Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

2000 uporabnikov
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Zoran



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 15:12
Prispevkov: 138
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2012 15:18    Naslov sporočila: 2000 uporabnikov Odgovori s citatom

Kar luštna cifra.

Gogi9, sigurno ne boš dobil majce, iPhona ali pralnega stroja, te pa jaz častim z audio degustacijo in klepetom o audio problematiki.

Dobrodošel, Zoran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 040 477 898
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2012 15:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

čestitke, dobi android galaxy nexus Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2012 19:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem pa 46.-ti registrirani član po vrsti - 46 kot je številka motociklista Valentina Rossija in kot številka, ki jo te dni sanja marsikateri slovenski politik. Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2012 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je pa seveda od članov veliko takih brez objav! Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 08:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če ob doseženi številki 2000 (no v trenutku ko to pišem že 2002) smem podati malo statistike:

od 2000 registriranih uporabnikov foruma jih ima vsaj eno objavo 862 uporabnikov, a ker eden ni nobeden, kot pravi pregovor, bom kot aktivne upošteval tiste z vsaj dvema objavama. Teh je 698, oziroma 35% (pa ne me vleči za decimalke Twisted Evil ). Za resnično aktivne pa lahko, po mojem mnenju, štejemo tiste z vsaj okoli 50-timi objavami. Takih pa je nekaj manj kot 15%. Tistih z več kot 1000 objavami pa je v tem trenutku 10 članov.

Seveda to je zgolj statistika, ki ne pove dosti. Pomembna je vsebina prispevkov in ne njihovo število!

PS
Vem, da ta moj zadnji ni med temi z težo in vsebino Embarassed , ampak mislim da vseeno nudi en grob vpogled v aktivnost uporabnikov foruma, zatorej ga smatram za upravičenega.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 11:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kako pa si prišel do te statistike?
si morda admin?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsak ima dostop do nje, potrebno je iti pod seznam članov in par minut zapravit z igračkanjem. Točno to, kar je napisal before, je tudi mene zanimalo in sem si te podatke ogledal, ko se je pojavila tale tema.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 11:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ knap
Seznam članov -> Razvrščanje: Po številu prispevkov -> Razporedi: Padajoče -> Pojdi na stran: 18 -> na levi strani tabele pogledaš stolpec #

Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 12:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zanimivo, nisem tega opazil, očitno imam premalo odgovorov = 7 mesto Smile
hočem biti prvi Wink

sigurno prvi trije dobijo vsako leto avto, motor in skuter v dar Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 12:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
kako pa si prišel do te statistike?
si morda admin?
LP


Ravno zato ker sem domneval, da marsikdo ne ve kje lahko spremlja te podatke in da so ti sploh na voljo, sem napisal ta prispevek. Wink Sedaj veste... Very Happy
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 17:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam, da število objav nikakor ne pomeni tudi kakovosti in tvornosti delovanja na forumu, a 55% brez ene objave je vseeno malce huda!
Malo sliko pokvari tudi dejstvo, da so se pred časom umaknili nekateri svoje čase ključni in zelo verzirani člani.
Se pa par ljudi zelo trudi z vzdrževanjem tega foruma(mislim tako na administratorja kot na moderatorja) in jim gre za to priznanje! Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 17:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kar nekaj registriranih uporabnikov koristi zgolj oglase.
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 19:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Kar nekaj registriranih uporabnikov koristi zgolj oglase.


Sem opazil ja, in mnogi drugi najbrž tudi. A če to administratorja ne moti, oziroma ni v nasprotju z pravili, mi je prav. Se pa spomnim, da je pred kakšnim letom ali dvema nekdo poskusil z oglaševanjem, ki ni z audio/video področja, a je administrator takoj naredil red. Very Happy Very Happy
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede uporabnikov ki oddajajo samo oglase. Portal je pač tako narejen da se človek more prijavit na forum, če hoče na portalu oddat oglas. Potem pa imamo 2000 uporabnikov:)

EDIT: Ojej, na drugem mestu sem.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, v nekaterih primerih pa tudi, če nekdo kot potencialni kupec želi vzpostaviti stik s prodajalcem.
Tule je en tak primer...
http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=7524
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe