Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Jamo ali kaj podobnega
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 02, 2011 15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Prodajalec ponavadi rece, da se zvocnik nerazume s tistim kar on nima na prodajnem programu Wink.


Zato pa je forum, da zveš nepristranska mnenja Smile

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 02, 2011 17:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Original-One je napisal/a:
delfinus je napisal/a:
Prodajalec ponavadi rece, da se zvocnik nerazume s tistim kar on nima na prodajnem programu Wink.


Zato pa je forum, da zveš nepristranska mnenja Smile

lp

Ah ne vem no, koliko so nepristranska. Tudi mi tukaj hvalimo veè ali manj vsak svoje, svetujemo približno take konfiguracije, kot "jih imamo"/"smo jih imeli"/"bi jih bi želeli imeti". Hvala bogu, da lahko zbiramo.

Mimogrede, jaz svetujem, da preizkušiš tudi kombinacijo z Denonom in recimo HECO Celan zvoèniki tega cenovnega ranga. Evo, nepristransko mnenje Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 02, 2011 18:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

siroliver je napisal/a:
ambasador je napisal

Lepo pa se razume s System Audio SA300. Slednjega imam doma (poleg Krell-a) ravno zaradi tega.

Verjetno si hotel napisati System Fidelity SA 300 Question


- še dobro da me sem in tja kdo popravi. Hvala.
Rad imam na hišni zalogi tudi kakega šampionèka za male pare. Pred System Fidelity sem imel v rezervi NAD 3020A, ki je moral spakirat kufre in iti od hiše. Saj bi ga obdržal, a kaj ko ga je SF povozil na celi èrti.

RX6 rabi èvrsto kontrolo, ne se pustit prevarit - probaj. RX8 pa dvakrat toliko. Slednji je bil izbran (v svoji klasi) za zvoènik leta 2010 (The Absolute Sound). Predhodnik RX6 pa je že dolga leta referenca svoje klase pri Stereophile.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2011 07:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

verjetno si mislil rs6

http://www.stereophile.com/floorloudspeakers/306monitor/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 06, 2011 10:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naroèeni RX6, sedaj pa samo še kakšen "pameten" a/v receiver za zraven..

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 06, 2011 11:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz bi vzel Ĺľe prej omenjeni marantz sr6005, lahko tudi nad oz kaj tretjega, koliko si sploh pripravljen dati?

dobro bi bilo da ima av receiver "pre out", saj bi potem v prihodnosti lahko kombiniral av receiver z integriranim ojaèevalcem, ki ima "ht bypass" funkcijo

veè o tem tukaj
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=627&highlight=bypass
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 06, 2011 11:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kumer je napisal/a:
jaz bi vzel Ĺľe prej omenjeni marantz sr6005, lahko tudi nad oz kaj tretjega, koliko si sploh pripravljen dati?

dobro bi bilo da ima av receiver "pre out", saj bi potem v prihodnosti lahko kombiniral av receiver z integriranim ojaèevalcem, ki ima "ht bypass" funkcijo

veè o tem tukaj
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=627&highlight=bypass


Zdravo,

za receiver bi dal recimo 1000eur, ajde reèmo še kšnih 100 eur veè, èe bi res bla kakšna dobra opcija..

Še nekaj me zanima, recimo, onkyo podaja veèjo moè, kot konkurenca, pri isti ceni.. Je res kaj na tem, ali je to kakšna marketniška fora, recimo da podajajo moè pri doloèenih ohmih ali kaj podobnega?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 06, 2011 13:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

potem je marantz sr7005 Ĺľe skoraj primeren za tebe Confused

èeprav bi jaz na tvojem mestu raje vzel sr6005 (770 eur), ali sr5005 (490 eur) za razliko pa bi dokupil integrirca z ht bypass opcijo

èe nimaš dovolj $$$ paè še malo prišparaš in kupiš kasneje npr.

MARANTZ PM8003
http://www.ceneje.si/avdio-video/hi-fi/ojacevalci-receiverji/marantz-stereo-ojacevalec-pm8003_-_CX001E2EC2
http://www.makspro.si/index.php/avdio-video/hi-fi-komponente/ojacevalniki/stereo-ojacevalec-marantz-pm8003.html
ali
CA AZUR 740A
http://hifi.playroom.si/Cambridge-Audio-Azur-740A
http://www.digitalija-shop.si/si/cambridge-audio-azur-740a-integrirani-ojacevalnik.html

itd..

torej dobil bi dober hišni kino, saj bi integrirc poganjal sprednja zvoènika (kot konèna stopnja)
in imel bi integrirc za stereo sistem, ki pa bi bil na višji ravni kot je stereo v av receiverju.

èe se motim pa me popravite

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2011 09:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

na zgoraj naveden naèin imam jaz povezan vincent sv234 in marantz sr6003
zadeva deluje odlièno




LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2011 09:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
na zgoraj naveden naèin imam jaz povezan vincent sv234 in marantz sr6003
zadeva deluje odlièno




LP


Zdravo Knap,

kako si kaj zadovoljen z rs6?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2011 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zelo zadovoljen, seveda to niso najbolši zvoèniki na svetu ampak jaz sem zadovoljen, zamenjava ni v planu

pripomore tudi dejstvo, da jih sedaj za stereo poganja vincent, ki je seveda na višji ravni kot stereo sr6003 (seveda tudi dražji)

ti boš vzel marantz sr7005 ali kakšnega onkyo... ali loèeno?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2011 10:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
zelo zadovoljen, seveda to niso najbolši zvoèniki na svetu ampak jaz sem zadovoljen, zamenjava ni v planu

pripomore tudi dejstvo, da jih sedaj za stereo poganja vincent, ki je seveda na višji ravni kot stereo sr6003 (seveda tudi dražji)

ti boš vzel marantz sr7005 ali kakšnega onkyo... ali loèeno?

LP


Po pravici povedano, nimam pojma. Niti nevem, kakšne razlike lahko prièakujem, èe kupim receiver za cca 1k eur, ali pa receiver za 500-600, pa potem v prihodnosti še en stereo amp.

Si ti svoje zvoènike slišal še s èim drugim, kot marantzom?

Ali rs6 sproducera dovolj basa pri poslušanju glasbe? Imaš tudi sub, èe ja, kater?

Sem hotel uzet rx8, pa mi je prodajalec rekel, da naj ne bi bili najboljši, da bi ubistvu morali biti, kot rx6 samo moènejši, pa da jim to ni ratalo, sedaj pa že razmišljam, èe sem se pravilno odloèil... Malo me skrbi samo bass, èe ga ima rx6 dovolj... Je pa res, da imam zvoènike okol 2,5m pred sabo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2011 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rs6 ima dovolj basa, na bas seveda vpliva tudi ojaèevalec, lahko reèem da je sedaj ko poganja sprednje zvoènike vincent bas drugaèen kot je bil z sr6003, težko opišem, je bolj definiran, èvrst...èeprav tudi na sr6003 ni bilo slabo

imam MA komplet, torej tudi sub in zadnje zvoènike, center, vendar za stereo sta aktivna samo rs6

vsekakor z namenskim stereo integ. dobiš veè kvalitete kot pa v av receiverju, ki je namenjen predvsem hišnemu kinu

èe pa zgornje kombinacije presegajo tvoj budget, paè vzameš boljši av receiver, vse se vedno konèa pri $$$ Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2011 13:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

morda je za preverit tudi nad av receiver

http://www.digitalija-shop.si/si/nad-t755-av-sprejemnik.html

NAD T755

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 07, 2011 13:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kumer je napisal/a:
morda je za preverit tudi nad av receiver

http://www.digitalija-shop.si/si/nad-t755-av-sprejemnik.html

NAD T755



Sam se tudi malo nagibam k NAD, všeè mi je tudi marantz, sploh berem po forumih, da se marantz odlièno ujame s Monitor Audio.

Ni mi pa jasno, recimo, NAD za 999EUR ima deklariranih 7x80w medtem, ko ima konkurenèni onkyo recimo 7x140w. Ali je res taka razlika v moèi, ali so deklarirane, nevem, pri razliènih ohmih ali kaj podobnega?

Kateri a/v receiverji se smatrajo kot "mehki" ?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Naslednja
Stran 2 od 11

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe