Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

kako povezati komponente

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ibrahim



Pridružen/-a: Čet Jan 2011 22:51
Prispevkov: 6
Kraj: POSAVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 27, 2011 11:46    Naslov sporočila: kako povezati komponente Odgovori s citatom

Lep pozdrav, mogoèe malo smešno vprašanje ampak vseeno.
Imam naslednje:
-plasma tv (2 hdmi-ja)
-Yamaha ojaèevalec (3 hdmi)
- PS3 (1 hdmi)
- Siol box (mislim da je 1 hdmi)

Imam domaèi kino 5 zvoènikov. Sedaj me zanima kako bi bilo najbolje, da bi vse skupaj povezal oziroma priklopil? Želel bi, da je zvok iz TV-ja neprestano na sistemu 5:1.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 28, 2011 20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bolj kot boš pretikal kable, slabše bo Confused

sam tudi nisem preprièan koliko je smiselno imeti siol neprestano priklopljen na home theatre, ker ne vem v kakšnem signalu toèno oddajajo.

tudi nisi napisal, ali ima tv hdmi izhod. .

jaz imam (sicer na stero ojaèevalec) video z dvd in siol vezan na tv, audio pa direkt na ojaèevalec. sem imel tudi audio z dvd in siol na tv in šele iz tv na ojaèevalec, pa je zvok glede na sliko kar moteèe zamujal. sicer pa lahko vse na tv povežeš in nato èe ima hdmi izhod na ojaèevalec.
v tem primeru pa imej vsekakor tv skozi èisto na potiho Wink

verjetno pa ti bo kdo ki ima doma ht znal bolje svetovati, jaz imam namreè bolj kmeèko pamet. .
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ibrahim



Pridružen/-a: Čet Jan 2011 22:51
Prispevkov: 6
Kraj: POSAVJE

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2011 19:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hja, imam receiver, tako da imam ojaèevalec že in fm sprejemnik v enem...
ima še kdo kakšno idejo, kako to najbolje izpeljati?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rudyy



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 22:37
Prispevkov: 69
Kraj: izola

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2011 20:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pozdrawljen...
torej ce imajo vse naprave hdmi...izdod...razen tv seveda potem povezes najprej vse skupaj na recivier z hdmi...nato pa se z enim hdmi iz njega na tv...(ce ti seveda to omogoca)
lp...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslovTelefon: 031342455
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe