Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Jamo ali kaj podobnega
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2011 09:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

èestitam za nakup, èe bo sistem 90 % za filme, potem je vsekakor bolje da imaš sr7005

preko wifi, kaj misliš s tem?, sr7005 nima wifi, ali paè?

jaz imam sb duet povezan preko wifi z pc in špila isto kot èe bi imel preko kabla (sem imel v preteklosti)
na sb duet pa je seveda prikljuèen dacmagic+vincent...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2011 09:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
èestitam za nakup, èe bo sistem 90 % za filme, potem je vsekakor bolje da imaš sr7005

preko wifi, kaj misliš s tem?, sr7005 nima wifi, ali paè?

jaz imam sb duet povezan preko wifi z pc in špila isto kot èe bi imel preko kabla (sem imel v preteklosti)
na sb duet pa je seveda prikljuèen dacmagic+vincent...

LP


SR7005AV Receiver with Networking and AirPlay

"Enjoy the world of wireless audio the SR7005. Just plug the optional RX101 Bluetooth module into the SR7005’s rear panel M-XPort and you can enjoy traditional Marantz sound quality from your favorite Bluetooth-capable sources such as iPod, iPad and smart-phones."

"stream audio from a wide variety of sources, and enjoy music from your Bluetooth-enabled devices wirelessly with the optional RX101 module."

Ali je to samo za ipode in podobne zadeve?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2011 13:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bluetooth modul Marantz RX101 je opcija. Torej rabis tole zadevo kupit posebej.

Da bo celoten sistem deloval rabis Bluetooth napravo, ki bo oddajala preko bluetootha (npr Ipad/pod, drugi podobni telefoni, PC ali prenosnik z bluetoothom) in tole Marantz bluetooth enoto za sprejanje.



lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2011 15:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, seveda. Treba je dokupiti ta "modul"

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2011 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo,

je bolje laptop vezati z receiverjem samo z hdmi kablom, ali hdmi plus optika?

Torej video preko hdmi, audio preko optike?

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2011 22:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj, razlike bodo preko A/V receiverja in laptopa ob rabi njegove interne zvocne kartice nikakrsne. Torej je cisto vse eno kakasno pot uberes.
Manjse razlike bodo opazne zgolj pri uporabi kvalitetne zvocne kartice. Najboljsa digitalna povezava je v takem primeru RCA S/PDIF. Jaz imam video peljan preko HDMI na A/V receiver od tu na TV. Preko HDMI tako posiljam zgolj video signal. Digitalni audio iz zvocne, za zvok filmov, pa imam speljan iz zvocne preko RCA S/PDIF kabla na A/V receiver.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2011 10:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

manj kablov imaš, boljše je...
tako zvok kot tudi video preko hdmi lepo špila

èe kupuješ hdmi ne rabiš iskat super dragih variant, dobiš jih že od 2,5 funta dalje

malo draĹľje:

http://www.ebay.co.uk/itm/1m-HDMI-CABLE-1080p-Gold-3D-1-4-HD-Lead-HIGH-SPEED-/110699151564?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item19c62f00cc



oz

http://www.ebay.co.uk/itm/1-5M-PRO-GOLD-HDMI-CABLE-CAT2-1080-P-V1-4a-PS3-SKY-HDTV-/230552152128?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item35adfaa840



èe pa te to ne zadovolji, pa morda audioquest pearl oz forest OZ cinnamon?

http://www.ebay.co.uk/itm/AudioQuest-Pearl-3D-Specification-HDMI-Cable-1-0m-v1-4-/290630898772?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item43aaf39454

http://www.ebay.co.uk/itm/Audioquest-Forest-1-4-HDMI-Cable-1-metre-/150691140158?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item2315e4523e

http://www.ebay.co.uk/itm/Audioquest-Cinnamon-1-4-HDMI-Cable-1-metre-/150691140166?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item2315e45246


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2011 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo,

odloèil sem se zamenjati še woofer. Obstaja woofer od MA rx serija, ki stane okoli 1000eur, ki pa je "baje" overpriced, oziroma premalo da za to ceno.

Predlagali so mi kef q400, ki pa ga imam trenutno na testu in me ni navdušil. Rad bi kaj moènejšega..

Grem do 1000eur.

Kakšni nasveti?

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2011 22:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kak rabljen Velodyne SPL ultra.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 01:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Kak rabljen Velodyne SPL ultra.


še danes mi je žal, da sem ga prodal ..Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 15:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

v tej temi je bilo govora tudi o marantz av receiverjih...

Test: Marantz SR-6006 & SR-5006 - musikalische Entertainer mit LAN-Interface und Airplay

http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_marantzsr60065006.shtml



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2011 15:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

èim vidim en kup èipov mi slabo postane..... Rolling Eyes
sinus na 6 omih ,.....nikjer ni veè starih rms podatkov od 20-20000 hz....na 8 omih....ja to bi znal bit blem.wati bi drastièno padli... Rolling Eyes teža 11kg....hmmmm...ogromna moè iz plastike...
aja ...sej tehnika gre naprej.....ja ..ja ..sam kam....v servise.... Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fiti



Pridružen/-a: Pet Dec 2011 11:43
Prispevkov: 1
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2011 11:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

si bom sposodil temo, da ne bom odpiral nove.

Torej, sem prav tako pred nakupom zvocnikov MA RX6 in me zanima, èe bo Denon AVR 1912 lahko poganjal zadevo.

Gre za zacasno resitev, dokler ne bo "budget" omogocal kaj mocnejsega.

Hvala in lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2011 13:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda bo lahko poganjal, brez skrbi Wink
èe pa boš hotel boljši stereo zvok pa bom moral kaj bolj kvaitetnega, dražjega nabavit...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Original-One



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 10:23
Prispevkov: 70
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 07, 2012 18:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V foobarju sem si zrihtal media server.. Ali je glede kvalitete glasbe vseeno, ali poslušam preko media serverja, ali preko foobara na compu in z optiko na receiver?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Naslednja
Stran 9 od 11

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe