Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2021 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
@orbiter:
tako nekako.
Ni nujno za vsakega, ker obstajajo tudi pušpuli, ki nimajo tega problema (A klasa), samo da tega ne boš kar tako našel v komercialni klasi. To slednje sem poudaril pri @pestilence. Tudi črno-belo ni, se ti lahko materializira samo triangel ali cimbale, naprimer, ostalo pa ne. Moj Krell naprimer je slabši v tem parametru, sicer po drugi strani nekaj realizma nadoknadi s svojo brutalno dinamiko, močjo in finostjo na visokih.
V bistvu je holografijo težko dosegati, ker v osnovi gre za sposobnost fokusa cele hifi verige po vsaj glavnem delu spektra kjer mi določamo smer odkod prihajajo zvoki. Da ne omenim da so posnetki osnova. Precej se jih dobi iz prvega obdobja stereofonije v jazzu, pa razni Weavers pa Belafonte v Carnegie hallu, novejši so Pawnshop, Opus3 ..

Popravljam na navadni font, ker brat tole z dioptrijo je nemogoče, hudiča pa je treba izgnat na plano in na veliko platno, ne pa ga skrivat hahaha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 16:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Exposure 3010S2D
Velika zahvala fantom iz Audioscape Maribor.

Lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.


Nazadnje urejal/a simon740 Ned Mar 21, 2021 14:58; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 16:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fino..no in sedaj špila,je basa kot si želel ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 16:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Fino..no in sedaj špila,je basa kot si želel ?


Nekoliko ga je več. Predvsem pa je kontrola boljša. To sem najbolj pogrešal pri lampašu.
Zdaj me še čaka menjava DAC-a wink:

Lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 16:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Simon,
čestitam za novo pridobitev. Uživaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 17:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Simon,
čestitam za novo pridobitev. Uživaj.


Hvala. Se bom potrudil Very Happy
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 18:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitke. Super zadeva!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 18:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gwb je napisal/a:
Čestitke. Super zadeva!


Hvala.
Me je kar presenetil zvokovno. Sploh za to ceno. Kasneje pa lahko še dodam njihove monobloke.
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2021 22:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sicer je spoštovanja vredna znamka - še vedno so naprimer pripravljeni poservisirati vse komponente, ki so jih kadarkoli izdelali (verjetno razen kakšnega cdp-ja, kjer se ne dobi več mehanizma/laserja). Roba, ki čez 10 let ali več let pač ne bo “landfill”.

Si mogoče poslušal tudi “novega” 2510? Sicer serija nižje, ampak baje tudi odličen za svoj denar.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2021 10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gwb je napisal/a:
Tudi sicer je spoštovanja vredna znamka - še vedno so naprimer pripravljeni poservisirati vse komponente, ki so jih kadarkoli izdelali (verjetno razen kakšnega cdp-ja, kjer se ne dobi več mehanizma/laserja). Roba, ki čez 10 let ali več let pač ne bo “landfill”.

Si mogoče poslušal tudi “novega” 2510? Sicer serija nižje, ampak baje tudi odličen za svoj denar.


Jaz moram priznati, da sem sicer prvič slišal za to firmo Embarassed Smile

Ne, nisem nič drugega poslušal od njih. Imel sem še opcijo domov pripeljati pre/mono kombinacijo, samo se nisem odločil, ker ni € zaenkrat toliko, pa bi si samo lušte naredil.
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 25, 2021 21:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2021 21:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Dober teden druženja je za nama. Chi-Fi Mr. Green
Moj vtis: zvok ne nosi s sabo nobene teže, v smislu smeti. Je zračen, nevpadljiv. Super, saj sem iskal DAC ki je samo DAC, torej nevtralen. Background noise praktično ne obstaja. Res je da sem riskiral nekaj tudi za USB kabel, Oyaide NEO class A.
Torej sem izjemno zadovoljen, dobil sem točno kar sem želel od DAC-a. Torej, da ga ni Very Happy Plus večino sodobnih povezljivostnih opcij. Za ta denar, sem prepričan, da bi ga (v DAC) zelo težko bolje investiral.
Edino ni mi jasno zakaj SMSL na te (in ostale) cegle daje po 3 nogice? No to sem modificiral v štartu Surprised
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2021 22:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:

...
Edino ni mi jasno zakaj SMSL na te (in ostale) cegle daje po 3 nogice? No to sem modificiral v štartu Surprised

Najprej čestitke za novo pridobitev. SMSL ni edini proizvajalec hifi opreme, ki svoje izdelke postavlja na tri nogice. Nekateri na 3 nogice postavijo celo gramofone.
Mnogi menijo, da je tri bolje kot štiri. Samo en vidik: če nekaj stoji na treh nogicah, se ne more majati...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2021 22:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:

Najprej čestitke za novo pridobitev. SMSL ni edini proizvajalec hifi opreme, ki svoje izdelke postavlja na tri nogice. Nekateri na 3 nogice postavijo celo gramofone.
Mnogi menijo, da je tri bolje kot štiri. Samo en vidik: če nekaj stoji na treh nogicah, se ne more majati...


Hvala. Res nevidna/neslišna zadeva.
Glede nogic: če bi bil knof/selektor na sredini, bi šlo. Tko pa je za izbiro inputa potrebno potisnit knof not, obenem se jaz rahlo naslonim na zadevo in ta zatilta. No, zdaj ne več. Če že, bi dal tretjo nogico zadaj, spredaj pa dve.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PrimozS



Pridružen/-a: Pon Jan 2009 10:00
Prispevkov: 90
Kraj: VG

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 13:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:


Naj dobro služi!

Ena taka posrečena kombinacija idej se skriva v tej integraciji.
_________________
OK

LP

Primož
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 131 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe