Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Konverzija flac v flac

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 14, 2019 12:17    Naslov sporočila: Konverzija flac v flac Odgovori s citatom

Na HD Tracks sem kupil hi-res album, ki ga moja upnp naprava ni znala prebaviti, oz. je zmrznila. To se mi je pri hd tracks zdaj zgodilo že tretjič. Z ostalimi njihovimi flaci in drugimi flaci, ki jih imam, ni težav.
Na njihovi tehnični podpori so mi svetovali naj z dbpowerampom te flace preprosto prekonvertiram v nove flace. Zdaj zadeva res deluje, samo me zanima, kako je s takimi konverzijami. A ni bolje, če najprej konvertiram v wav in potem v flac? Ali program med konverzijo flac>flac sam vmes on the fly pretvori najprej v wav in potem v flac?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 14, 2019 13:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, ne gre to tako.
flac->flac bo čisto ok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 14, 2019 15:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Konverzija FLAC v FLAC je popolnoma neškodljiva.
Je pa čudno zakaj ne dela. Morda preveri original z "flac -t" ukazom, če je morda "poškodovan".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 14, 2019 16:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@NCC2000 in @LightBit,
hvala za odgovora.

"Flac -t" je pokazal, da so datoteke ok. Pri hdtracks so uporabili lavf flac encoder.
Sem konvertiral direktno flac>flac in deluje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe