Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Shranjevanje CD/DVD

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bfrenk



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 13:54
Prispevkov: 23
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2008 21:05    Naslov sporočila: Shranjevanje CD/DVD Odgovori s citatom

Kam shranjujete vse vaše CD in DVD (kupljene in dolpotegnjene Smile ).
Sem danes po Ljubljani malo iskal kakšen stenski regal za veliko CD in DVD not postavit, pa so me vsi prodajalci samo debelo gledali.Kot da še nobeden ni slišal za take regale Confused . Vsi ponujajo neka stojala za 50-60 CD, jaz jih imam pa malo več, pa še cel kup DVD.
Kakšna ideja, kje bi lahko to nabavil ali pa bo res treba v Ikeo iti Rolling Eyes ?

No ja, regal ni ravno Hi-Fi dodatek, ampak vseeno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2008 22:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz shranjujem na hard disk. Very Happy

Drugače pa če nisi zahteven glede dizajna, lahko v Lesnini poceni dobiš preprosti regalček na spodnji fotki. Notri spraviš cca 320 cd-jev, stane pa kaj jaz vem, verjetno med 50 in 100 eur. Par let nazaj ko sem to kupil je bilo smešno poceni (glih tam okoli 50 eur). Če bi kupil material in naredil sam, bi me prišlo dosti dražje.

Na fotki izgleda škilavo, za kar je kriv moj fotografski antitalent, v resnici je ravno. V zadnjem času služi bolj kot ne za deponiranje krame in kot difuzor. Smile



lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 26, 2008 09:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najceneje na obali sem videl da imajo omare v različnih velikosti nekaj takega kot ima audiofill pa tudi večje ter manjše v Harvey Normanu, Lesnina je imela dražje, v oddelku za pohištvo. Če pa želiš kaj po meri, kot sem naredil jaz, pa boš mogel kakšnega mizarja poklicat. Je pa dražja zadeva npr mene je prišlo za omaro velikosti 90*155*17 cca 200 eurov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 27, 2008 08:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

IKEA: 19,95€ za 180 komadov CD. 6 novembra se odpre Ikea v Celovcu , kar je dobra ura vožnje iz Lj.

Všeč mi je, ker imajo enoten dizajn že vrsto let in ko nastane potreba samo dokupiš nov regalček, ki avtomatsko paše v "sistem".

V enakih barvah imajo knjižne regale, ki so kot nalašč za vinilne plošče. Knjižni regal za preko 500 LP stane 49,95€.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bfrenk



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 13:54
Prispevkov: 23
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 27, 2008 10:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi-musica :

tole je pa zelo dobra informacija, bo treba it malo pogledat.
Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 27, 2008 11:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bfrenk je napisal/a:
hi-musica :

tole je pa zelo dobra informacija, bo treba it malo pogledat.
Hvala


Aja, v Avstriji je enak regal 5€ dražji kot v Italiji in sicer 24,95€. Za 20 regalov se že splača v Padovo Very Happy .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 27, 2008 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Enkrat spomladi 2009 obljubljajo otvoritev IKEA centra v Villesse, to je dobrih 20km. iz Gorice, ne bo treba vec voziti do Padove.
LP
Miran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 27, 2008 20:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takole izgleda IKEA kotiček v moji audio sobi: CD regali, knjižni regal z ratan košarami, lučka in mizica. Vse skupaj okoli 150€.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 28, 2008 07:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zgleda zelo solidno, še posebej za ta denar.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Mac



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 15:19
Prispevkov: 108
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 20, 2008 15:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam sem ponucal del takega Ikeinega regala iz slike, noter pa pet predalov (skriti za drsnimi vrati, kot se vidi desno od tv) Sicer je folija, ne furnir, ampak kvalitetnejšega videza, kot bi cena znala dopovedovati.

V predalu pa v dve vrsti CD-je. Dosegljivost druge je vprašljiva le, če je prva povsem zabita. Embarassed Sicer pa lepo na varnem pred svetlobo in prahom...

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 20, 2008 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Včasih se je dobilo pri Rutarju ali pa pri Di-po regale za cca 190 CD-jev v raznih finiših, za ceno okoli 20.- -30.- € !? Pa tudi v Harvey/Normanu se je znalo kdaj kaj najti !
Jaz sem nabavill kar nekaj takih!

Če imaš pa koga v tujini (Nemčija, Avstrija) je pa poceni tudi preko amazona !


http://www.amazon.de/gp/product/images/B000Y1722E/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=3167641&s=kitchen
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 04, 2010 20:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za silo mi služi tudi tole...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ma_coule



Pridružen/-a: Tor Apr 2010 23:27
Prispevkov: 370
Kraj: south of the border

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 04, 2010 20:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma_coule je napisal/a:
Za silo mi služi tudi tole...

Ooops... priponka ni ratala Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Metrodusa



Pridružen/-a: Sob Jun 2010 2:51
Prispevkov: 22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2014 21:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iščem nekaj podobnega, kot je http://rtv-servis.net/index.php?stojalo_za_cdje_aspm, v stekleni izvedbi, vendar ne v Sloveniji, ne v tujini nisem več našel prodajalca, ki bi ponujal.

Vsi predlogi, alternative, DIY izvedbe ali celo kakšen komad, ki se kje praši doma, so dobrodošli.
_________________
Non scholae sed vitae discimus.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: +386 41 252 155
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe