Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

CD predvajalnik
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 12, 2008 17:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:

Sicer pa ne vem zakaj se nekateri tako sekirajo, da nisi kupil kaj drugega, ko pa si lepo in jasno zapisal, da potrebuješ "krneki" da špila en krat na teden in da ti je glavni izvor glasbe nekaj drugega. Wink

Saj ravno to.

Sicer pa.. glede kakovosti. Te technicsove playerje se najde po mnogih kljubih.. Polite od pira, padajo po tleh.. pa še vedno delajo, zato ne vem zakaj piše tam tako nizka ocena za design in kakovost izdelave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2008 09:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede vzdržljivosti pa res - svaka čast. Jaz sem svojega prvega Technicsa nabavil leta 1988. Nosil sem ga po vseh žurih, zamenjal je 3 lastnike in še vedno brezhibno dela. Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe