Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zanimivi dogodki
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 07, 2008 01:44    Naslov sporočila: Zanimivi dogodki Odgovori s citatom

Tukaj se nahajajo štorije, ki so se nam pripetile in niso tako zelo pogoste.
Torej ravnokar se mi je zgodilo nekaj, kar se mi ne dogaja vsak dan. Namreč v kopalnici sem imel netopirja, na katerega sem se, kot se za ljubitelja izzivov in bivšega posedovalca mišjih lobanj spodobi, spravil z vso vnemo. Vzel sem pulover, ki je bil pri roki in ga ujel. Seveda sem imel pri roki obvezno opremo Canon A60, kot aparat za nepredvidene dogodke, ki ga ni toliko škoda. Kakšna je trenutno kopalnica o tem nebi Laughing











Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 07, 2008 09:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tranci, vsaka ti čast! Very Happy

Tole me spominja na mojo štorijo pred kakšnimi desetimi leti, ko nama je z ženo v dnevno sobo priletel netopir. Žena je v momentu dobila histerični napad, se zaprla v spalnico in rekla reši situacijo kakor veš in znaš. Jaz, ves zbegan saj se mi kaj takšnega še ni pripetilo, ter na juriš poslan v akcijo, nisem imel blage veze kako se lotiti problema. Pri tem sem uspel od žene nekako izprositi odejo, kar je bilo že umetnost, saj ni bilo variante da kar tako odpre vrata spalnice. Do tu je še bilo vredu, v nadaljevanju pa stvar rata čista video smešnica.

Na sredini odeje sem izrezal dve majhni luknjici, skozi kateri sem v nadaljevanju gledal, si odejo ogrnil na sebe in v opravi duha laufal za netopirjem po stanovanju, vse dokler ni uspel najti odprtega okna in skozi njega odletel ven. Laughing

To odejo še vedno imam. Pa ne za spomin, ampak za furanje cementa v kuferamu. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 07, 2008 13:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz se spomnim dogodka v zvezi z netopirjem.

Bil sem star kakšnih 10 let (+/-2 leti), ko sem ob našem kuhinjskem oknu sredi belega dne opazil netopirja "pripopanega" na fasado. Tekal sem okoli bloka in po njem in vsakemu, ki mi je prekrižal pot pojasnjeval, kaj se dogaja.

Sedaj pa to, kar je pravzaprav pri tem zanimivo: nihče mi ni hotel verjeti, saj je bilo to ravno 1. aprila Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad !
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 09:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V ponedeljek se nama je rodila hčerka Zarja. Nekaj slikic je na:
http://www.jazzz.si/blog/blog_IztokZupan/zarja/

Že iščem "Music for babies" (od -6, 7-12 in 12-18 mesecev) jazzerja in elektronika Raymoond Scotta, ki sem jih založil nekam v klet, kjer imam začasno "diskoteko".
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz


Nazadnje urejal/a JAZZZ Sre Okt 01, 2008 10:38; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 09:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Č E S T I T A M ! ! ! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iskrene čestitke!


LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 15:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iztok, iskrene čestitke!

Že kar vidim kako bo mala lepotička Zarja ovijala atija okrog prsta. Razz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 16:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitke tudi z moje strani. Ne vem ali je to slučaj ampak zadnje čase videvam da se rojevajo same punčke Wink Ne morem pa verjet kako se lahko očetje ob takem dogodku spremenijo Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 18:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iztok, čestitke tudi z moje strani! Very Happy

Želim vam vsem skupaj veliko zdravlja ter prijetne urice ob novi zvrsti glasbe - Music for babies. Boš videl, kako prijetno vpliva takšna glasba tudi na starše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEŠ

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 20:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitke,vajin je da ga pestujete v svojih dlaneh,varujeta in vodita.Vama je zaupana ta sveta odgovornost, še enkrat ćestitke
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Se pridružujem četitkam ter ti želim veliko prespanih noči. Very Happy


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 22:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Senca je napisal/a:
Želim vam vsem skupaj veliko zdravlja ter prijetne urice ob novi zvrsti glasbe - Music for babies. Boš videl, kako prijetno vpliva takšna glasba tudi na starše.


Vsem hvala za čestitke Laughing
Nekaj izkušenj že imava, Zarja je najin prvi otrok, drugače pa že četrti.
"Soothing sound for baby" Raymonda Scotta ( http://raymondscott.com/SSFB.htm ) sem poslušal že pred leti. V bistvu je to bolj glasba za tavelke otroke. Je pa zanimivo, da so plošče nastale pred skoraj pol stoletja na doma narejeni elektroniki, ki jo je Raymond skoraj bolestno skrival. Z njo je ta jazz bobnar napravil tudi kopico reklam, ki so bile kot vinil ponovno izdane (3 LPji) pred nekaj leti .

Iztok

P.S.: Mogoče kdo pozna igračke z melodijami v obliki MP3?
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 07, 2008 10:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OHOHO!!!!! Šele zdaj opazil!

Čestitke MLADEMU očku, pa mamici seveda tudi. Prideva z ženko ob priliki na obisk pogledat mali "mušterček" ... Very Happy

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 20, 2009 18:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes nekaj pred deveto dopoldan se nam je rodil Tadej. Vsi smo zdravi in veseli Very Happy .

LP Jernej in Dita
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitko



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 23:20
Prispevkov: 344

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 20, 2009 18:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy Vse naj Jernej, tebi in družinici!

Lp
Mitja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe