Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kvaliteta posnetkov - boljŔi sistem bolj posluŔljivo?
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nomad



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 14:01
Prispevkov: 911
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 20:27    Naslov sporočila: Kvaliteta posnetkov - boljÅ”i sistem bolj posluÅ”ljivo? Odgovori s citatom

Ne vem kakÅ”ne high end sisteme soforumaÅ”i posluÅ”ate ali ste jih ste sliÅ”ali, ampak moja izkuÅ”nja je taka. Na dobrem high end sistemu so tudi slabi posnetki boljÅ”i kot na slabem in ne obratno. Na nekaterih res dobrih sistemih tudi navadne ploÅ”ĆØe zvenijo kot da so audiofilske.
Slab sistem ni filter za napake in ĆØe napake so, se bodo sliÅ”ale na vseh sistemih. Na slabem sistemu se mogoĆØe ne bo dalo natanĆØno doloĆØiti, kaj je narobe in bo zato trpela glasba. Vse bo zvenelo malce ĆØudno. Na dobrem sistemu pa bodo napake loĆØene od glasbe same, dalo se jih bo natanĆØno identificirati in ne bodo vplivale na glasbo kot celoto.
Problem pa je s sistemi, ki imajo poudarjene visoke tone in takih je kar precej.
Najbolj znani takÅ”ni zvoĆØniki so B&W - ti zelo radi zazvenijo ostro ĆØe posnetek ni popolnoma ĆØist. ƈe so tiste napake o katerih govorite takÅ”ne narave da postane zvok agresiven in oster, potem je problem v aparaturah in ne toliko v napakah posnetkov. Veliko sistemov ki se predstavljajo za high end zveni zelo agresivno in nebalansirano. To je paĆØ niso high end sistemi, ĆØeprav bi po ceni, podatkih in izdelavi morali biti.


Nazadnje urejal/a nomad Sre Jan 05, 2011 20:44; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
acoustic



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:50
Prispevkov: 150
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 20:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi mene je malo zmotil post Mareta, ki omenja neposluŔljivost zapisane glasbe na boljŔih sistemih.
Ne vem kakÅ”ne zapise in opremo za predvajanje posedujeÅ” Mare, da imaÅ” takÅ”ne izkuÅ”nje Question vendar v moji zbirki v kateri je okoli 2000 CD, SACD in LP nisem zasledil, da bi obstajal problem glede kakovosti z v obiĆØajnih trgovinah kupljenimi zapisi glasbe, ali da bi bili zato neposljuÅ”ljivi na boljÅ”i opremi.
VeĆØina vseh zapisov je dovolj dobra za vsak sistem in na boljÅ”em seveda tudi boljÅ”e zveni.
_________________
Timeless Experience-Finest Audio
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 20:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MAre007 je napisal/a:
Težave nastopijo v nadaljnjem logiĆØnem sklepanju. NamreĆØ, zakaj bi ĆØlovek kupoval drage HI-FI sisteme, ĆØe je veĆØina CD produkcije tako slabe, da jo je verjetno lažje posluÅ”ati s sistemi pod 1.000 ā‚¬, kot pa tistimi nad 1.000 ā‚¬? Govorim za ljubitelje glasbe in ne tiste avdiofile, ki imajo v zbirki 20 CD-jev, sicer odliĆØno posnetih. Da ne govorim o kakovosti mp3 formatov in izumetniĆØenih signalov radijskih postaj, ali pa se motim?


Mare, ne vem, ĆØe imam 5 takoimenovanih avdiofilskih ploÅ”ĆØ. Imam pa na stotine odliĆØno zveneĆØih. Veliko takih, ki ogromno sistemov(tudi dragih) spravi v slabo voljo. Tole o 20 odliĆØno posnetih CDjih je ĆØista nevednost, da ne reĆØem Å”e kaj drugega. Res je ĆØas, da se oglasiÅ” pri enem avdiofilu z zajetno kolekcijo plat. Manj potratno od obraĆØanja besed brez izkuÅ”enj Wink
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 20:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nomad je napisal/a:
Ne vem kakÅ”ne high end sisteme soforumaÅ”i posluÅ”ate ali ste jih ste sliÅ”ali, ampak moja izkuÅ”nja je taka. Na dobrem high end sistemu so tudi slabi posnetki boljÅ”i kot na slabem in ne obratno. Na nekaterih res dobrih sistemih tudi navadne ploÅ”ĆØe zvenijo kot da so audiofilske.
Slab sistem ni filter za napake in ĆØe napake so, se bodo sliÅ”ale na vseh sistemih. Na slabem sistemu se mogoĆØe ne bo dalo natanĆØno doloĆØiti, kaj je narobe in bo zato trpela glasba. Vse bo zvenelo malce ĆØudno. Na dobrem sistemu pa bodo napake loĆØene od glasbe same, dalo se jih bo natanĆØno identificirati in ne bodo vplivale na glasbo kot celoto.

Na tej toĆØki se Nomad ne strinjam s tabo, ampak z Avdiofrikom. Veliko sem imel ploÅ”ĆØ za katere sem mislil, da so dobro posnete, pa so jih novejÅ”i sistemi razkrinkali. In obratno. Nekatere ploÅ”ĆØe, ki sem jih imel za slabo posnete, so na boljÅ”em sistemu kar naenkrat oživele.
Nikakor pa se vse plate ne sliŔijo boljŔe.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
MAre007 je napisal/a:
Težave nastopijo v nadaljnjem logiĆØnem sklepanju. NamreĆØ, zakaj bi ĆØlovek kupoval drage HI-FI sisteme, ĆØe je veĆØina CD produkcije tako slabe, da jo je verjetno lažje posluÅ”ati s sistemi pod 1.000 ā‚¬, kot pa tistimi nad 1.000 ā‚¬? Govorim za ljubitelje glasbe in ne tiste avdiofile, ki imajo v zbirki 20 CD-jev, sicer odliĆØno posnetih. Da ne govorim o kakovosti mp3 formatov in izumetniĆØenih signalov radijskih postaj, ali pa se motim?


Mare, ne vem, ĆØe imam 5 takoimenovanih avdiofilskih ploÅ”ĆØ. Imam pa na stotine odliĆØno zveneĆØih. Veliko takih, ki ogromno sistemov(tudi dragih) spravi v slabo voljo. Tole o 20 odliĆØno posnetih CDjih je ĆØista nevednost, da ne reĆØem Å”e kaj drugega. Res je ĆØas, da se oglasiÅ” pri enem avdiofilu z zajetno kolekcijo plat. Manj potratno od obraĆØanja besed brez izkuÅ”enj Wink


JAZZZ vem, da ti ne paÅ”eÅ” med tiste z 20-mi CD-ji, itak je bilo miÅ”ljeno simboliĆØno. Izvedeni moji sklepi pa niso enaki mojemu miÅ”lenju.

Osebno me ni nikoli toliko motilo prasketanje gramofonskih ploÅ”ĆØ, kot me moti sterilen studijsko napihnjen umeten zvok iz katerega ne moreÅ” in ne moreÅ” izluÅ”ĆØiti bistva. Ne boste verjeli, celo rajÅ”i vozim avte, ki se dobro držijo ceste, pa ĆØeprav ĆØutim vse luknje in trza volan. Very Happy In morda si bom tudi sam nekoĆØ kupil HI-FI sistem "z visoko resolucijo" za 5.000ā‚¬ ali veĆØ ... Edino napajalni kabel bo pa navaden, a s prerezom žic 2,5 mm2 Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 21:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
Mare007

ĆØestitam za prve pozitivne prebliske, ja tvoj zadnji post kaže razmiÅ”ljanje v pravo smer.

ToĆØno tako je nasploÅ”no kot si nakazal, z boljÅ”im sistemom in kabli bo vse skupaj dosti bolj prepustno, kar pomeni da posnetki ki so bili že prej dobri lahko pokažejo Å”e veĆØ fines, detajlov, obratno tisti ki so bili evidentno slabi bodo to Å”e bolj pokazali oziroma bo vsaka napaka Å”e bolj sliÅ”na in kot rezultat boÅ” sliÅ”al kako so zaniĆØ.

MAre007, evo, tudi jaz bi se želel pridružiti ĆØestitkam tistih, ki se smatrajo poklicane, da ĆØestitke delijo! Twisted Evil
Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
nomad je napisal/a:
Ne vem kakÅ”ne high end sisteme soforumaÅ”i posluÅ”ate ali ste jih ste sliÅ”ali, ampak moja izkuÅ”nja je popolnoma drugaĆØna. Na dobrem high end sistemu so tudi slabi posnetki boljÅ”i kot na slabem in ne obratno. Na nekaterih res dobrih sistemih tudi navadne ploÅ”ĆØe zvenijo kot da so audiofilske.
Slab sistem ni filter za napake in ĆØe napake so, se bodo sliÅ”ale na vseh sistemih. Na slabem sistemu se mogoĆØe ne bo dalo natanĆØno doloĆØiti, kaj je narobe in bo zato trpela glasba. Vse bo zvenelo malce ĆØudno. Na dobrem sistemu pa bodo napake loĆØene od glasbe same, dalo se jih bo natanĆØno identificirati in ne bodo vplivale na glasbo kot celoto.

Na tej toĆØki se Nomad ne strinjam s tabo, ampak z Avdiofrikom. Veliko sem imel ploÅ”ĆØ za katere sem mislil, da so dobro posnete, pa so jih novejÅ”i sistemi razkrinkali. In obratno. Nekatere ploÅ”ĆØe, ki sem jih imel za slabo posnete, so na boljÅ”em sistemu kar naenkrat oživele.
Nikakor pa se vse plate ne sliŔijo boljŔe.


Tu imata pravzaprav oba prav, ker bi za tocno ponazoritev morali dolociti kaj slab posnetek sploh je. So to posnetki iz 20-40 let, ki so posneti v nekemu 'cudnemu' ozracju ali pa nekateri novejsi, ki so naviti do onemoglosti? Tisti stari 'smesni' posnetki na vrhunski opremi zvenijo zelo prepricljivo in predvsem izvirno in znajo pokazati pomanjkljivost sistema medtem se za novejse lahko rece samo to, da pecejo usesa in enostavno niso poslusljivi. Seveda je zgodba obrnjena, ce sistem ni vrhunski.

Gotovo je le to, da so Jazzz-ovi posnetki referencni. Ce sistem zdrzi in predvaja te pravilno, si ni potrebno beliti glave kateri od vseh ostalih so pravi, kateri pa ne. Simpl.

Lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
nomad



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 14:01
Prispevkov: 911
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2011 22:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:

Na tej toĆØki se Nomad ne strinjam s tabo, ampak z Avdiofrikom. Veliko sem imel ploÅ”ĆØ za katere sem mislil, da so dobro posnete, pa so jih novejÅ”i sistemi razkrinkali. In obratno. Nekatere ploÅ”ĆØe, ki sem jih imel za slabo posnete, so na boljÅ”em sistemu kar naenkrat oživele.
Nikakor pa se vse plate ne sliŔijo boljŔe.


To da si misli da je ploÅ”ĆØa dobro posneta, pa Å”e ne pomeni da je bila zares dobro posneta. Ti si mogoĆØe res mislil da so neke ploÅ”ĆØe slabe druge pa dobre, ampak to ne pomeni da je bilo to res. Resnico o kvaliteti posnetkov ti lahko pokaže Å”ele dober sistem.
Jaz sem dolgo mislil, da imajo Pink Floyd zares dobre posnetke. Zdaj se mi zdijo veĆØ tako blazno dobri, ELP so glede tega en razred viÅ”e, pa tudi Jethro Tull so veĆØinoma boljÅ”i. Razlike med temi posnetki so na zdajÅ”njem sistemu kontrastno oĆØitne in konsistentne. Prej jih nisem tako opazil, bili so si bolj podobni, tako po kvaliteti kot po zvoku. Ampak tako kot je bil manj razliĆØen zvok, je bila manj razliĆØna tudi izraznost in glasba teh skupin. Zdaj recimo tudi jasno dojemam zakaj in kako so King Crimson popolnoma drugaĆØni od zgoraj naÅ”tetih, tako po pristopu in izraznosti, kot po samih posnetkih.
V posluÅ”anju Pink Floydov na zdajÅ”njem sistemu veliko bolj uživam kot prej, bolj razumem kako in zakaj uporabljajo toliko efektov in kako jih spajajo v glasbeno celoto. Njihove ploÅ”ĆØe so tudi zelo razliĆØne, veliko bolj kot ploÅ”ĆØe ostalih naÅ”tetih. Tega prej nisem tako oĆØitno opazil. Zdaj lahko glasbo posluÅ”am in dojemam v njeni raznolikosti in barvitosti veliko bolje kot prej.

Vse to v bistvu pripomore k temu da bolje dojemam glasbo in zato je boljŔi sistem spremenil paradigmo mojega razumevanja kaj je to dober posnetek.

Kar so bile prej razlike v kvaliteti posnetkov, so zdaj razlike med posnetki, o pojmu kvaliteta pa pri posnetkih ne razmiÅ”ljam veĆØ (vsaj ne na tak naĆØin kot prej).

Zelo dober sistem ne bo iz slabih posnetkov naredil dobre (Å”e manj pa slab sistem), ampak bo problem kvalitete posnetkov pomaknil na popolnoma drugo raven. S tem pa nisem mislil, da je kvaliteta posnetka nepomembna, ampak predvsem to, da bodo vsi posnetki na boljÅ”em sistemu zveneli bolje kot na slabÅ”em, ne glede na kvaliteto in ne glede na to kaj razumemo pod tem pojmom. Na kvaliteto zvoka bosta vplivala tako kvaliteta sistema kot kvaliteta posnetka, pravzaprav bo konĆØen zvok nekakÅ”en seÅ”tevek obeh. In s poslabÅ”anjem enega od obeh, se bo poslabÅ”al tudi konĆØni zvok. S poslabÅ”anjem se ne da izboljÅ”ati kvalitete. Posamezne napake lahko skrijemo samo z drugimi, Å”e veĆØjimi napakami in skupni nivo napak bo tako viÅ”ji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
orc.perc



Pridružen/-a: Sre Nov 2009 22:05
Prispevkov: 527
Kraj: Posr.Park

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 00:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sede, v fotelju ni niĆØ referenĆØno, mogoĆØe stoje, na dober meter,
tak da že v Ŕtartu so ti slepi testi zaslepljeni.
Any colour you like...
_________________
-1/3oct.REar
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 09:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nomad je napisal/a:
Jaz sem dolgo mislil, da imajo Pink Floyd zares dobre posnetke. Zdaj se mi zdijo veĆØ tako blazno dobri, ELP so glede tega en razred viÅ”e, pa tudi Jethro Tull so veĆØinoma boljÅ”i. Razlike med temi posnetki so na zdajÅ”njem sistemu kontrastno oĆØitne in konsistentne. Prej jih nisem tako opazil, bili so si bolj podobni, tako po kvaliteti kot po zvoku. Ampak tako kot je bil manj razliĆØen zvok, je bila manj razliĆØna tudi izraznost in glasba teh skupin. Zdaj recimo tudi jasno dojemam zakaj in kako so King Crimson popolnoma drugaĆØni od zgoraj naÅ”tetih, tako po pristopu in izraznosti, kot po samih posnetkih.
V posluÅ”anju Pink Floydov na zdajÅ”njem sistemu veliko bolj uživam kot prej, bolj razumem kako in zakaj uporabljajo toliko efektov in kako jih spajajo v glasbeno celoto. Njihove ploÅ”ĆØe so tudi zelo razliĆØne, veliko bolj kot ploÅ”ĆØe ostalih naÅ”tetih. Tega prej nisem tako oĆØitno opazil. Zdaj lahko glasbo posluÅ”am in dojemam v njeni raznolikosti in barvitosti veliko bolje kot prej.

No vidiŔ Nomad. Se pravi, da ti je boljŔi sistem razblinil "dobre posnetke PFjev" in to je nasprotno od tega, kar si prej povedal .... Ravno to trdim tudi sam.
Tudi jaz sem prisegal na ECM ... dokler sem imel pne HIEND sisteme. Ti zadnji so takoj pokazali koliko umetnega je v posnetkih te založbe ... Resnica vĆØasih boli.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
nomad



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 14:01
Prispevkov: 911
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 10:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dober sistem ni razbilinil kvalitete posnetkov PF, ta je bila vedno enaka.
Razblinil pa je mojo predstavo o kvaliteti teh posnetkov.
Prej posnetki niso bili niĆØ boljÅ”i, samo jaz sem mislil da so.

Sistem za reprodukcijo ne more vplivati na kvaliteto posnetkov.
Lahko pa vpliva na naŔo dojemanje kaj je to kvaliteten posnetek.


Nazadnje urejal/a nomad Čet Jan 06, 2011 10:07; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 10:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
Tudi jaz sem prisegal na ECM ... dokler sem imel pne HIEND sisteme. Ti zadnji so takoj pokazali koliko umetnega je v posnetkih te založbe ... Resnica vĆØasih boli.


Se mi zdi, da so kaki starejŔi (iz 70ih) ECM posnetki Ŕe kar prebavljivi, nekateri celo kultni.

Floyde sem nehal posluÅ”ati, ko sem nabavil prvi boljÅ”i audiofilski sistem. NeposluÅ”ljivo. Sedaj, ko imam za faktor 100 (ali veĆØ) dražji sistem, jih spet veliko posluÅ”am. Ne posluÅ”am veĆØ posnetka, ampak muziko in njeno sporoĆØilo. Floydi na dražjem sistemu neverjetno moĆØno zrasejo v sporoĆØilnosti in komunikaciji s posluÅ”alcem, verjeli ali ne.

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 10:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:
Tudi jaz sem prisegal na ECM ... dokler sem imel pne HIEND sisteme. Ti zadnji so takoj pokazali koliko umetnega je v posnetkih te založbe ... Resnica vĆØasih boli.



Floyde sem nehal posluŔati, ko sem nabavil prvi boljŔi audiofilski sistem. NeposluŔljivo.
V.
Zanimivo, kaj napravi audiofilizem s glasbenim razmiŔljanjem, ubije ga?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nomad



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 14:01
Prispevkov: 911
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 10:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:
Tudi jaz sem prisegal na ECM ... dokler sem imel pne HIEND sisteme. Ti zadnji so takoj pokazali koliko umetnega je v posnetkih te založbe ... Resnica vĆØasih boli.


Se mi zdi, da so kaki starejŔi (iz 70ih) ECM posnetki Ŕe kar prebavljivi, nekateri celo kultni.

Floyde sem nehal posluÅ”ati, ko sem nabavil prvi boljÅ”i audiofilski sistem. NeposluÅ”ljivo. Sedaj, ko imam za faktor 100 (ali veĆØ) dražji sistem, jih spet veliko posluÅ”am. Ne posluÅ”am veĆØ posnetka, ampak muziko in njeno sporoĆØilo. Floydi na dražjem sistemu neverjetno moĆØno zrasejo v sporoĆØilnosti in komunikaciji s posluÅ”alcem, verjeli ali ne.

V.


ToĆØno to. Moja izkuÅ”nja je podobna. Zdaj mi je jasno da posnetki niso dobri, ampak kljub temu v posluÅ”anju bolj uživam, saj so priÅ”le na plano druge kvalitete. Prej sem posluÅ”al The Dark Side of The Moon, zdaj pa posluÅ”am Pink Floyd kako igrajo The Dark Side Of The Moon. Prej sem posluÅ”al bolj zvok, zdaj pa posluÅ”am glasbo.Pa ne po lastni izbiri, ampak zaradi sitema. Prej je bilo veliko zvoka in malo glasbe, zdaj zvoka ni je pa veliko glasbe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MAre007



Pridružen/-a: Čet Dec 2010 10:23
Prispevkov: 605
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 06, 2011 10:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
... Floyde sem nehal posluÅ”ati, ko sem nabavil prvi boljÅ”i audiofilski sistem. NeposluÅ”ljivo. Sedaj, ko imam za faktor 100 (ali veĆØ) dražji sistem, jih spet veliko posluÅ”am. Ne posluÅ”am veĆØ posnetka, ampak muziko in njeno sporoĆØilo. Floydi na dražjem sistemu neverjetno moĆØno zrasejo v sporoĆØilnosti in komunikaciji s posluÅ”alcem, verjeli ali ne.
V.

Mi lahko prosim naŔtejeŔ komponente sedanjega sistema? Smile
LP MAre
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Naslednja
Stran 1 od 14

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe