Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sejem LPjev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 12:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moram se nauèit že enkrat kupovat v tujini...ker vse se pa res ne najde pri nas.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 12:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Primer razliènih cen za plošèo Art Ensemble of Chicago: les stances a sophie .
http://www.cdandlp.com/liste/?srt=1&lng=2&what=titre&fmt=12&tete=les+stances+a+sophie+&search=GO&mod_rech=new

Original je(kot se vidi po cenah) na založbi Nessa, in je bil natisnjen v manjših kolièinah. Cene od 90-240$. Reizdaja(pred kratkim) pa je na Soul Jazz in ima "priroèno ceno". Sam sem dal za novo na WWW.HMV.CO.UK 15 funtov.
Ta LP opazujem že nekaj let in lahko reèem, da je cena zelo poskoèila.

Ponudbo pri nas ne moreš primerjati s tujo. Že na CDAND LP imajo preko 13 milijonov naslovov. Tudi bivše yugo glasbe(prodajalci so rusi, èehi,...)
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 13:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam to spremljat je za mojo kmeèko pamet preveè, že Bolho komaj obvladam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 19:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jazz

Ali je varianta, da se tamle v Kranju naredi tudi kakšen audio klub oziroma organizira obèasno poslušanje razliènih audio sistemov ali muzike?
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 21:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
Jazz

Ali je varianta, da se tamle v Kranju naredi tudi kakšen audio klub oziroma organizira obèasno poslušanje razliènih audio sistemov ali muzike?

Prostora je dovolj, manj pa navdušencev, ki bi prinesli opremo ! O tem smo se že enkrat zgovarjali, pa dalj kot do uvoda nismo prišli. Organizirajte sisteme, jaz pa zagotovim prostor. Lahko bi bil za zaèetek samo en hujši sistem, pa lahko na njemu testiramo kable?
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PrimozS



Pridružen/-a: Pon Jan 2009 10:00
Prispevkov: 90
Kraj: VG

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 07, 2009 17:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je kdo bil na sejmu LPjev?

Jaz sem se vèeraj vstavil, tako, mimogrede ...
Na koncu pa odnesel 2 MINT, z moje strani že dalj èasa iskani rariteti (OK,za en 4LP best of sploh nisem vedel da obstaja, sem pa že dalj èasa iskal uporabno ohranjene razlièice vinilk te skupine) + nekaj bolj obièajnih albumov. No, in se obenem tudi neprièakovano skeširal ene 5x veè od predvidenega plana "za mimgrede" ...

Ampak JE vredno Smile
_________________
OK

LP

PrimoĹľ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 13:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kupil sem veè, kot je bilo naèrtovano. Kot vedno. Med drugim tudi Lpja:
Kladivo, konj in voda: Vidov ples (1982-slovenska razlièica folka)
in
Porodièna manufaktura crnog hleba: Stvaranje (1974)

Oba LPja so reizdaja, ki jo je naredil eden od rednih sejemskih prodajalcev(Miro-Salzburg). In sta na naslednjem sejmu spet naprodaj.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 13:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako naredil? Kolikšna je znašala cena za Kladivo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 22:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Kako naredil? Kolikšna je znašala cena za Kladivo?

Naredil je 500 LPjev. Uradno. Cena je 15 evrov.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 23:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To bi pa imel v zbirki za to ceno, lahko kako dobim? Ker original je drag ko hudiè.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 13, 2009 23:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
To bi pa imel v zbirki za to ceno, lahko kako dobim? Ker original je drag ko hudiè.

Na naslednjem sejmu ...
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 24, 2009 14:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PrimozS



Pridružen/-a: Pon Jan 2009 10:00
Prispevkov: 90
Kraj: VG

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 04, 2009 10:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdo od forumašev bil?

Jaz sem dobil obèutek, da so od junija cene narasle; ponudba ne-YU pressingov pa padla Sad

Všeè mi je bil pa odnos do vinilk gospoda takoj pri vhodu (pozabil sem ga vprašat po imenu, ipd Sad ), ki je imel vse plošèe oprane, ipd - cene pa sprejemljive.

Sem pa slišal interni pogovor med prodajalci, ki so bili jako nezadovoljni z vèerajšnjim obiskom.
_________________
OK

LP

PrimoĹľ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 04, 2009 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Zaradi boljšega obiska "obeh" sejmov bi morali združit Multimedio in sejem LPjev !!!!!!!!!!!!!!
Že tako je vse skupaj "majhno" in "ne obiskano" !!!
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 04, 2009 12:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nisem bil, žal. Sem se pa potolažil, ko sem od kolegov slišal, da so bili isti prodajalci z isto ponudbo kot zadnjiè ... Crying or Very sad
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe