Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

logitech transporter

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 14, 2018 21:24    Naslov sporočila: logitech transporter Odgovori s citatom

Nabavil sem Transporter pa me zanima ali se ga da voditi tudi z kakšno mobilno aplikacijo?? kar sem poskušal na google app mi nič uspelo.
lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 14, 2018 21:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo. Za squezeebox classic in duet, se vsaj za IOS naprave kupi iPeng aplikacija. Mogoče je kaj podobnega ali celo ista aplikacija za android. Je plačljiva, ampak odtehta tistih 10€, koliko sem dal za njo na App-u.

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 14, 2018 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo. Za squezeebox classic in duet, se vsaj za IOS naprave kupi iPeng aplikacija. Mogoče je kaj podobnega ali celo ista aplikacija za android. Je plačljiva, ampak odtehta tistih 10€, koliko sem dal za njo na App-u.

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
platar



Pridružen/-a: Tor Mar 2018 12:59
Prispevkov: 11
Kraj: primorska

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 17, 2018 12:50    Naslov sporočila: Re: logitech transporter Odgovori s citatom

sakala1 je napisal/a:
Nabavil sem Transporter pa me zanima ali se ga da voditi tudi z kakšno mobilno aplikacijo?? kar sem poskušal na google app mi nič uspelo.
lp.

Živjo

Imam duet, ki ga lahko poganjam z aplikacijo Squeezer. Najdeš jo v trgovini play, je zastonj meni povsem zadošča. Ostalih nekatere so plačljive pa nisem preizkušal.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 17, 2018 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Svoje čase je bila na voljo neka squeeze… aplikacija, pozabil ime, uporabljal sem jo leta nazaj in mi je bila bolj všeč, kljub (za današnje razmere) zastarelem pametnem telefonu je bila zelo odzivna in z meni bolj uporabnim grafičnim vmesnikom. Trenutno uporabljam squeezer, ker neke pametne alternative nisem našel. Če najdem tastari telefon...

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 04, 2020 12:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

iPeng.
Sicer plačljiv (neklih 9 €), ampak dela dobro, omogoča krmiljenje več naprav hkrati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe