Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Multimedia HI-FI SHOW Ljubljana 2011
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 16, 2011 20:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

KakrŔno koli testiranje na audio sejmih je zelo, zelo zahtevna naloga... Zahteva red in disciplino tako od strani obiskovalcev kot izvajalcev... Mislim, da je tako kot je eden od predhodnikov napisal nismo Ŕe zreli za take zadeve.
Zakaj ?
Najprej je potrebno napravit strog urnik, ki se ga mora osebje in obiskovalci držat... Že tukaj je težko, ker se veĆØina obiskovalcev ne bo prej "abonirala" potem pa cel "demo tretma" obdržala "rit" pri miru in aktivirala samo "uÅ”esa"... Ko se zaĆØne z strani izvajalcev "popuÅ”ĆØat" gre demo v "niĆØ" žal...

Drugo... Priprave na samo izvedbo testa so prekratke... Razstavljalci imamo samo nekaj ur ĆØasa v ĆØetrtek cca od 17h naprej, da znosimo robo na kraj zloĆØina in Å”e potem priklopimo... Tisti, ki vemo kaj nas ĆØaka v dotiĆØni sobi si tedne prej napravimo naĆØrt in Å”e kakÅ”nega rezervnega zraven, od komponent do kablov ter zvoĆØnega materiala, da izpeljemo zvok kot smo si ga zamislili. In Å”e potem ni ĆØisto tako kot b i hoteli... Tako potem iÅ”ĆØeÅ” zlato sredino s postavljanjem, kombinacijami kablov in komponent... Tako sva s kolegom v pozne veĆØerne ure "uglaÅ”evala" z "istim" komadom na CDju in na LPju, celo veĆØ izdaj istega "komada" sva posluÅ”ala in se vse sliÅ”i, ĆØe imaÅ” pogoje... To pa so seveda mir, dober sedež itd. ... Idejalisti so tisti, ki trdijo, da se mora od vsepovsod dobro sliÅ”at !Govorim o tistih, ki si pridejo zvok "pogledat" s strani, stoje, pri vratih ali v kakÅ”en mrtvem kotu in si potem piÅ”ejo v knjigo kritike, ki jih potem objavljajo. Bralci pa niti ne slutijo v kakÅ”nih razmeram je "kritik" posluÅ”al... Potem je Å”e tukaj "Å”under" obiskovalcev. Tiho sprehajanje, presedanje, tiho odpiranje vrat zmanjÅ”a dinamiko takoj za cca 3-6db. Kaj bolj glasnega od vrat do klepetanja pa vsaj za 6db in veĆØ. Torej tiÅ”jih pasaž in majhnih detajlov, ki so za tak test pomebni ne moreÅ” sliÅ”at... Na zaznavo zvoĆØnih karakteristik ima vsekakor Å”e moĆØan vpliv polnost sobe. Kaj pomeni v veĆØjem prostoru en sam ali deset obiskovalcev?
Razlika je tako oĆØitna, da ima lahko sistem karakter od ostrega do zamolklega zvoka. Tukaj Å”e dodatno stimulira možgane temperatura in s kisikom nasiĆØena ali zatohla soba !!!

In tako ne moreÅ” "zaznat" niti kateri par zvoĆØnikov igra, kaj Å”ele, da bi primerjal kable Shocked Embarassed Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 17, 2011 11:25    Naslov sporočila: Avdiofilsko ocenjevanje Odgovori s citatom

Very Happy

Nazadnje urejal/a longplay Tor Nov 01, 2011 12:04; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samob



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:06
Prispevkov: 148
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 17, 2011 17:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To ni dremež, ampak poglobljeno audiofilsko posluŔanje Laughing Laughing Wink

lp Samo

P.S.

Ajka, al si me trofu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 17, 2011 19:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

samob je napisal/a:
To ni dremež, ampak poglobljeno audiofilsko posluŔanje Laughing Laughing Wink

lp Samo

P.S.

Ajka, al si me trofu


TakÅ”no zamaknjenost lahko povzroĆØijo samo Opere in Unison skupaj ! Wink
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2011 23:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Eccola, tukaj Marko PecotiƦ iz audiopuls.hr podaja svoje videnje ''naÅ”ega'' Audio Showa !

http://www.audiopuls.hr/clanci/showreport/ljubljana_2011/01.html

zanimivo ... in se Ŕe nadaljuje ! Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2011 23:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiomaniac je napisal/a:
Eccola, tukaj Marko PecotiƦ iz audiopuls.hr podaja svoje videnje ''naÅ”ega'' Audio Showa !

http://www.audiopuls.hr/clanci/showreport/ljubljana_2011/01.html

zanimivo ... in se Ŕe nadaljuje ! Wink



Pravi strokovnjak !!!! Rolling Eyes
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 02:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Strokovnjak gor ali dol, ampak tudi meni so bili vÅ”eĆØ ti kitajski elektrostati.
Kitara je zvenela fenomenalno.Srednji in visoki tako "sladki" kot jih v rangu do 5000eur Ŕe nisem sliŔal.
Je pa to samo osebna perferenca saj nisem strokovnjak.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

"King Sound ..." zvoĆØniki zanimivo da se na vsakem tržiÅ”ĆØu malo drugaĆØe "imenujejo", upam da tudi niso za razliĆØna tržiÅ”ĆØa razliĆØno kvalitetni ...
Ker na naÅ”em sejmu niso pokazali kaj dosti, da bi dobil oceno 5/5 kot piÅ”e "ocenjevalec" napram ostalim sistemom na sejmu je pa pod ??? vsa njegova "kredibilnost", Å”e sploh naĆØin kako izvaja "posluÅ”anje"...

Sistem ni nudil niti malo globine, dinamike, basa, presence, timbri so bili vsi po vrsti zelo zelo plastiĆØni ... Glavni krivec je ostali del sistema CD, ojaĆØevalec, kabli ...

Je pa zvoĆØnik pokazal kaj zmore na lanskem in letoÅ”njem Milanskem sejmu ... Ko tako sliÅ”iÅ” vse tri sisteme lahko malo veĆØ sodiÅ” samo o enem, kako je lahko "bogi" ... ...

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_article&id=22




_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ajkin post že stotisotiĆØ dokazuje, da razliĆØni ljudje razliĆØno dojemamo oz. sliÅ”imo glasbo.
Vsak med nami ima svoje cilje, želje in zmožnosti, kar se opreme za reprodukcijo glasbe tiĆØe. Tudi nivo pri katerem se nam nariÅ”e nasmeh na ustnicah ali se nam dvignejo kocine na hrbtu, je precej razliĆØen.
ƈe komu staliÅ”ĆØe hrvaÅ”kega kolega ni vÅ”eĆØ, mu paĆØ ni treba pritrjevati, zaželjeno pa je vsako drugo videnje zadeve. Diskreditiranje ali zbijanje kredibilnosti (in s tem umetno dvigovanje lastne), vsekakor ni na mestu in je zame odbijajoĆØe. Mnenje ā€vzviÅ”enegaā€ mnenja ne morem jemati kot verodostojnega in ga v osnovi zavraĆØam, pa ĆØe tudi ima prav.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Edvard je napisal/a:
Ajkin post že stotisotiĆØ dokazuje, da razliĆØni ljudje razliĆØno dojemamo oz. sliÅ”imo glasbo.
Vsak med nami ima svoje cilje, želje in zmožnosti, kar se opreme za reprodukcijo glasbe tiĆØe. Tudi nivo pri katerem se nam nariÅ”e nasmeh na ustnicah ali se nam dvignejo kocine na hrbtu, je precej razliĆØen.
ƈe komu staliÅ”ĆØe hrvaÅ”kega kolega ni vÅ”eĆØ, mu paĆØ ni treba pritrjevati, zaželjeno pa je vsako drugo videnje zadeve. Diskreditiranje ali zbijanje kredibilnosti (in s tem umetno dvigovanje lastne), vsekakor ni na mestu in je zame odbijajoĆØe. Mnenje ā€vzviÅ”enegaā€ mnenja ne morem jemati kot verodostojnega in ga v osnovi zavraĆØam, pa ĆØe tudi ima prav.


LP

Žal ne veste kaj vse "je" v ozadju, ĆØe bi bilo strokovno in iskreno mnenje je OK, ampak "nadut odnos, obnaÅ”anje, Å”e pogovarjat se mu ni dalo" in nek svoj nestrokoven naĆØin posluÅ”anja tam nekje v kotu sobe (mu je treba povedat kateri zvoĆØnik igra !!!), vsaj pri nas je bilo tako, ne more biti niti malo "kredibilno"... Tisti, ki vedo kako se jaz lotim natanĆØno zadeve (veĆØini se Å”e poslikat ne da zadeve, kamoli, da bi natanĆØno posluÅ”ali, vedeli sploh kaj posluÅ”ajo in to spravili v neke kolikortoliko uravnotežene okvire) se jih malo kdo, v Slovenskem prostoru pa sploh, da ne govorim, da se raje izognem hvali-kritiki aparatur, ki jih sam zastopam ...
ŽAL POSLUÅ ANJA NA "VRATIH" NE MOREM ODOBRAVAT, kot to nekateri radi poĆØno, potem pa so jih polna usta kritike Wink Wink


"Danes je Ljubljanski maraton" pa naj bo Ŕe "poanta" na to temo ...
"Maraton je treba preteĆØi, da lahko o njem debatiraÅ”, žal"
Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 14:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ajka, sedaj razumem od kod tvoja užaljenost in poslediĆØno jeza.

Tudi jaz sem stal pri vratih in se dolgo spraÅ”eval kateri od treh parov zvoĆØnikov igra. Pri vratih sem stal enostavno zato, ker drugje ni bilo prostora. Pa ne bom rekel da se je slabo sliÅ”alo, ker se ni.

Naj povem kako sem jaz preživel in dojel sejem. Kot povratnik oz. nekdo, ki je sklenil nadgraditi oz. modificirati svojo avdio opremo, sem najprej prebral kup tiskanega materiala in predelal nekaj forumov. Ker mi je to branje pustilo v glavi eno veliko zmedo, sem se kot otrok veselil sejma, kjer naj bi razĆØistil z glavnimi dilemami. Cilj mi je bil obdelati vse toĆØke programa, pa tudi kakega soforumaÅ”a za rokav pocukat. No, sejem sem zapustil po dveh urah. Zakaj?
Ravno v tvoji sobi, po ĆØudovitem predvajanju pevskega zbora, se je razvila debata, kjer je nekaj sluÅ”ateljev skozi pogovor dalo vedeti zakaj so tam. Ne zaradi glasbe ampak zaradi tehnike. Kot je nekje napisal Krokar, je za nekatera glasba le nujni spremljajoĆØi del igre, ki pokaže ali ne dobre ali slabe lastnosti svojega, dragega sistema. Na tej toĆØki sem bil pred 15-imi leti. Ko sem se takrat tega zavedal, sem vse razprodal in kupil malega Rotela, Sonuse pa zamenjal za stare Infinitije in s tem zadovoljno živel do danaÅ”njega dne.
BTW, po SSKJ-ju, besede avdiofilija ni. Beseda avdio je opredeljena v smislu zvoka. Po tem, analogija avdiofil = ljubitelj glasbe ne drži, torej gre za ljubezen do dveh razliĆØnih zadev.
To je moja izkuÅ”nja in moje staliÅ”ĆØe do opreme in glasbe, kateri sledim, in ki ga na vsiljujem nobenemu. Vsak sam pri sebi oceni svoj domet oz. avdiofilijo in ljubezen do glasbe postavi na svojo vrednostno tehtnico. Sprejemam dobronamerne nasvete, ĆØe le zmorem, enako vrnem nazaj. Vsiljevanja mnenj nekaterih pa poskuÅ”am ignorirati. Kuzma govori o preboju v njegovem dojemanju avdiofilije, ko je zaĆØel v zadevÅ”ĆØini uživati in dobil motiv za nadaljnje raziskovanje. Seveda se ne bom primerjal z njim. Moje življenje je dovolj zapolnjeno z drugimi stvarmi, ki me zaposlujejo in se zaradi tega ne mislim dodatno obremenjevati, vsekakor ne želim biti nekdo, ki se bo v sistemu ranga 10k eur zmrdoval nad nijansami. Kdor želi in zmore, naj. Nekateri imajo radi konje in jim ni težko dva krat dnevno Å”talo ĆØistit...
Maratona Ŕe nisem pretekel, in ga tudi verjetno ne bom. Ni moj cilj. Pravice, da o zadevi razpravljam, pa si tudi ne pustim vzeti.
Aja, nadgradnja mojega sistemĆØka poteka naprej. PriĆØakujem prihod na trg novega digitalca...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najbolj je mimo, da se ocenjuje zvok na sejmih v take detalje kot so manjka visokih, basa je prevec ali premalo, da je zvok tanek itd. Zvok na sejmu se lahko oceni le s stalisca potenciala nekega sistema ali dela v avdio verigi. Potencial pa je potrebno znati prepoznati. Ta nam sluzi, da bomo ob eventuelni nasi zainteresiranosti vedeli kaj bi ali bomo z njim. So zvocniki primerni za nas prostor in potrebe, enako z ostalim elementi.

Za vse ostalo je skoda besed.

Lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 16:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VĆØasih ima ĆØlovek vtis, da je njegov pogled ekstravaganten ali pa ĆØisto "mimo".Je pa zanimivo, da sam dobivam kar precej ZS, v katerih me ljudje spraÅ”ujejo za praktiĆØne nasvete kako za en normalen denar posluÅ”at muziko v spodobni kakovosti.Ker jim je paĆØ cilj to, ne pa diskusija o predvsem prestižnih vpraÅ”anjih.Veliko je takih, ki forum prebirajo, vendar raje na njem vpraÅ”anj ne postavljajo.
Da pa le nisem tako osamljen, dokazuje zgornji post forumaŔa edvard, ki seveda s svojimi besedami pove prav podobne misli kot jih imam tudi sam. Smile
Tudi ĆØe bi imel ĆØas, na same prezentacije nebi Å”el.Za dobro sliÅ”nost glasbe je kljuĆØnega pomena akustika posluÅ”alnice, to pa na aktualni lokaciji niti pod razno ni zagotovljeno!V takih pogojih primerjati zvoĆØne razlike med posameznimi napajalnimi kabli, je bilo že v startu povsem deplasirano; ne reĆØem, primerjava micro hi-fijev bi verjetno bila na mestu in bi se razlike vsekakor sliÅ”ale. Wink
Tako sreĆØanje je bolj za primerjati s tem, ko se fantje dobivajo s svojimi tuning avti in si ogledujejo polirane felge in spojlerje, avti pa sicer zaradi tega niĆØ moĆØneje ne potegnejo.
Je pa seveda tudi to en hobby, ki ga recimo sam ne delim, ga pa ne odrekam drugim.Tistim, ki so paĆØ prepriĆØani o tem, da morajo imeti na avtu vrednem 5000ā‚¬ felge za 2000ā‚¬, noĆØem jemati veselja.Le tistim, ki bi utegnili verjeti, da je to že kar nuja, paĆØ povem, da temu ni tako, ĆØe avto rabijo predvsem za vozit.V tem primeru je bolje dat 600ā‚¬ za boljÅ”e gume. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 18:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Edvard je napisal/a:
Ajka, sedaj razumem od kod tvoja užaljenost in poslediĆØno jeza.

Tudi jaz sem stal pri vratih in se dolgo spraÅ”eval kateri od treh parov zvoĆØnikov igra. Pri vratih sem stal enostavno zato, ker drugje ni bilo prostora. Pa ne bom rekel da se je slabo sliÅ”alo, ker se ni.

Naj povem kako sem jaz preživel in dojel sejem. Kot povratnik oz. nekdo, ki je sklenil nadgraditi oz. modificirati svojo avdio opremo, sem najprej prebral kup tiskanega materiala in predelal nekaj forumov. Ker mi je to branje pustilo v glavi eno veliko zmedo, sem se kot otrok veselil sejma, kjer naj bi razĆØistil z glavnimi dilemami. Cilj mi je bil obdelati vse toĆØke programa, pa tudi kakega soforumaÅ”a za rokav pocukat. No, sejem sem zapustil po dveh urah. Zakaj?
Ravno v tvoji sobi, po ĆØudovitem predvajanju pevskega zbora, se je razvila debata, kjer je nekaj sluÅ”ateljev skozi pogovor dalo vedeti zakaj so tam. Ne zaradi glasbe ampak zaradi tehnike. Kot je nekje napisal Krokar, je za nekatera glasba le nujni spremljajoĆØi del igre, ki pokaže ali ne dobre ali slabe lastnosti svojega, dragega sistema. Na tej toĆØki sem bil pred 15-imi leti. Ko sem se takrat tega zavedal, sem vse razprodal in kupil malega Rotela, Sonuse pa zamenjal za stare Infinitije in s tem zadovoljno živel do danaÅ”njega dne.
BTW, po SSKJ-ju, besede avdiofilija ni. Beseda avdio je opredeljena v smislu zvoka. Po tem, analogija avdiofil = ljubitelj glasbe ne drži, torej gre za ljubezen do dveh razliĆØnih zadev.
To je moja izkuÅ”nja in moje staliÅ”ĆØe do opreme in glasbe, kateri sledim, in ki ga na vsiljujem nobenemu. Vsak sam pri sebi oceni svoj domet oz. avdiofilijo in ljubezen do glasbe postavi na svojo vrednostno tehtnico. Sprejemam dobronamerne nasvete, ĆØe le zmorem, enako vrnem nazaj. Vsiljevanja mnenj nekaterih pa poskuÅ”am ignorirati. Kuzma govori o preboju v njegovem dojemanju avdiofilije, ko je zaĆØel v zadevÅ”ĆØini uživati in dobil motiv za nadaljnje raziskovanje. Seveda se ne bom primerjal z njim. Moje življenje je dovolj zapolnjeno z drugimi stvarmi, ki me zaposlujejo in se zaradi tega ne mislim dodatno obremenjevati, vsekakor ne želim biti nekdo, ki se bo v sistemu ranga 10k eur zmrdoval nad nijansami. Kdor želi in zmore, naj. Nekateri imajo radi konje in jim ni težko dva krat dnevno Å”talo ĆØistit...
Maratona Ŕe nisem pretekel, in ga tudi verjetno ne bom. Ni moj cilj. Pravice, da o zadevi razpravljam, pa si tudi ne pustim vzeti.
Aja, nadgradnja mojega sistemĆØka poteka naprej. PriĆØakujem prihod na trg novega digitalca...


LP

Lahko o maratonu "vsi" debatiramo, kakÅ”ni so obĆØutki med naporom, ali je bilo vredno vložit toliko in toliko truda za svoj rezultat in poslediĆØno spoÅ”tovanje do boljÅ”ih, ki so Å”e bolj delovni, vstrajni, prenaÅ”ajo "veĆØ" kot mi, o teh obĆØutkih pa lahko debatirajo samo "sotrpini" ... "Nakladanje" kako bi bil boljÅ”i, ĆØe bi "treniral" "ampak" , ja "ampak" Å”e ni zajca ujel ...
Vse to zelo velja v "audiu", nijanse so potem samo v koliĆØini preteĆØenih "km" Wink

Do doloĆØenih "spoznanj" pa lahko prideÅ” samo po preposluÅ”anih "km" raznovrstnih zvrsti glasbe , evo ravno ta trenutek 2LP "Tangerine dream - Live Encore "


Že naslednji trenutek pa bo na vrsti : "Thomas Dolby-Flat Earth"


Spisek bo tja do dveh zjutraj Ŕe zelo dolg Laughing Wink




_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2011 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
Lahko o maratonu "vsi" debatiramo, kakÅ”ni so obĆØutki med naporom, ali je bilo vredno vložit toliko in toliko truda za svoj rezultat in poslediĆØno spoÅ”tovanje do boljÅ”ih, ki so Å”e bolj delovni, vstrajni, prenaÅ”ajo "veĆØ" kot mi, o teh obĆØutkih pa lahko debatirajo samo "sotrpini" ... "Nakladanje" kako bi bil boljÅ”i, ĆØe bi "treniral" "ampak" , ja "ampak" Å”e ni zajca ujel ...
Vse to zelo velja v "audiu", nijanse so potem samo v koliĆØini preteĆØenih "km" Wink


SpoŔtovanje do znalcev ni vpraŔljivo, z veseljem se obrnem na njih za nesvet. VzviŔenost pa odbija...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stran 6 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe