Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prekrški in globe

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2012 18:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

men je božiček prinesel položnico za 400 eur za mestno redarstvo...izpred 2let in pol,pritožba,itd..okvaro avta...
no da nisem čist popenil mi je le dal ene nove ecc 88 -4kom za mojga lampaša..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 29, 2012 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No evo, ljubitelju vintagea, vintage položnica. Laughing

Oprosti mi zlobo, ampak nisem se mogel upreti skušnjavi... saj sočustvujem(o) s tabo. Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 30, 2012 19:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
men je božiček prinesel položnico za 400 eur za mestno redarstvo...izpred 2let in pol,pritožba,itd..okvaro avta...



400 EUR? Kako je pa to možno? So obresti toliko narasle?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 30, 2012 19:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audio_holic je napisal/a:
drago67 je napisal/a:
men je božiček prinesel položnico za 400 eur za mestno redarstvo...izpred 2let in pol,pritožba,itd..okvaro avta...



400 EUR? Kako je pa to možno? So obresti toliko narasle?

250 kazen,peljal sem 62 km..
in še sodišče me je oskubilo za 150 eur ...banda ... Twisted Evil
tam pod brdom v ljubljani proti rožniku(brdnikova cesta) ...so za približno 5 mesecev postavili znak 40,potem so ga pa sneli in pokasirali večino nas domačinov,ki se tam vozimo po nekajkrat na dan..saj je bilo pred časom na televiziji..znak pritrdijo na semafor,da ga večina spregleda...takih primerov je polno po ljubljani...sploh cone 30...
pa še pritožbo na to ne morem podat...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 31, 2012 02:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
audio_holic je napisal/a:
drago67 je napisal/a:
men je božiček prinesel položnico za 400 eur za mestno redarstvo...izpred 2let in pol,pritožba,itd..okvaro avta...



400 EUR? Kako je pa to možno? So obresti toliko narasle?

250 kazen,peljal sem 62 km..
in še sodišče me je oskubilo za 150 eur ...banda ... Twisted Evil
tam pod brdom v ljubljani proti rožniku(brdnikova cesta) ...so za približno 5 mesecev postavili znak 40,potem so ga pa sneli in pokasirali večino nas domačinov,ki se tam vozimo po nekajkrat na dan..saj je bilo pred časom na televiziji..znak pritrdijo na semafor,da ga večina spregleda...takih primerov je polno po ljubljani...sploh cone 30...
pa še pritožbo na to ne morem podat...


Malček izven teme

He, he.....kaj bi porekel na to, da sem jaz na tem istem mestu dobil v enem tednu dve taki čestitki po preteku 12 mesecev od "ata Zokija".

Sem tudi sam tuhtal če bi naredil pritožbo, ampak me je na srečo minila dobra volja in sem po liniji najmanjšega odpora pač plačal. Hebat ga Crying or Very sad

LP

P.S. Ali primerjava če imava na fotkah isto ozadje dreves? Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 31, 2012 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prekoračevanje hitrosti je drag šport. Bolje se držat predpisov pa čeprav pridit malo kasneje na cilj. Pa človek zato lažje spi, ko ve da ne bo pozdravčkov po pošti. Smile

Nazadnje urejal/a audiofill Sre Nov 20, 2013 12:37; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 31, 2012 11:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa še mal, meni gre na k...c to, da v kolikor greš v pritožbo ti avtomatsko zapade polovička Confused Sem prišel iz 150 € na slabih 400 €
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe