Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kasetarske zgodbe..
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 26, 2013 00:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

M71 je napisal/a:
audiourbis je napisal/a:
z roko pripravljeno na pavzi da sem ulovil novitete cist od zacetka pa do konca!


ja, in velikokrat se je zgodilo, da si se A strani že naveličal preden si do konca posnel tudi B stran
Rolling Eyes


Ha, ha! Ja tudi to se je dogajalo Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiourbis



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 20:34
Prispevkov: 122
Kraj: OBALA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 26, 2013 21:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

M71 je napisal/a:
audiourbis je napisal/a:
z roko pripravljeno na pavzi da sem ulovil novitete cist od zacetka pa do konca!


ja, in velikokrat se je zgodilo, da si se A strani že naveličal preden si do konca posnel tudi B stran
Rolling Eyes


Res je!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2013 08:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Svašta se je dogajalo okoli kaset vu metrov in kasetofonov ja!Sem pa obdržal enih 400 kast in 5 kasetofonov za vsak slučaj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
Les Rockets



Pridružen/-a: Tor Nov 2012 14:21
Prispevkov: 36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 13:01    Naslov sporočila: Navajanje neresnic Odgovori s citatom

Prosim, da ne navajate neresnic, dejstvo je namreč, da sem lastniku originalne singlice brezplačno izdelal varnostno kopijo, do katere je po trenutno veljavni slovenski zakonodaji zakonsko upravičen, ničesar v zvezi s to pesmijo pa nisem objavljal na spletnem portalu YouTube !!!

nek_do je napisal/a:
Ali pa ko smo čakali s pritisnjeno pavzo tedaj "najpopularnejšega Slovenca" Dario DIVIACCHI-ja in njegovo poletno oddajo SUPERCLASSIFICA z znano špico.

Kot zanimivost. Za YouTube jo je zdigitaliziral in z njeno privolitvijo dal gor naš član @Les Rockets.

Klik



Prosim, da ne navajate neresnic, dejstvo je namreč, da sem lastniku originalne singlice brezplačno izdelal varnostno kopijo, do katere je po trenutno veljavni slovenski zakonodaji zakonsko upravičen, ničesar v zvezi s to pesmijo pa nisem objavljal na spletnem portalu YouTube !!!

Lep pozdrav, Les Rockets.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 13:35    Naslov sporočila: Re: Navajanje neresnic Odgovori s citatom

Les Rockets je napisal/a:
Prosim, da ne navajate neresnic, dejstvo je namreč, da sem lastniku originalne singlice brezplačno izdelal varnostno kopijo, do katere je po trenutno veljavni slovenski zakonodaji zakonsko upravičen, ničesar v zvezi s to pesmijo pa nisem objavljal na spletnem portalu YouTube !!!

nek_do je napisal/a:
Ali pa ko smo čakali s pritisnjeno pavzo tedaj "najpopularnejšega Slovenca" Dario DIVIACCHI-ja in njegovo poletno oddajo SUPERCLASSIFICA z znano špico.

Kot zanimivost. Za YouTube jo je zdigitaliziral in z njeno privolitvijo dal gor naš član @Les Rockets.

Klik

Prosim, da ne navajate neresnic, dejstvo je namreč, da sem lastniku originalne singlice brezplačno izdelal varnostno kopijo, do katere je po trenutno veljavni slovenski zakonodaji zakonsko upravičen, ničesar v zvezi s to pesmijo pa nisem objavljal na spletnem portalu YouTube !!!

Lep pozdrav, Les Rockets.


Se Vam globoko oprovičujem g.N za napisane besede. Že dolgo nazaj sem prebral tole na sosednjem forumu, pa sem imel v spominu, da ste dali na YouTube Vi to skladbo R.Caprioli. V resnici izgleda, da je je dal @Aleš. Pač zamešal sem vas @Les Rocketsa in @Aleša.

Prispevek iz Italo disco foruma:
Aleš Pridružen/-a: 26.08. 2009, 13:44
Prispevkov: 11

Objavljeno: 18 Dec 2010 01:31 Naslov sporočila: Scemo - Rosella Caprioli
Evo, s pomočjo Les Rocketsa mi je uspelo spraviti komad iz MP na YouTube (z osebnim privoljenjem izvajalke )

P.s. Kokarkoli napaka je bila storjena. Menim pa, da vsekakor ni bila tako kapitalne narave, da je bilo potrebno tekst povdarjat in za nameček 2x ponavljat. Hvala za pojasnilo. In želim Vam še obilo konstruktivnih prispevkov na tem forumu.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 14:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kako je kaj z lepljivostjo in razpadanjem magnetnih trakov?Na kasetah še nisem imel časa preveriti ,magnetofonskih kolutov je pa precej lepljivih ali pa je začel odpadati magnetni nanos.
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Les Rockets



Pridružen/-a: Tor Nov 2012 14:21
Prispevkov: 36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 15:09    Naslov sporočila: Re: Navajanje neresnic Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Les Rockets je napisal/a:
Prosim, da ne navajate neresnic, dejstvo je namreč, da sem lastniku originalne singlice brezplačno izdelal varnostno kopijo, do katere je po trenutno veljavni slovenski zakonodaji zakonsko upravičen, ničesar v zvezi s to pesmijo pa nisem objavljal na spletnem portalu YouTube !!!

nek_do je napisal/a:
Ali pa ko smo čakali s pritisnjeno pavzo tedaj "najpopularnejšega Slovenca" Dario DIVIACCHI-ja in njegovo poletno oddajo SUPERCLASSIFICA z znano špico.

Kot zanimivost. Za YouTube jo je zdigitaliziral in z njeno privolitvijo dal gor naš član @Les Rockets.

Klik

Prosim, da ne navajate neresnic, dejstvo je namreč, da sem lastniku originalne singlice brezplačno izdelal varnostno kopijo, do katere je po trenutno veljavni slovenski zakonodaji zakonsko upravičen, ničesar v zvezi s to pesmijo pa nisem objavljal na spletnem portalu YouTube !!!

Lep pozdrav, Les Rockets.


Se Vam globoko oprovičujem g.N za napisane besede. Že dolgo nazaj sem prebral tole na sosednjem forumu, pa sem imel v spominu, da ste dali na YouTube Vi to skladbo R.Caprioli. V resnici izgleda, da je je dal @Aleš. Pač zamešal sem vas @Les Rocketsa in @Aleša.

Prispevek iz Italo disco foruma:
Aleš Pridružen/-a: 26.08. 2009, 13:44
Prispevkov: 11

Objavljeno: 18 Dec 2010 01:31 Naslov sporočila: Scemo - Rosella Caprioli
Evo, s pomočjo Les Rocketsa mi je uspelo spraviti komad iz MP na YouTube (z osebnim privoljenjem izvajalke )

P.s. Kokarkoli napaka je bila storjena. Menim pa, da vsekakor ni bila tako kapitalne narave, da je bilo potrebno tekst povdarjat in za nameček 2x ponavljat. Hvala za pojasnilo. In želim Vam še obilo konstruktivnih prispevkov na tem forumu.


Opravičilo sprejeto.
Tekst sem dodal zgoraj in spodaj zgolj iz razloga, ker je vmes slika in ne poznam bralnih navad obiskovalcev foruma, zgolj z namenom, da bo besedilo prebrano.

Lep pozdrav, Les Rockets.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 15:26    Naslov sporočila: Re: Navajanje neresnic Odgovori s citatom

Les Rockets je napisal/a:

Opravičilo sprejeto.
Tekst sem dodal zgoraj in spodaj zgolj iz razloga, ker je vmes slika in ne poznam bralnih navad obiskovalcev foruma, zgolj z namenom, da bo besedilo prebrano.
Lep pozdrav, Les Rockets.

Zelo lepa gesta od vas @Les Rockets, da ste sprejeli moje opravičilo. Prisrčna hvala. Predvidevam, da ste velik poznavalec disco glasbe pa bi vas po tej poti skušal malo sprovocirati, da odprete novo temo Disco glasba po vzoru kot je že odprta tema Klasična glasba. Sigurno je tudi na tem forumu veliko ljubiteljev disca tako, da bo tema sigurno dobro sprejeta.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 15:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tako se dela fantje....nekdo se opraviči,če je kaj bolj nerodno napisal,drugi mu takoj odgovori ,da ni problema.... Laughing Laughing
tako se pogovarjajmo na forumu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piaggioitaly



Pridružen/-a: Sob Jun 2012 6:13
Prispevkov: 142

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 16:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@nek_do
Uf Disco tema, bi jo lahko ti kot predlagatelj odprl?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 16:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

piaggioitaly je napisal/a:
@nek_do
Uf Disco tema, bi jo lahko ti kot predlagatelj odprl?

Dejmo počakat še kakšen dan @Les Rocketsa, da se opogumi. Mislim da sem pravi "otročiček" proti njegovemu poznavanju Italo Disca.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 17:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ljubiteljev disco glasbe nas je kar nekaj na tem forumu. Vsaj takšen vtis sem dobil skozi vsa ta leta. Meni je še posebej všeč "nemška frakcija": Alphaville, CC Catch, Modern Talking, Bad Boys Blue, Blue System, Sandra, Michael Cretu, Fancy... Pa tudi "Italo disco" mi je precej blizu.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M71



Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21
Prispevkov: 40
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
Ljubiteljev disco glasbe nas je kar nekaj na tem forumu. Vsaj takšen vtis sem dobil skozi vsa ta leta. Meni je še posebej všeč "nemška frakcija": Alphaville, CC Catch, Modern Talking, Bad Boys Blue, Blue System, Sandra, Michael Cretu, Fancy... Pa tudi "Italo disco" mi je precej blizu.


Ah, na vsakih par let pa res zapaše kak komad ali dva zavrtet. Se spomnim, da sem imel v tistih časih Radioramo že tako naštudirano, da sem točno vedel kako bo komad ''laufal'' še preden sem ga prvič do konca slišal. Štanca, ni kaj......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

He, he, he... A bomo začeli maxi single ven vlečt? Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 21:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
He, he, he... A bomo začeli maxi single ven vlečt? Twisted Evil


Ti so imeli na koncu kakšno minuto same štance, da so dee-jayji lahko miksali. Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 2 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe