Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ultimativni Lenco
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2012 14:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

probaj pod Osijek ob reki Dravi v smeri proti Donavi........
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2012 14:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

najdel...hvala...to pa je bila rariteta...za katero ploščo je šlo , če ni skrivnost ?
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roogi58



Pridružen/-a: Čet Jul 2010 11:02
Prispevkov: 92
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2012 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi Harley Davidson je zastarel in ima slebe peformanse. Ima pa glas in vožnja je menda užitek.
_________________
Viablue-Slovenija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 451
mzi.perx



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 0:06
Prispevkov: 160
Kraj: PIRAN

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2012 18:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
mzi perx

lahko razpredamo o Linnu, verjetno ga nisi nikoli imel,jaz sem kar nekaj Linnov imel Linn je tudi 20 let star razjahan za 300 funtov ali nov za 20 000 funtov in razlika je ogromna...

Ga pa vsi primerjajo že 30 let z vsemi ostalimi gramofoni innekaj je na njem pa naj to priznamo ali ne, sem ga že slišal fenomenalno igrat ali pa da me je biloskoraj sram čeprav ni bil moj.
Kuzma je kar je jaz sem vedno vsakemu svetoval čim dalje od Kuzme,kdor ga je imel ve o čem govorim, jaz sem jih imel kar nekajin never more..

Nikomur ne bom odsvetoval ne Clearaudia niti Raidho ayre ker matram da so odlični izdelki kar lahko da je ali pa tudin všeč...


Pozdrav !

Linn Sondek je pravljična zgodba o uspehu, je ekonomski fenomen. Od prvih izdelkov do sedaj je cena narasla za približnih 200x Wink !!!
Kvaliteta tudi ?!
_________________
MZI.PERX
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: -
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2012 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne vem kaj spet mešaš jabolka in hruške cena ni večja 200x če gledaš inflacijo pa sploh ne, drugo prvi Linni in sedanji imajo dokaj malo skupnega,še če gledamo najpreprostejše, o najkompleksnejših pa sploh , že napajanje je par tisoč funtov, ampak je eno najkompleksnejših in najdražjih sploh, prvi je imel samo dva upora in kondenzator- kot Kuzma še danes ali pa kak star Thorens
Keel osnova je tudi ranga 2000 funtov in je neprimerljiva z prvim kosom zvitega pleha in deščice iz mediapana proti današnjemu odlitku v enem kosu in računalniško vodeno porezkanemu v tisočinke mm

in tako gremo lahko naprej, je pa pri Linnu največ dokumentacije in cen pa je to malo bolj očitno, tudi Thorens TD 160 ima reinkarnacijo in ob izboljšavah danes stane vsaj 2500 funtov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roogi58



Pridružen/-a: Čet Jul 2010 11:02
Prispevkov: 92
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2012 10:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zakaj cinizem na tvoj post?...že 30 let v službi poslušam kot :pogovarjal sem se z enimi in drugimi...eni so za to , drugi za tisto...ko pa vprašaš za imena ?!?...vsaj veš...WTF...gdo???...ni odgovora...
a te je strah napisat :::: Kuzma , Clearaudio , Thorens , ali kaj drugega...forum je za to...pozitivna ali negativna kritika....


Ni me strah. Nočem se po nepotrebnem naprej prepirati, ker si približno predstavljam, kakšen bo v primeru naštevanja konkretnih gramofonov odziv, pa čeprav nobeden v debati sodelujočih primerjave ni slišal. Lahko le povem, da so bili primerjani gramofoni vredni tam med 3000 in 7000 EUR.

Od takrat sem naredil še nekaj izboljšav, tako da Lenco igra sedaj še boljše, kot je igral v času primerjave.

Sicer pa govorim za svojo konstrukcijo, ki je drugačna kot od akspace. Ker pa vem, kaj je Lenco zmožen, verjamem, da tudi njegov igra zelo dobro.
_________________
Viablue-Slovenija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 451
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe