Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Bitcoin spet raste
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 19, 2013 11:04    Naslov sporočila: Bitcoin spet raste Odgovori s citatom

Juhu...Bitcoin raste.
Zadnje dni je prav pestro. Kje je meja, do kje bo šel?
Je spet zaokrožila kaka novica kot npr aprila tista o nakupu poršeja z denarjem zasluženim od bitcoina za vsega 900 $, kar je pognalo ceno v nebo?
A imate kaj bitcinov na zalogi?

https://www.bitstamp.net/

Lp Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 19, 2013 12:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imaš kaj izkušenj?

Nikoli nisem sledil, a bi vseeno poprosil za krajšo razlago, kaj in kako je s tem, morda pa obrnem kak evro.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 19, 2013 12:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bitstamp je slovenskih avtorjev in lastnikov, podjetje posluje v UK, račun je v Slo banki...
Trgujem od aprila, začetni vložek sem si že izplačal, naprej trgujem zgolj z dobičkim.
Meni je tako malo v veselje in kravžjanje možgančkov. ustvaril sem si nek svoj sistem nakupovanja in prodaje po tretjinah s čimer sem bistveno zmanjšal tveganje in tudi malo zmanjšal donosnost.
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 21, 2013 16:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj sploh je to?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 21, 2013 16:27    Naslov sporočila: Re: Bitcoin spet raste Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Juhu...Bitcoin raste.
Zadnje dni je prav pestro. Kje je meja, do kje bo šel?
Je spet zaokrožila kaka novica kot npr aprila tista o nakupu poršeja z denarjem zasluženim od bitcoina za vsega 900 $, kar je pognalo ceno v nebo?
A imate kaj bitcinov na zalogi?

https://www.bitstamp.net/

Lp Jernej


ej jernejc ,če me spomin ne vara so pred leti nekateri sanjali o poršejih na račun forex-ov.....(na nekem drugem forumu) na koncu se je vse izkazalo za en velik nateg in veliko ljudi je izgubilo denar..... jaz bi bil na vašem mestu presneto previden...Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 21, 2013 16:51    Naslov sporočila: Re: Bitcoin spet raste Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
jernejc je napisal/a:
Juhu...Bitcoin raste.
Zadnje dni je prav pestro. Kje je meja, do kje bo šel?
Je spet zaokrožila kaka novica kot npr aprila tista o nakupu poršeja z denarjem zasluženim od bitcoina za vsega 900 $, kar je pognalo ceno v nebo?
A imate kaj bitcinov na zalogi?

https://www.bitstamp.net/

Lp Jernej


ej jernejc ,če me spomin ne vara so pred leti nekateri sanjali o poršejih na račun forex-ov.....(na nekem drugem forumu) na koncu se je vse izkazalo za en velik nateg in veliko ljudi je izgubilo denar..... jaz bi bil na vašem mestu presneto previden...Rolling Eyes


Ja, tam na Forex-u se je kar med cedil...Smile
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 21, 2013 17:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, med in mleko na forexu...ha ha ha.
Tukaj nihče nič ne obljublja. Tu si popolnoma sam. Že osnovna ideja bitcoina ni dobiček in bogatenje. Je le valuta, katero lahko kupiš in prodaš kot vsako drugo.
Kogar zanima, si naj prebere kaj je bitcoin in kako je nastal.
Lp Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 22, 2013 08:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

da ne odkrivamo tople vode, ali lahko ti kaj več poveš kako si začel, kje si dobil potrebne informacije, kako sedaj posluješ, kako deluje ta bitcoin
katere dokumente...rabiš za poslovanje itd....se res da kaj zaslužit, koliko?

npr pri vložku 100 eur Wink

moram priznat da o bitcoinu nimam pojma Crying or Very sad

hvala

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 08:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Škoda, da je bil predhodnji post zbrisan, fotki navkljub.
Je bilo nekaj zelo dobrih linkov objavljenih.
V prvem postu sem navedel link na slovensko platformo za trgovanje "bitstamp". Spodaj imate FAQ in si preberite osnove. Tu sem jaz začel, si odprl račun, naložil gor 30 eur in kupil bitcoine, jih nato prodal, spet kupil itd. To je vse.
Zaslužek je odvisen od rasti vrednosti bitcoina in od tvoje drznosti. Vsekakor pa to ni za kakega omahljivca, človeka s slabimi živci, hazarderja...Zadnje dni je bil trgovanje pravi "rollercoaster".
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 09:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Že osnovna ideja bitcoina ni dobiček in bogatenje. Je le valuta, katero lahko kupiš in prodaš kot vsako drugo.


Najlepše povedano +1
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Škoda, da je bil predhodnji post zbrisan, fotki navkljub.
Je bilo nekaj zelo dobrih linkov objavljenih.
V prvem postu sem navedel link na slovensko platformo za trgovanje "bitstamp". Spodaj imate FAQ in si preberite osnove. Tu sem jaz začel, si odprl račun, naložil gor 30 eur in kupil bitcoine, jih nato prodal, spet kupil itd. To je vse.
Zaslužek je odvisen od rasti vrednosti bitcoina in od tvoje drznosti. Vsekakor pa to ni za kakega omahljivca, človeka s slabimi živci, hazarderja...Zadnje dni je bil trgovanje pravi "rollercoaster".
LP Jernej


ok, hvala, bom preveril bitstamp...., če pa je res bil tvoj post brisan, pa tega ne razumem, saj ne govorimo o piratskih filmih, glasbi ipd...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 11:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc, če ni skrivnost, koliko si zaslužil od začetnega vložka in v kakšnem časovnem intervalu?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma ne bomo v detajle. kot sem omenil sem si začetni vložek že izplačal.
Kolikšen je bil, sem tudi navedel.
Sem pa v zadnjih nekaj dneh spet naklepal blizu 100%, zahvaljujoč močnemu dvigu vrednosti in trenutno mojemu prostemu času.
Včeraj sem tako imel dvaindvajset transakcij.
LP
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 13:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sej vidis, da je zrastel za faktor 10 od zacetne vrednosti. To je to kar je Jernej pokasiral, pa se malo zraven.


LP, A.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 23, 2013 15:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja za faktor 10, če gledaš bitstamp. Ta platforma je bila postavljena cca 2 leti po prvem lansiranju bitcoina. Le-ta je imel začetno vrednost 1$.
Mislil sem tudi, da je tu pri nas bitcoin bolj razširjen, glede na to, da bo kmalu že dopolnil 5 let in da je ena najbolj priljubljenih platform za trgovanje "bitstamp" plod slovenskega znanja.
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe