Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2020 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:
Nova igrača Very Happy

Se strinjam, da je Android nepotreben. Za to bom tudi preskočil NW-A100TPS, izdan ob štirideseti obletnici "Walkman" znamke/logotipa. Sicer lepo "vrti" različne tipe nekdanjih Sonyjevih kaset na prikazovalniku, a to je tudi vse.
Dobrodošel v klub. Smile

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2020 20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...ja, ja res hi end audio forum tule..
Pred kratkim omenjena nabava top clas sound komponente preamp Coincident - opažena v glavnem samo z opombo, da je to odlično za gretje..
Tule pa se nabija komentarje o "telefonskem" audiu, z "lajki" itd...
V temi "igrača" npr. pa o sacd playerjih za 100€.. Naokrog po tržišču pa sacd mašine do 5 K€ - prej novo od 10- 25K€, ki sonično povozijo vse te daceke in tablice...
Bo treba le prej malo globlje v žep.. In potem komentirati...


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2020 21:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej v katerem podforumu smo. Confused
"HI-FI"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2020 22:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
...ja, ja res hi end audio forum tule..
Pred kratkim omenjena nabava top clas sound komponente preamp Coincident - opažena v glavnem samo z opombo, da je to odlično za gretje..
Tule pa se nabija komentarje o "telefonskem" audiu, z "lajki" itd...
V temi "igrača" npr. pa o sacd playerjih za 100€.. Naokrog po tržišču pa sacd mašine do 5 K€ - prej novo od 10- 25K€, ki sonično povozijo vse te daceke in tablice...
Bo treba le prej malo globlje v žep.. In potem komentirati...
lp

No, če se že pogovarjamo o tem kdo je globlje segel v žep, je to definitivno bil tisti, ki je plačal 10-25K za novo robo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
...ja, ja res hi end audio forum tule..
Pred kratkim omenjena nabava top clas sound komponente preamp Coincident - opažena v glavnem samo z opombo, da je to odlično za gretje..
Tule pa se nabija komentarje o "telefonskem" audiu, z "lajki" itd...
V temi "igrača" npr. pa o sacd playerjih za 100€.. Naokrog po tržišču pa sacd mašine do 5 K€ - prej novo od 10- 25K€, ki sonično povozijo vse te daceke in tablice...
Bo treba le prej malo globlje v žep.. In potem komentirati...


lp


Ne primerjaj jabolk in hrušk pinus@. Pa ja ne misliš, da lahko "slušalkarski" sistem primerjaš z "zvočniškim" ? Confused
Dva povsem druga sveta. Plus kje ti vidiš HI END audio? V tej temi lahko po mili volji "pripopaš" vse kar spada pod HIFI igračke. Tako da lepo prosim.
Itak vsi vemo, da če ni igračka vredna 5000 + ..je zate to šrot. Vsaj tak občutek dobi človek ob tvojem pisanju. Uživaj ti lepo ob svoje HI END-u..nas "male" pa pusti na miru!

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterca



Pridružen/-a: Tor Nov 2013 14:20
Prispevkov: 33
Kraj: Žabjek

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 12:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
Bo treba le prej malo globlje v žep.. lp


Ko ima para nek' se javi, imam ja novčanik pa da nešto iskombinujemo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 12:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:

Tule pa se nabija komentarje o "telefonskem" audiu, z "lajki" itd...
lp


Question Confused
Si kdaj že sploh slišal kakšen dober DAP?
Pa ne bi o "nabijanju" komentarjev. Eni raje poslušamo glasbo, kot pa "visimo" tukaj na forumu.

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 12:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.. aha.., sem zmotil hifi , oz. low fi temo za ta "male"..

To je iz vaših ust, da ne bo pomote...

Kdo pa "visi" neprestano na forumu je vsem , ki ga občasno obiskujejo - tudi jasno...


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 14:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odkar so razni vsevedni telički okupirali ta forum, vse teme spadajo v t.i. podforum.

In izjave tipa: "Verjetno sploh ne rabiš greti hiše/stanovanja zaradi toplote, ki jo oddajajo te kište ha" kažejo na fovšijo,nepoznavanje in nespoštovanje.

Nekateri so v letu, dveh zamenjali nekaj komplet sistemov, verjetno popušili precej denarja, sedaj pa so pristali na "telefonskem audiu".
Da ne govorimo o raznih DIY projektih zvočnikov...
Skratka, kot pravi @pinus:
.. aha.., sem zmotil hifi , oz. low fi temo za ta "male"..
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 14:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

High end je tolk drag, da se o njem ne splaca zgubljat besede. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 22:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
Odkar so razni vsevedni telički okupirali ta forum, vse teme spadajo v t.i. podforum.

In izjave tipa: "Verjetno sploh ne rabiš greti hiše/stanovanja zaradi toplote, ki jo oddajajo te kište ha" kažejo na fovšijo,nepoznavanje in nespoštovanje.

Nekateri so v letu, dveh zamenjali nekaj komplet sistemov, verjetno popušili precej denarja, sedaj pa so pristali na "telefonskem audiu".
Da ne govorimo o raznih DIY projektih zvočnikov...
Skratka, kot pravi @pinus:
.. aha.., sem zmotil hifi , oz. low fi temo za ta "male"..


Jaz pa res nobenemu tukaj gor ne zavidam. Če si nekdo lahko privošči, zakaj pa ne. Sem vesel zanj.
Pa tista izjava glede gretja je bila čista šala. Če mi lastnika tiste opreme nista zamerila, nevem kaj tebe tako moti.
Pa prosim ne enači mene z kakšnim lightbit@ uporabnikom na tem forumu.
On je skoraj v vsaki temi, ne jaz.
In nikjer ne vidim telefončkov tukaj zgoraj....če pa neveš kaj je konkreten DAP pa to ni moj problem.
Pa prosim, da me ne označuješ z teličkom, tako kot imaš ti ime
, imam tudi jaz svoje.

lep večer in uspešno poslušanje ti želim

Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 28, 2020 12:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jakob, ...in ti si ocitno arbiter kdo je telicek in kdo samooklican majster...al kako?
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
sg



Pridružen/-a: Pon Maj 2013 10:39
Prispevkov: 70
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 10:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi lahko nekdo razloži zakaj sem se iz telefona naj ne bi dalo predvajat dobrega zvoka preko bluetooth povezave na dnevnosobni hifi sistem ?
Meni se zdi, da je kvaliteta zvoka v mojem sistemu bolj odvisna od kvalitete posnetkov (tudi nekateri mp3ji mi zvenijo presneto dobro), kot od tega ali je izvor Denon 3930 ali Huawei P10.

Morda je razlog to, da so mi na avdiogramu prejšnji teden zaznali 1,5% izgubo sluha (že na 8 khz gre krivulja v lepem loku navzdol), ampak z opombo, da je to za moja leta povsem normalno ?

Ali je pa zgolj znamka in cena telefona preveč neugledna...

Vsak nadaljni offtopic oz komentar mimo teme bo izbrisan.
LP

Admin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 31, 2020 01:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dej da mal presekam tole prepucavanje ego-v.
Sel sem eno stengo visje in sem si nabavu Zu Audio Druid V. Second hand, gor iz Baltskega morja, ni slo blizi, ampak ko novi, brez praske, pa kot upgrade majo Duelund cap-e not. Cist sm navdusen, huudi soo Smile



Stay black! G
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 31, 2020 10:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

čestitke Gašper Smile Se morava zdaj 1x res oglasiti.
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 108 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe