Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Daljinski upravljalniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
roCkY



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 23:43
Prispevkov: 29
Kraj: LJ kotel

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2009 17:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

merhy je napisal/a:
No, jst mam Harmony One zdaj že nekaj ĆØasa in ti povem, da se (vsaj zame) touch screen ne obnese najbolje, drugaĆØe pa sem kar zadovoljen. Hvala bogu je na tem daljincu le nekaj funkcij na touch screenu, veĆØina so klasiĆØni gumbi. Verjetno bi kaka damica z malo daljÅ”imi nohtki prav elegantno upravljala tole zadevico, ki si jo predstavil, nek dec z malce bolj oreng prsti pa že malo težje!

ja nujno je uporabit obe "Å”api" za touch sceen drugaĆØe ni zadetka na pravo mesto
dejstvo pa je da ravno zaslonĆØek na dotik naredi ta daljinec ultra uporaben, ko si enkrat zadeve spraviÅ” na prave pozicije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2009 18:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Funkcionalen absolutno, ergonomiĆØen malo manj. Ampak po moje je za priĆØakovat to od naprave, ki zna krmiliti praktiĆØno vsak aparat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 11:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, pa je doma. V kompletu pridejo gumijast etui, angleÅ”ka in slovenska navodila za uporabo. Napaja se s Å”tirimi AAA baterijami, ki pa jih ni priloženih zraven. Glede na to da ga bom veliko uporabljal, osvetlitev ekranĆØka pa verjetno žere kar nekaj, je bilo smiselno vzeti zraven akumulatorske baterije. VĆØasih so bile drage kot hudiĆØ, dandanes pa so že tako poceni, da stroÅ”ek ni omembe vreden.

Prvi vtisi... dobro spravljeno skupaj, s Philipsovim televizorjem se sporazume brez vsakrÅ”nega nastavljanja že takoj vzet iz embalaže. EkranĆØek odziven, lepo osvetljen, kamot se upravlja s prstom ene roke. Takole na prvo žogo bi rekel smeÅ”na cena za to kar dobiÅ”. Kako pa se bo izkazal ko ga bom priĆØel orenk žokati, kjer bodo na plano izbezani morebitni bugi in pomanjkljivosti, pa bomo Å”e videli.

Na brzino dve fotki. Na drugi so vijoliĆØne ikone zapacane. Ne gre za napako daljinca, temveĆØ rezultat mojega fotografskega antitalenta. Laughing





lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cena... s poÅ”tnino vred celih 26ā‚¬. Sem ga že tudi naroĆØil. Smile[/quote]

"audiofill"
Kje pa si ga naroĆØil??
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 11:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈisto pred nosom Razz ... tule.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A obstaja kak univerzalni uceci daljinec, kjer si sam naredis layout na tem zaslonu na dotik.

Tu mislim predvsem dvoje, da si sam poeditiras kaj pise na posamezni tipki? Ali pa celo, da si sam razvrstis posamezne tipke v gridu, ki je na voljo na tem zaslonu na dotik? Pa da nima cene, da te slece seveda Smile.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 12:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"audiofill" poroĆØaj,kako je Å”lo ĆØez z baterijami(poraba baterij)
hvala!
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aaaaaaaa....kar 4 baterije rabi. Shocked tale pa ima porabo. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 13:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfincek je napisal/a:
A obstaja kak univerzalni uceci daljinec, kjer si sam naredis layout na tem zaslonu na dotik.

Tu mislim predvsem dvoje, da si sam poeditiras kaj pise na posamezni tipki? Ali pa celo, da si sam razvrstis posamezne tipke v gridu, ki je na voljo na tem zaslonu na dotik? Pa da nima cene, da te slece seveda Smile.

lp, d.


Moj stari Philips s prejÅ”ne strani je to imel. Si na raĆØunalniku naredil poljuben grid, poljubno poimenoval tipke in vse skupaj preko kabla prenesel vanj. Par dni nazaj se je prodajal en takÅ”en na bolhi za nekih 60-70 eur ĆØe se prav spomnim. No, to je po moje pretirana cena, glede na to, da gre za najmanj 7 let star model (pa raje veĆØ). ƈe bi se dalo dogovoriti po pameti, pa bi bilo to ravno to kar želiÅ”. Je pa IR uĆØljiv.

DrugaĆØe pa ima Remotec luÅ”ten vprogramiran grid. Na ekranĆØku se med stranmi sprehajaÅ” z ekransko tipko page. Spodaj prikaz kako izgledata druga stran (stran s smernimi tipkami+menu) in tretja stran (teletekst stran) za televizor. Koliko razliĆØnih funkcij je prikazanih na ekranĆØku je odvisno od tega koliko jih premore vaÅ” tip televizorja. ƈe kaj sluĆØajno ni na ekranĆØku (kakÅ”ne ekstra funkcije), pa se te nauĆØijo preko IR z originalnim daljincem.



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 13:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KakŔna je odzivnost in hitrost tipk?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AljoÅ”a, super tole izgleda. Jaz bi potreboval Å”e en univerzalec za v dnevno sobo. Tale je Å”e bolj simpatiĆØen od Logitechovega. PoroĆØaj o zapletih, ĆØe bodo!

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 17:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odzivnost & hitrost sta na nivoju. Razz

Matra me samo ker ga (zaenkrat) ne uspem programirati, da bi se med drugim obnaÅ”al tudi kot daljinec za Blaupunkt avtoradije. Na obsežnem seznamu kod ki pridejo zraven daljinca jih je kar nekaj razliĆØnih za Blaupunktove naprave (TV in VCR), vendar pa nobena ni prava za to kar potrebujem jaz (diy preamp, ki razume govorico Blaupunktovih avtoradio daljincev). ƈe bi imel pri roki originalni daljinec bi to bila Å”ala mala, tako pa ga nimam. Si bom Å”e malo kravžljal možganĆØke, ĆØe ne bo Å”lo pa bom res moral nekje ujagati originalnega, da prenesem kode preko IR.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2009 20:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:

...Matra me samo ker ga (zaenkrat) ne uspem programirati, da bi se med drugim obnaÅ”al tudi kot daljinec za Blaupunkt avtoradije. Na obsežnem seznamu kod ki pridejo zraven daljinca jih je kar nekaj razliĆØnih za Blaupunktove naprave (TV in VCR), vendar pa nobena ni prava za to kar potrebujem jaz (diy preamp, ki razume govorico Blaupunktovih avtoradio daljincev). ƈe bi imel pri roki originalni daljinec bi to bila Å”ala mala, tako pa ga nimam. Si bom Å”e malo kravžljal možganĆØke, ĆØe ne bo Å”lo pa bom res moral nekje ujagati originalnega, da prenesem kode preko IR.


Gotovo obstaja tudi kakÅ”en forum avtoakustike, pa tam pobaraj, ĆØe si lahko izposodiÅ” takÅ”en daljinec, ki ga potrebujeÅ”, ĆØe ga kdo ima, seveda. Idea
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2009 11:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:

Gotovo obstaja tudi kakÅ”en forum avtoakustike, pa tam pobaraj, ĆØe si lahko izposodiÅ” takÅ”en daljinec, ki ga potrebujeÅ”, ĆØe ga kdo ima, seveda. Idea


Obstaja ja, sem ĆØlan že veĆØ let, vendar nisem želel obremenjevati drugih, dokler ne sprobam vsega kar lahko storim sam (in se pri tem Å”e kaj nauĆØim). Mislim da sem zdaj dal skozi vse predprogramirane kode in da se brez originalnega daljinca v tem primeru ne bo dalo sprogramirati, vsled ĆØesar sem tudi že zaprosil za pomoĆØ. Evo tukaj.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2009 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"audiofill"
kako je kaj z baterijami na novem daljincu(poraba)?
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 3 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe