Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz SA7001 se ne dela več! :(

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Audiostorm



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 28, 2008 22:21    Naslov sporočila: Marantz SA7001 se ne dela več! :( Odgovori s citatom

Ajajaj... No zadnje dneve sem pa zelo razočaran. Iz trgovine v trgovino, naročeval Marantz SA7001 sacd player... nedobavljivo, nedosegljivo. Prekleta zadeva se ne izdeluje več, vse zaloge pošle. Pa 8 mesecev planiral nakup tega playerja... neverjetno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 28, 2008 22:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Torej boš še malo počakal in kupil novi model Wink

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Audiostorm



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 00:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hm. Gre se za serijo, namreč imam PM7001 ojačevalc, ki je lahko dobavljiv po slo.... Želel sem kombinirat te dve zadevi. Novi model 7003 oz karkoli že majo, za 20 evrov dražje, MP3 itd me ne zanima.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marantz



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 22:18
Prispevkov: 122
Kraj: ILIRSKA BISTRICA

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 12:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo!
Mislim, da ga eden od spletnih ponudnikov še ima v svoji ponudbi - ne bi pa želel delati reklame zanj ali ga priporočati ker so bili tudi na tem forumu že omenjeni problemi s temi ponudniki.
Varianta so tudi tuji trgi (ebay), tu lahko novo zadevo dobiš še ugodneje, glede na to, da gre ven iz prodaje (zadnji kosi), je pa stvar seveda do neke mere rizična - transport. Ker pa gre tu za novo, original zapakirano stvar, mislim da tudi ne bi smelo biti problemov.
Tretja varianta so še trgovine v sosednjih državah (Avstrija, Hrvaška + vračilo DDV).
Ni pa pm 7001 neka tako absoltna zadeva, da bi se jo moral zdaj držati za vedno - prodaš in kupiš novo serijo v kompletu.
Lep pozdrav.
_________________
lp
Tomislav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiostorm



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 21:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav še enkrat.
Večina teh spletnih trgovin ima še vedno ta player v ponudbi, čeprav sem že vse kontaktiral in sem dobil odgovore o nedobavljivosti. Glede na to da so seznanjeni z nedobavljivostjo, bi ga lahko vsaj umaknili z liste ponudbe... ne pa da je treba kupcu čakati 8 dni od dneva naročila, da potem dobi mail o nedobavljivosti. To mislim še posebej na eno spletno trgovino, ki mi je zatrdila da bo izdelek umaknila iz ponudbe, ampak je še dodanes na ponudbi.
Ebay žal odpade, nimam potrebnih kartic.
Marantz PM 7001 sem pa kupil pred kratkim in niti pod razno ne mislim menjat.. zadeva sploh ni še ulaufana.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 30, 2008 00:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobro, pa kaj si se tako zapiknil v ta SA7001? Zaradi izgleda? Ker zvokovno v tem cenovnem razredu to še ni konec sveta.

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
marantz



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 22:18
Prispevkov: 122
Kraj: ILIRSKA BISTRICA

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 17:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen!
Za ebay - samo za nakup - le redko potrebuješ kartico - jaz osebno je še nisem. Druga pesem je, če želiš plačevati preko paypala, kar pa večina (vsaj nemških) prodajalcev tako in tako ne mara, ker morajo nato oni plačati proviziojo. Plačaš enostavno preko bančnega nakazila v tujino (stane cca 10 evrov za zneske do 1000 evrov - naprej ne vem). Potrebno pa je veliko previdnosti pri teh nakupih zato svetujem, da se o tem pogovoriš s kom, ki ima več izkušenj, in ti o lahko to podrobneje razloži - ali. če je tvoj dober pprijatelj, celo nabavi.
Lep pozdrav.
_________________
lp
Tomislav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 18:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čedalje več ljudi tudi v evropi uporablja paypal, ker je praktičen za kupca.
Torej...tisti, ki ima paypal, ima več možnosti za prodajo. Tudi sam plačujem prek paypala na ebay-u in v drugih spletnih prodjalnah. Tudi storitve nekaterim slovenskim podjetjem plačujem prek paypala.

Kar se tiče bančnega nakazila pa je cena cca 1,7 eur in je super, edino na banko je treba it, če nimaš klika, potem pa še 2-3 delovne dni čakat, da se izvrši plačilo na račun prodjalca.

Ebay račun sem si odprl na angleški ebay strani zaradi jezika in s to prijavo kupujem/prodajam na katerikoli ebay strani.

LP Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2008 01:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej na PC giga...ce sem prau videl ga ima tam
srecno Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Audiostorm



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2008 03:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Poglej na PC giga...ce sem prau videl ga ima tam
srecno Very Happy


Hehe, hvala za info, ampak sem tam naročil že pred kakim mesecem in pol.
Nikoli potem nisem dobil cd playerja, niti odgovora. Čeprav sem pisal mail "Kaj je zdaj to ?" Rolling Eyes ..
Nima veze, po novem letu bom nabavil SA7001 KI, upam da tega še štancajo Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2008 13:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je mal cudn tist model pri PCgiga ja...tud jst ko sm ga klical je use na hitro odgovoru,kot da nima interesa da bi kaj prodau..no ja sam ve kako in kaj.. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Audiostorm



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 18:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No tole je pa bilo presenečenje: Sem ga že odpisal, in se sprijaznil z čem drugim, ampak sedaj pa SA7001 že igra v moji sobi Razz ... Čist po naklučju sem zadnjič šel v BOF (btc), gledat mal kitare pa to, pa tam na oddelku za Hi-Fi se nekaj sveti... Sem si samo rekel "Holy Shit, SA7001 majo hehe. Neka stranka ga je rezervirala že nekaj časa nazaj, pa ga potem ni kupila, tako da so ga vrnili na polico. Isti dan sem ga že rezerviral in kupil. Ni ulaufan, ampak v primerjavi z Pioneer DV-600 (ki sem ga uporabljal do sedaj kot CD predvajalnik) igra gladkeje, bolj bogato, bolj detaljno. Sem pa v kratkem času zamenjal zvočnike, zvočniške kable in povezovalne kable (ki so v bistvu čisto novi), bom rabil nekaj cajta da vse to ulavfam + cd player. V glavnem neka osnova je sedaj kupljena...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 19:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še se dogajajo čudeži. Včeraj so strmoglavljenje Airbusa 320 v reko Hudson /NY/USA preživeli vsi na krovu in danes nam ti sporočaš, da si kljub vsemu uspel priti do željenega CD/SACD predvajalnika. Ti privoščim. Ni pa noben čudež to, da igra bolje od omenjenega Pioneerjevega DVD-ja. Pravzaprav noben DVD predvajalnik pod cca. 2000 eurov se ne more meriti z predvajalnikom, ki je specializiran za predvajanje CD-jev in SACD-jev.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe