Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Majice Audio Kontakt
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 08:50    Naslov sporočila: Majice Audio Kontakt Odgovori s citatom

HI
Torej v kratkem gredo v izdelavo majice Audio Kontakt po katerih bomo prepoznavni tudi na HI-FI Showu kot ĆØlani portala. Majica bo ĆØrna z napisom spredaj in zadaj. Ceno tiskanja zaenkrat Å”e ne vem (mi sporoĆØijo v kratkem), okvirna cena komplet majice bo zaenkrat okoli 10eur (na oko reĆØeno). V kolikor kdo pozna koga, ki tiska na majice in bi se dalo kakÅ”no skonto ceno dobit naj me kontaktira. Slika majice je samo "provizoriÅ”" kako približno naj bi zgledalo. Zadej raĆØunam napis velikosti iste kot spredej (trenutno je na sliki zadaj manjÅ”i).



Torej ĆØlani, ki boste na HI-FI Showu v majicah Audio Kontakt mi sporoĆØite koliko kosov želite in velikost. Za veĆØ kosov bomo probali ceno narediti ugodnejÅ”o.
LP

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje se tiskajo majice? Ja pri "Mojstru Janezu" vendar!!! Very Happy

http://www.mojster-janez.si/

PS: meni navadno naredi hitro, poceni in dobro. Ja pa tip tik za Ŕtadionom v Ljubljani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo oblikovan napis na majici. Sem interesent za 1 komad S(mall).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2008 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni ja ta "predogled" majice kar cool - ĆØe bo cena sprejemljiva, bi kupil dve, obe velikost XXL ali veĆØ (nekateri proizvajalci imajo tudi XXXL) - ja, moja postava ima "koloracije na srednjetonskem podroĆØju" Laughing Laughing Laughing !

Sicer je na sejmu ravno ne bom imel na sebi, bom pa propagiral "naÅ”" portal v domaĆØem okolju.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 04, 2008 00:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OK, bom zate raĆØunal dve majci. KonĆØno ceno sporoĆØim drug teden. Torej ostali mi lahko sporoĆØite Å”tevilko in Å”tevilo majic, pa jih recimo prejmete na HI-FI Showu, ĆØe se prej ne utegnemo skupaj dobit.
LP

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 14:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

ƈe se tu odda naroĆØilo potem naroĆØam xxxl ,tudi sam sem preobilen za kaj majnÅ”ega. Laughing

LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 17:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NaroĆØilo sprejeto! Cool
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trance zame rezerviraj eno XL pa mi jo boÅ” dal na showu. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 18:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zmenjeno! Cool
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tranci,

sliko majice s potiskom sem posredoval znancu ki se ukvarja s tiskom in vezenjem majic. Slednji bo v parih dneh sestavil ponudbo za 20, 30, 50 majic in to veĆØ razliĆØnih kvalitet materiala majic (gramature).

Ko ponudba pride ti jo posredujem in se pogovarjaj dalje ĆØe te bo sluĆØajno interesiralo. Sem pa vnaprej postavil zadnji rok izdelave do 30.09.2008.

VeĆØ ponudb ko se dobi boljÅ”e je.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 20:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Pod 200g majco ne bom Ŕel, ker se mi ne zdi dovolj gosta, majce bodo sigurno dobre kvalitete - bi jih že dobil, pa niso bile primerne, da bi nosile logo Audio Kontakt. BTW. zadnji rok izdelave bo sigurno pred 30.9.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 22:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tranci, pojma nimam kakÅ”na bo ponudba. Videl sem to temo kjer spraÅ”ujeÅ”, ĆØe kdo pozna koga ki se ukvarja s tiskom in sem zavrtel telefon. Morebiti pa lahko pomagam.

ƈe ti bo ponudba vÅ”eĆØ pokliĆØi in se dogovarjaj dalje, ĆØe ne pa zbriÅ”eÅ” mail in zadeva reÅ”ena.

DrugaĆØe pa moram reĆØi, da mi je ideja s ĆØrnimi majicami in modro belim potiskom v takÅ”ni obliki kot je prikazano na sliki zelo vÅ”eĆØ. Razz

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz bi imel M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 10, 2008 14:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
PoĆØasi se nabirajo naroĆØila za Majice Audio Kontakt. V kolikor se bo zbralo dovolj naroĆØil, lahko raĆØunamo, da bi celo imeli kakÅ”no hosteso.
Torej, z nakupom majice podpirate portal oz. dejavnosti, ki se bodo dogajale s tem v zvezi.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 10, 2008 15:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi tudi eno, mera XXL.
Pa se vprasanje, ali so tile napisi dokoncni? Meni namrec tale "MEMBER" ni posebno vsec....


LP
Miran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe