Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Denon 1508 in Jamo A102

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Fos



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 18:40
Prispevkov: 11
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2008 17:58    Naslov sporočila: Denon 1508 in Jamo A102 Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Očitno moji mukam ne bo konca.

Sedaj je moja domača zadeva špilala kakih 10 dni, nakar danes soproga prižge tuner in se iz obeh sprednjega levega satelita in levega surounda sliši močno hreščanje.
Ko sem izvlekel žici teh 2 zvočnikov iz ojačevalca se je hreščanje preneslo še na vse ostale zvočnike vključno z subwooferjem.
Naj poudarim da je glasnost bila tako tiha, da se glasbe v ozadju hreščanja skoraj ni slišalo.

Ojačevalec smo ravnokar odpeljali na servis, vendar želim še kakšno drugo mnenje slišat.

Hvala vsem in lp!
Fos
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fos



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 18:40
Prispevkov: 11
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2008 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za ojačevalec pravijo da je ok, jutri peljem zvočnike.
Sem precej jezen, saj smo jih slišali od mojstra v trgovini/servisu, češ da ti zvočniki niso primerni za tak ojačevalec - a naj vam zaupam, ravno to konfiguracijo so mi točno v tej trgovini tudi svetovali in mi jo celo na papir zapisali, ko sem se odločal, kaj kupiti. Kupil pa sem pač tam kjer sem dobil boljšo ceno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2008 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
A to si kupil na Vicu v A-Ž? Imaš premalo prostora, da si te malčke kupil?
Delat bi moral normalno - si sploh pravilno vklopil zadevo?
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2008 20:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po tvojem opisu z zvočniki že ne more biti kaj narobe in verjetno kar drži, da stvari nisi v redu priklopil!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fos



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 18:40
Prispevkov: 11
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2008 21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo zelo upam, da sem kaj narobe priklopil, vendar težko verjamem, saj je zadeva špilala cca. 2 tedna!!!
Ja malčke sem kupil, ker velikih zvočnikov ne morem postaviti spredaj (zadaj ni problem), spredaj pa imam problem in verjemite mi da sem res upal, da bom lahko normalne zvočnike kupil.
Bomo videli jutri.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fos



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 18:40
Prispevkov: 11
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2008 09:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spoštovani!

Obveščam vas, da danes peljem 3-ič AV receiver na servis
1-AV receiver - ga tam poskusijo - dela - ga pripeljem domov - ne dela
2-JAMO zvočnike - jih tam poskusijo - dela - doma ne dela
3-Prodajalec iz trgovine pride k nam domov - vidi da ne dela - malce premakne HDMI kable - dela (očitno nek problem pri kontaktu)
4-Zvečer istega dneva zopet ne dela(hreščanje ali ni zvoka) - izvlečem HDMI kable - dela
5-naslednje jutro - ne dela - zopet hreščanje
6-popoldne istega dne - ne dela - ni zvoka
7-danes peljem zopet receiver na servis

Se gibljem na robu z živci...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fos



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 18:40
Prispevkov: 11
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 29, 2008 09:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hello!
Torej, upam da se je moja odisejada včeraj zvečer končala.
Iz podjetja A-Ž je prišel mojster in prinesel nov ojačevalec. Vse je lepo namestil, celo en kup prevečih kablov odmaknil, me malce dodatno naučil.

Zaključek:
-Hvala podjetju Mimovrste, ki se je aktivno vključilo v reševanje mojih problemov in stranke po opravljenem nakupu ni pustilo na cedilu
-Hvala mojstru in njegovemu pomočniku (žal ga nisem povprašal po imenu) iz podjetja A-Ž iz poslovalnice Ljubljana za prijaznost in za servis katerega je nudil od sprejema naprave na servis v soboto, pa do včerašnjega obiska

Upam, da se ne bo kje še kaj zalomilo.

lp
Fos
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe