Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Loudness vojna pri kraju?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 12, 2019 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Predlagam da se ustanovi urad za varstvo zvočnih pravic inštrumentov (UVZPI). Tako bi dobili tudi varuha zvočnih pravic inštrumentov Laughing

Laughing
Jaz predlagam še, da se v ustavo zapiše, da glasbeni posnetek ne sme imeti nižji DR kot 10.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 12, 2019 22:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:

Predlagam da se ustanovi urad za varstvo zvočnih pravic inštrumentov (UVZPI). Tako bi dobili tudi varuha zvočnih pravic inštrumentov Laughing

Ta bi lahko v primeru hujših kršitev lahko predlagal začasno 'prepoved približevanja potenciometrom'.
V primeru abstinenčnih kriz bi se izjemoma dovolilo, da se tako kaznovani lahko usede za ugasnjeno mešalno mizo in se še malo poigra pod pogojem, da vrne vse gumbe v prvotni položaj.
-------------------------------------------------------------------------------------
hahaha


Malce sem premišljeval, kako bi ti sploh repliciral ( če sploh ), da te ne bi na nek način osebno »užalil« ( kar nikoli ni bil in nikoli ne bo moj namen) , ponovno razkuril moderatorja foruma, ki bi besno posegel v samo dogajanje s stališča pozicije Olimpa ter na koncu razbesnel veliko število tvojih oboževalcev na temu forumu.

Nehote sem med branjem uvidel, da si si na nek način odgovoril že sam v enemu od svojih predhodnih »postov«.

ambasador je napisal/a:
................razlog za ne pisati je, da velikokrat vsebina sploh ni pomembna. Ti nekaj poveš, mimo gre kot da nisi nič rekel, smisel nima več smisla, oziroma se spregleda namen............


Torej debate, ki naj bi bazirale na nekih strokovnih predpostavkah na forumih niso pomembne ali celo niso zaželene. OK, sem nekako dojel. V "deželo" je pred leti prišla namreč "demokracija" in vladavina populizma v raznoraznih odtenkih.

Vsi lahko debatiramo o vsem, tudi če o določeni problematiki nimamo pojma. Jaz lahko debatiram o strokovnih postopkih v srčni kirurgiji, ti lahko debatiraš o snemalnih postopkih glasbeno studijske produkcije ( čeprav moraš postfestum "poguglati " v "Wiki", da sploh veš o čem naj bi bila tema debate ) nekdo tretji pa o sodnih postopkih in odločitvah ustavnih sodišč, čeprav je minimalno vsebino le teh prebral v lansko letni izdaji »Reporterja« ali »Požareporta«.

In rezime vsega napisanega?

Spet si nehote in dobrohotno podal iztočnico

ambasador je napisal/a:
Toda, še vedno lahko postane papež kdorkoli, tudi največji laik. Politik je lahko tudi kdorkoli čeprav brez osnovne šole. So razlogi zakaj je tako, čeprav bi nekateri radi to zatrli


Aleluja, »Ambasador« !

LP

P.S. Na nek način mi je žal takega načina forumske konverzacije, ker ko sva se slučajno spoznala na enemu izmed HI-Fi ljubljanskih sejmov, si se mi zdel zelo prijeten in uglajen gospod. Tega mnenja na nek način še do danes nisem spremenil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 13, 2019 07:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@vintagesonic:
En lep dober dan!

Sem pregledal celotno temo od začetka, potem ko sem videl repliko po petih letih.
Več ali manj smo se na temo lodness war-a izpeli in tudi replika po mojem mnenju ni šla v smeri osvetlitve problema ampak je imelo - recimo temu nagajivi ton. In ker sem bolj kot gospod uglajen avdiofil, sem odgovoril na zastavljena vprašanja po najboljši moči.

Malo pa sem bil tudi nejevoljen, ker po toliko letih pisanja že voham smer. In ker nisem želel da bi debata zavozila - sem vnaprej pripravil teren za - hec tako da sem špiknil. Zato, da ne bo izpadlo navadno nadmudrivanje, pa da imajo tudi ostali vsaj kakšen štos na to temo.
Vsega pa itak ne bom komentiral.
-------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz imam zelo lepo mnenje o tebi. Pa všeč mi je da se vedno potrudiš in skušaš biti temeljit.
Lep dan še naprej!
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stran 7 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe