih imen, ki sem jih slišal.
Moti pa me pri teh zvočnikih le to, da so za velikost zelo lahki.14kg pri metru višine res ni veliko.No, pa saj tudi pri kakšnih Kefih in Tannoyih ni kaj dosti drugače! Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JEREMIJA



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 22:37
Prispevkov: 97
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 30, 2008 22:09    Naslov sporočila: Re: zvočniki davis acoustic - matisse Odgovori s citatom

navi je napisal/a:
Pozdravljeni,

pred meseci sem na sejmu v Ljubljani "naletel" na omenjene zvočnike in jih pred kratkim tudi kupil.

Z vsakim dnem poslušanja sem nad njimi bolj navdušen: kristalno čist zvok, dovolj basa ... kot bi poslušal v živo.

Zanima me, če ima še kdo drug kakšno "izkušnjo" z njimi.... na netu namreč skoraj ni najti testov ali ocen.


Daj prilepi kakšno sliko da vidim to zadevo,ker na netu jih res ni za najdit...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 30, 2008 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako ne?

http://www.davis-acoustics.com/gb/index.php
http://www.davis-acoustics.com/gb/matisse.php
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JEREMIJA



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 22:37
Prispevkov: 97
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 30, 2008 23:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem na sejmu poslušal model NIKITA in zvok je bil presenetljivo dober... Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz z



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 13:50
Prispevkov: 236
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo, sam imam Davis Acoustic Sisley,
in sem zelo zadovoljen, sicer sem pri ostalem sistemu malce šibek,
ampak nekje je treba začeti. Predvsem so me prepričali med testiranjem in primerjanjem z izdelki v podobnem cenovnem rangu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe