Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prepoznate vrsto in proizvajalca kondenzatorjev?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 18, 2013 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na tem forumu vpraŔaj Paula:
http://www.pinkfishmedia.net
http://www.pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?t=85259&page=7
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 18, 2013 16:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem, to ve samo administrator Trancy Very Happy
Meni je vseeno, samo zaĆØudilo me je, da po tolikih letih nekdo spremeni nick in sem moral zinit Laughing
_________________
My DMM will go only to 10, maybe your DMM can go to 11?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 18, 2013 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja že kar leta minevajo ...
Ma videl sem, ja delfincek postal delfinus, pa Ŕe ene par ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nomad



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 14:01
Prispevkov: 911
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 18, 2013 17:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
Hvala, v osnovi me je zanimalo, ĆØe je anniversary amp kaj bolj fensi od navadnega .... za navadnega vem, da tam ni nobene eksotike.


Anniversary amp je drugaĆØen od navadnega amp packa. Slednji pa je spet v dveh verzijah, diskretni (ti imajo na nemÅ”kem tržiÅ”ĆØu oznako FF ali Finest Fidelity) in z OP ampi. Za 50tke, 100tke in 150tke so tako tri možnosti vgrajene amplifikacije. In varianta z zunanjimi ojaĆØevalci P6. Za 150tke pa je Å”e dodatna verzija P4. In vsi trije zvoĆØniki so v verzijah za na stojalo in samostojeĆØi, 150tke pa Å”e v EL varianti. Tako da je za audiofile dovolj izbire - kakÅ”na pa je razlika v konĆØnem zvoku pa Å”e nisem nikjer zasledil. Sumim da zato, ker ni ravno opazna.
Je pa zato cena ā€“ razlika med aktivnimi 150tkami v osnovni konfiguraciji in EL varianto je kar 50.000 EUR !

Mimogrede, profesionalci so zadovoljni z eno samo varianto.
Ta ima sicer vgrajene OP ampe, ampak zato se nihĆØe ne pritožuje. Mislim, da so uĆØinki uporabe fansi komponent malce precenjeni. ƈe je ojaĆØevalec dobro narejen in optimalno prilagojen zvoĆØnikom, kar velja za vse ATC aktivce in je takorekoĆØ nesliÅ”en, transparenten, potem je ĆØisto vseeno ali ima noter OP ampe ali je diskreten, ali so elementi fensi variante ali ne. PopaĆØenja zvoĆØnike so tolikÅ”na, da popaĆØenj tako uporabljenega ojaĆØevalca itak ne sliÅ”imo.

DrugaĆØe je z loĆØenimi ampi, ki veĆØinoma delujejo na robu ali celo prek svojih zmožnosti. Ti imajo lahko popaĆØenja v praksi precej viÅ”ja kot pa tista izmerjena v testnih razmerah. Pa tudi preampi so verjetno bolj obĆØutljivi.

V vsakem primeru pa je topologija pomebnejÅ”a ā€“ nekje sem zasledil oceno, da uporabljeni elementi vplivajo na najveĆØ 10% konĆØnega rezultata.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe