Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Poplave
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 10:31    Naslov sporočila: Poplave Odgovori s citatom

Družba ste vsi okej?

Upam, da vam poplave niso/ne bodo prizadejale Ŕkode.

Par fotk iz mojega konca. ƈe bo Å”lo tako naprej bo Savinja hitro prestopila bregove. Sad







Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 10:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aaa, to je zalilo tisti podvoz proti tebi in bi moral priveslati, ĆØe hoĆØem na obisk??? Shocked Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 11:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pismo,grem domov do mame,ker je baje v celjskem parku Savinja tik pred izlitjem... Evil or Very Mad
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 11:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hudo!!! Upam da vsi ostanete na suhem. lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 11:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

stormsonic je napisal/a:
aaa, to je zalilo tisti podvoz proti tebi in bi moral priveslati, ĆØe hoĆØem na obisk??? Shocked Crying or Very sad


Jap, to je podvoz proti meni. Sem prometno odrezan od sveta.

Spodaj svež pogled 100 metrov stran od mene proti LaÅ”kem, ki je kakor sliÅ”im že pod vodo. Savinja na dotiĆØnem delu drugaĆØe Å”iroka nekih 20-30 metrov, zdaj nekih 200-300 metrov. Confused Spanja danes ne bo...

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 11:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AljoŔa,pri mostu v Liscah je voda upadla za 2 stopnice in tudi v LetuŔu upada,tako,da bo upam tudi pri tebi,kmalu !

Me je pa strah,kaj bo noĆØ prinesla,ker je napovedano moĆØno deževje...

Tudi jaz želim vsem,ki živimo na poplavnem obmoĆØju,da se vse dokaj sreĆØno konĆØa!


_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 11:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uuu, hudiĆØaSad

Jeba je s tem vremenom Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


AljoÅ”a in ostali, kateri ste prizadeti v poplavah, upam, da se stanje ĆØimprej normalizira in da se stvari spravijo v ustaljene tire!


Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 12:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NaŔa KamniŔka Bistrica Ŕe ni Ŕla iz struge, pa tudi ko bo, imamo Ŕe dober meter visok protipoplavni nasip.
Glede na pretekle izkuÅ”nje, lahko Å”ĆØije Å”e cel dan in noĆØ, pa bo ostala tam kjer je.
ƈe pa bi prestopila, potem bi se hitro pogovarjali o nekaj 1000, ĆØe ne 10 000 poplavljenih hiÅ”ah.
Upam, da nikomur ne bo hudega in se bo scanje z neba uneslo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 13:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A veÅ” AljoÅ”a, da sem ob teh vremenskih razmerah pomislil nate, glede na to, da vem kje živiÅ”. Po tvojih fotografijah vidim, da vladajo pri vas izredne razmere. Sad No, upam, da se narava ĆØim prej umiri, povsod kjer se je razbesnela. Za sebe lahko reĆØem, da hvala bogu, živim na relativno varnem obmoĆØju, kar se poplav, potresov in ostalih naravnih katastrof tiĆØe, le toĆØa vĆØasih klesti.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 13:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upam, da se bo vse umirilo in da ne bo Å”e veĆØje Å”kode.. Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 17:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oj družba!

Savinja tukaj trenutno poĆØasi pada, vendar kot izgleda bo noĆØ kritiĆØna. ZaĆØela bo spet naraÅ”ĆØati, vendar ne "iz nule" temveĆØ iz visokega položaja.

Zame se ne sekiram, veĆØ kot pol metra kleti in kurilnice Å”e nikoli ni zalilo. Strah me je za sosede ki so nižje, ravno dovolj da jim zalije bivalni del hiÅ”e, kot jim v preteklosti že tudi je. Confused Bomo na straži in pomagali.

Kako pa ste družba kaj v ostalem koncu naŔe lepe? Ste vsi okej?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pri meni na viĆØu v ljubljani je celo naselje pod vodo.vse kleti imamo poplavljene.avto imam parkiran pri prijatelju.do doma -bloka sem gazil po vodi do kolen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2010 09:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
pri meni na viĆØu v ljubljani je celo naselje pod vodo.vse kleti imamo poplavljene.avto imam parkiran pri prijatelju.do doma -bloka sem gazil po vodi do kolen.


na ViĆØu je bratu zalilo ĆØisto nov Audi A5......................ko ga je hotel vžgati se je avto dejansko vžgal, iz armaturne ploÅ”ĆØe se je samo pokadilo in zaĆØela elektronika tleti kot žerjavica. Å e dobro, da je kasko zavarovan!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2010 11:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ouch ViĆØ je pa nasankal. Sad Kot LaÅ”ko ki je tudi pod vodo. Sad

Sam sem avto umaknil na varno že predvĆØerajÅ”njim, saj dobro vem kaj naredi poplava. Ne razumem pa brezbrižnih ljudi, ki navkljub alarmom ARSO in ne vem koliko opozorilom po vseh živih medijih, niso toliko, da bi svoja vozila preventivno umaknili malo viÅ”je, pa ĆØetudi par kilometrov od doma. Potem ko je pa že prepozno da se karkoli ukrene pa jokajo. V Celju naprimer kjer Savinja vsake toliko poplavi in je že vsakemu ptiĆØu na veji jasno kot beli dan, da je treba opozorila jemati skrajno resno, sem na lastne oĆØi gledal kako prodajalcu avtomobilov, le te poplava premetava sem ter tja. Potem ko je bilo prepozno pa je jokal. Za Å”kodo na vozilih so si ljudje dostikrat krivi sami. ƈe se mene vpraÅ”a bi takÅ”nim malomarnežem zavarovalnice morale kratko malo odklanjati odÅ”kodninske zahtevke in se bolj posveĆØati tistim ki so utrpeli Å”kodo ne po svoji krivdi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2010 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ViĆØ je pod vodo? Pa so Å”li naÅ”i poskusi. Å koda.

Zanimivo, v petek ko je bilo vse pod vodo in polno obvestil, je bilo na 80s partyju na savskem otoku ki non stop poplavlja.. polno ljudi.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe