Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Literatura

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pulstar



Pridružen/-a: Sre Okt 2008 23:17
Prispevkov: 1
Kraj: IvanĆØna Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 08, 2008 23:24    Naslov sporočila: Literatura Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Sem totalni zaĆØetnik kar se tiĆØe malo bolj resne akustike, vendar me stvar moĆØno zanima, saj imam rad glasbo in reĆØi ki njej pritiĆØejo.
Že dalj ĆØasa me Å”ĆØegeĆØe misel o samogradnji preprostega stereo sistem za malo bolj kvalitetno posluÅ”anje glasbe. Tu pa se zatakne. Sam s podobnimi zadevami nimam Å”e izkuÅ”enj, razmiÅ”ljal sem pa o gradnji Gainclone ojaĆØevalnika, ter dveh zvoĆØnih omaricah. ElektrotehniĆØni pojmi so mi za silo jasni(sem na zaĆØetku poti do naziva uni.dipl.ing. el. Smile ), gradnje in pa pravo teoretiĆØno ozadje pa malo manj. Ve kdo za kakÅ”no knjigo oz. ostalo literaturo kjer je na kolikor toliko poljuden naĆØin razloženo delovanje moĆØnostnih ojaĆØevalnikov, izdelave trafov, itd.... Za vsak napotek bi bil zelo hvaležen, saj sem na kratkem s ĆØasom, prav tako pa me ne privlaĆØi ideja, da bi zadevo preprosto sestavil po shemi, o ozadju pa vedel prav niĆØ. Že vnaprej hvala za vsak odgovor!

Lep veĆØer in sreĆØno!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe rabiÅ” tehniĆØno literaturo iz tega podroĆØja, potem bi se kaj naÅ”lo v CTK v Ljubljani.

Glede izbire projekta pa priporoĆØam search opcijo na web strani www.diyaudio.com



P.S. Ker sem istega "foha" kot boÅ” ti, ti že takoj svetujem, da vsak projekt že prej teoretiĆØno naÅ”tudiraÅ” predno se ga lotiÅ”. Prihranil boÅ” nekaj živcev, denarja in volje ...saj veÅ” tisti rek...ni znanja brez Å”vica Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe