Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

AudioDIY srečanje v Pondorju pri Vranskem, Part 6
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
AndrewPee



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 16:22
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prinesem končne Nuforce čez debelo uro. Preamp se verjetno kakšen valja tam.

pinc76 je napisal/a:
Zdravo

Kamot je že zdele gužva folk pa še kar hodi,nam pa primanjkuje ojačevalcev,če še kdo pride lahko prinese še kakšnega Laughing

LP Pinc76
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 17:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimiv dogodek, lepa hvala organizatorjem, ki se prav vedno prijetno in nadvse gostoljubno potrudijo.

En disco pozdrav vsem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 19:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slike so?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Pridejo Laughing

LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slikeeeee..... Boset
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
mitko



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 23:20
Prispevkov: 344

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 19:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tokrat je bilo kar nekaj novih izdelkov. Najbolj sta se mi dopadla minija v mali sobi, če nista bila potisnjena v kot in pa tik pred mojim odhodom (nekje ob 13.30) postavljen sistem z "iverka dacom" Twisted Evil v velikem predprostoru.
Padlo je še nekaj konstruktivnih debat in upam, da se bo iz teh rodilo še kaj novega za naslednje srečanje Cool
Hvala organizatorjem za trud!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 20:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes je bil prav fajn dan z veliko novimi obrazi in nekaj novimi izdelki!
In pa seveda skoraj vse stare face,ki so vedno na vseh srečanjih!
Ko je Davorin priklopil svoj DAC,je bilo tako,kot bi luč prižgal!
Miniji igrajo super,čeprav je pri malih črnih malo premalo basa,za moj okus,beli pa so mogoče malo prehudi na visokih !
Vendar sto ljudi,200 ušes !
Špar program je basiral kot nor ,zmatralo ga je malo na srednjih in visokih,vendar za tak denar boljšega skoraj ne moreš dobiti!
V glavnem,naj še drugi napišejo,sprejemamo vse objektivne kritike,ker zvočnike gradimo za druge,ne samo zase! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 20:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gerchy

Škoda ker me nisi pocukal za rokav, bi kakšno rekla.


Tokrat je bilo kar nekaj več obiskovalcev kot prejšnič, med njimi so bili tudi stalni obiskovalci.

Zvočnikom, ki so bili na novo predstavljeni se je v glavnem poznalo, da so bili novi (neulafani), se je pa zvok s časom izboljševal.

Izdelava boksov je bila na nivoju tistih, ki jih vidimo v trgovinah (razen najdražjih primerkov).
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 20:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spet se je pokazalo,kakšen vpliv na zvok ima soba in bi brez ck_jevih "damperjev" vse bolj klavrno zvenelo!
CK,hvala za nesebično pomoč,kot vedno in pa hvala za NUFORCE,ki so prišli,kot po hitri pošti_ namreč,crknil nam je en amp.
Se zgodi,pravijo! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 20:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Nekaj kar sem poslikal Sad










Nekaj novih(mladih) pristašev Disco muske Gerchy Laughing



Kaj več pa drugi Very Happy

LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 21:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
gerchy, škoda ker me nisi pocukal za rokav, bi kakšno rekla.

Saj nekaj sva - o laserjih. Bom pocukal naslednjič, ko bo tema o akustiki že bolj aktualna. Wink

pinc76 je napisal/a:

Nekaj novih(mladih) pristašev Disco muske Gerchy Laughing

Dokaz, da je to glasba za vse generacije. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gercy

Tam sta bila dva s katerima sem se pogovarjal o laserju in čiščenju leče.

Drugič pocukaj Laughing
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 22:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala vsem sodelujočim za prijetno družbo, posebej hvala organizatorjem.
Nekaj danes videnih novih samogradenj mi je dalo dodaten zagon, da bom tudi jaz katerega od preveč nedokončanih svojih projektov sfiniširal in predstavil na enem od naslednjih srečanj.

Baje bo že spomladi eno srečanje na novi lokaciji Very Happy

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DAVOR



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 17:27
Prispevkov: 454
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 22:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam bi se zahvalil organizatorjem, ki so se znova potrudili in žrtvovali čas in energijo, ter vsem obiskovalcem, da je bilo srečanje produktivno in živahno, polno dobre energije.
Kljub začetnim težavam, je kljub vsemu potekalo vse gladko, živahno, stvari so se poslušale tako in drugače, tu in tam... skratka zanimivo.
Kot jih je že nekaj napisalo, zvočniki z novimi enotami še niso pokazali vsega kar zmorejo. Zanimivo so igrali zvočniki iz orehovine v veliki sobi na dynavox hibrida. V srednji sobi, ki je zelo akustično zahtevna in spet so CK-jevi absorberji pokazali, kako velike so razlike v zvoku z njimi ali brez njih.
Tu so me presentli Špar zvočniki z odličnim basom, le supertveter bo do naslednjič poskrbel za najvišje frekvence.
Miha je ponovno dokazal da se zastonj ne piše HOLCMAN. Wink Res vrhunsko izdelan zvočnik, čestitam.
Najboljši zvok pa se mi je tokrat zdel, na največjih open baffle, z 20w hibridom z iverka dacom. Jernejev dac, mi je zvenel premalo dinamičen, precej temnega karakterja z dodano toplino in obarvanostjo, ki pa je sam pri osnovnih virih nerad želim. Osnovni vir, je vsaj zame, potreben da je čim bolj nevtralen, in resolutiven, rafiniran, da lahko sploh kasneje ocenjujem kable, preampe končne ojačevalce, zvočnike.

Se vidimo naslednjem srečanju.
_________________
KISS- Keep It Simple and Smart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
samob



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:06
Prispevkov: 148
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 18, 2011 22:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še nekaj mojih fotk. Mel smo se prau fajn.





lp Samo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 8 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe