Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Surround sistem - predlogi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 07:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stric Google pravi naslednje:

LINK
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 08:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V sloveniji jih ima malo morje internetnih trgovin. Za obicajne pa ne vem..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 04, 2008 21:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

3 dni nazaj sem kupil tele zvoĆØnike(2kom) http://www.aurumcantus.com/aurumcantu-loudspeaker/loudspeaker_f5508.htm in pa surround (4kom)
http://www.aurumcantus.com/aurumcantu-loudspeaker/loudspeaker_f5000r.htm
, ki pa sem z njimi zadovoljen, potrebujem pa Ŕe center in subwoofer, prosim za nasvete
mhm...
pa Å”e to, kam potem priklopim voofer, izhode imam samo za front,surround,back surround in pa center, v navodilih imam prikazano povezavo med voferjem in pa receiverjem s ĆØinĆØ kablom Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
rudyy



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 22:37
Prispevkov: 69
Kraj: izola

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 04, 2008 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pozdrawljen...

sub in reciver bos povezal z cinch kablom zato ker poterebujes aktiven sub...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslovTelefon: 031342455
grega



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 10:27
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 13, 2008 11:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo sem nov pa rabim kakŔen nasvet.

Kupil bom Onkyo 606 receiver , pa rabim kakÅ”en predlog za zvoĆØnike. Soba je 5,5x3,5 metra, sem pa tudi v bloku zato neke full hude jakosti ne rabim.
Sistem bo veĆØinoma uporabljen za gledanje filmov, vendar imam pa tudi NMT prikljuĆØen na mrežo ,ki predvaja flac. NajveĆØ pa posluÅ”am Blues, 60s Rock, Pop,... Ja pa verjetno bo tudi radio v uporabi.

Vidim ,da najveĆØkrat priporĆØate poleg Onkyo receiverjev Å”e Jamo zvoĆØnike. Gledal sem komplet S606 HCS3 (torej brez suba), samo kje bi se to dalo posluÅ”at?(sem iz Ljubljane) A bo Å”lo tudi brez suba , glede na to ,da imata samostojeĆØa zvoĆØnika vgrajen woofer?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 13, 2008 12:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za manjÅ”o sobo bo Å”lo. PosluÅ”aÅ” jih lahko v trgovini A do Ž v InterÅ”paru na ViĆØu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 13, 2008 12:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe imaÅ” možnost, potem pojdi recimo v Kranj v trgovino Technomarket(imajo filialo tudi v LJ, a z manjÅ”o izbiro).Imajo Å”iroko paleto Jamotov, poleg tega tudi Mirage in Klipsch.Mislim, da se da kaj tudi sliÅ”at, so pa cene zelo korektne, za Klipsch pa celo senzacionalno nizke!
Osebno pa bi ti priporoĆØil kakÅ”ne zvoĆØnike od f.Heco, ki jih tudi po dobrih cenah prodajajo pri Mimovrste.PosluÅ”ati pa se jih seveda po internetu ne da! Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 10:27
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 13, 2008 14:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za predlog, bom v ponedljek Å”el pogledat na ViĆØ pa na Bratislavsko, ĆØe ne pa v Kranj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 10:27
Prispevkov: 8
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2008 20:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No danes sem posluÅ”al te zvoĆØnike v A do Ž, priklopljeni so bili na Denon ojaĆØevalec, Onkyo pa žal nimajo.

Vtisi:

-Kar se filmov tiĆØe so se mi zdel super, ĆØist dialog fajn bas (priklopljen je bil Å”e sub)
-Kar se pa glasbe tiĆØe pa ni tako enostransko, basa je dovolj tudi brez uporabe suba, samo glasovi so pa kar nekako požrti. Zdej ne vem ali je to problem s receiverjem ali s zvoĆØniki.

Sem pa poklical v Technomarket v Kranju in imajo te zvoĆØnike plus en starejÅ”i model od Onkyo , tako ,da bi znal podobno igrat. Bom probal Å”e to posluÅ”at enkrat med tednom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
djpiky



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 20:55
Prispevkov: 59
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 01:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam sem nabavil jamo s606 + onkyo sr505. Rabu sem kar nekaj ĆØasa da sem zvoĆØnike postavil tako da meni odgovarjajo. Za moje pojme igra dokaj dobro ĆØeravno nisem profi. Vir je v 95% raĆØunalnik z zvoĆØno kartico audigy 2zs platinum preko optike. Sicer je moja soba majhna (4*3m) vendar igrajo ĆØisto dovolj. Edino na kar se lahko pritožim je da ko navijem na recieverju zvok do konca je popaĆØen, ampak za normalno posluÅ”anje z najveĆØ detajli tako ali tako posluÅ”am na ene 60% glasnosti. Težko je sedaj oceniti sam zvok ker je navsezadnje to le entry varianta in nekdo ki se spozna na stvari bo rekel da bolje imeti niĆØ kot pa to, samo kaj ĆØeÅ” denar je prepogosto ovira. Naveza onkyo jamo paÅ”e odliĆØno skup + kabli profigold in dobiÅ” dokaj uravnotežen sistem za malo denarja.

Povdarjam to je moje osebno mnenje, nisem Å”truĆØko zatorej ne bom solil pameti nobenem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 01:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glavno da so tebi vÅ”eĆØ, ne glede na to kaj "profi" reĆØe. ƈe si zadovoljen je le to pomembno.

ƈe si kupil nove pa jih vsaj prvih nekaj dni malo Å”paraj z glasnostjo, ter jih imej prvi teden veĆØino ĆØasa vkljuĆØene. ƈez nekaj dni bodo igrali bolje..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 07:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se strinjam s pestilence-om poĆØakaj nekaj ĆØasa pa pol napiÅ”i vtise Smile ,tudi kabli se morajo "ulaufat" lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
djpiky



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 20:55
Prispevkov: 59
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 13:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne sj zvoĆØnike sem kupil že pred dobrim mesecom
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 22:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hey djpiky

probaj svoj audigy 2 priklopit tudi analogno in ne samo optiĆØno na receiver.
Sam imam tudi Audigy Platinum Ex povezano analogno in digitalno (koaksialno) na receiver in stereo glasba igra preko analogne povezave veliko bolje, kot preko digitalne. Tile Audigy imajo po moje kar hud DAC, ker mi igra obĆØutno bolje kot pa preko Burr-Browna vgrajenega v receiverju.
Zato ti priporoĆØam, da probaÅ” Å”e analogno povezavo. Po moje boÅ” zelo preseneĆØen. Tudi sam nisem mogel verjeti, da je lahko soundkarta boljÅ”a od receiverja za 1500ā‚¬ (no, je pa res da je ta karta vĆØasih stala 90.000 SIT)
Seveda pa je analogna vezava uporabna samo za glasbo, za 5.1 filme moraÅ” seveda uporabljati optiko....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
djpiky



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 20:55
Prispevkov: 59
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 14:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bom poskusil, samo upam da ne bo priÅ”lo do prevelikih popaĆØenj kajti potebujem 4,5m kabla med zvoĆØno in recieverjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe