Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JBL S312 - front

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
onkyo7.1



Pridružen/-a: Pon Sep 2010 16:33
Prispevkov: 1
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2010 16:41    Naslov sporočila: JBL S312 - front Odgovori s citatom

Se opravičujem ker odpiram novo temo vendar nikjer nisem našel nič na to temo. Zanima me če bi bili zgoraj omenjeni zvočniki primerni za front 5.1. Res je da so že malo starejši model okoli 10 let, vendar stric google pravi da so kar solidni glede razmerja cena/kvaliteta/moč.... Uporabljal striktno za kino in pa elektronska glasba v sobni jakosti. Torej če kdo slučajno pozna ta model bi prosil če lahko kakšno besedo ali dve... Hvala

Linki:

http://www.harmanaudio.com/reviews/jbls312.asp

http://www.amazon.com/JBL-3-Way-Floorstanding-Speaker-Woofer/dp/B0000632GL
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 08:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najbrž si imel ogledane moje na Bolhi, so že prodani.

Mislim da bi bili za front ok, čeprav praviš da jih rabiš za sobno poslušanje, za kar je škoda imeti tako velike kište v sobi. Kar sem imel do sedaj zvočnikov je bilo pri teh najbolj očitno to, da so dobri posnetki zveneli dobro, slabi pa zanič. Najbolj so zaživeli s kakšno udarno dobro sproducirano glasbo, niso pa šli najbolje skupaj z mojim ojačevalcem se mi zdi, čeprav nisem poizkusil s kakim drugim, ampak to je le domneva, mogoče so vseeno zahtevali malo več moči.

Za kino bi najbrž težko našel center v kompletu.

Pa niso prav lepotci.

Meni jih je malo žal, imel sem dvoje zvočnikov, prodal pač tiste ki so prve šli. Za teh 200€ ne dobiš boljšega/večjega/glasnejšega zvočnika, vsaj kolikor spremljam trg.

Ampak žal imam premajhno stanovanje za nabiranje hi-fi-ja tako da so šli od hiše.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s-audio



Pridružen/-a: Ned Okt 2008 11:03
Prispevkov: 16
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 26, 2010 12:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja res sem gledal tvoje na bolhi Smile No ja očitno je blo že tko usojen, ker sem za 2x omenjeno ceno dobil HT komplet Jamo S506, sm si pa res želel tvoje pa ne vem zakaj, nekak sm navajen še iz starih časov, da je front woofer vsaj 12-ka, hehe. Ampak tud Jamo zdele dobr špila Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe