Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nategatorji
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2014 00:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mitja je napisal/a:

Evo zgodbo, koliko je v evropi kupec ''kralj ''

Kaj naj rečem, sožalje, si lahko samo predstavljam...

Kar se pa tiče francozov, bi rekel, da so še slabši od južnih Italianov.
Sem imel priložnost delati z njimi službeno, in je vse res kar pravijo, da se "delaš francoza"...

Kolega je imel Electro 1007, in želel original stojala, ki jih je kasneje naročil v Tehnotop u fužinama, in dobil polomljene - NOVE!
Šele po tem, ko se je pritožil direktno v tovarno Focal, so ukrepali, da jih je prodajalec vzel nazaj, in naročil nove.
Ko je po več mesecih dobil nove,(se mi zdi da so jih poslali iz Anglije) odprl embalažo, je sledil...Shocked
Nova stojala, polomljena na enak način kot prva...
In najhuje je to, da je to kar precej draga roba, ne neka Cheap China...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
Mitja



Pridružen/-a: Ned Mar 2009 20:28
Prispevkov: 95
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2014 01:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:


Kolega je imel Electro 1007,..


tale tvoj kolega kdaj tudi kaj zalota kajne.... Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2014 01:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ste me spomnili na mojo izkušnjo s francozi ...

Zmanjkalo foto filma v kameri, se napotim v foto shop v Moulinexu (eno mestece). Prodajalcu s prstom kažem na odprt fotoaparat in govorim : film, film .. Nimam pojma francosko, pa angleško nekaj opletam.

Tip me ne šljivi in me začudeno gleda. To je trajalo sigurno par minut, pri čemer sem s prstom kazal tudi na polico s filmi.
V določenem trenutku preblisk: v italijanščini je filmski trak 'pellicola'. Izgovorim magično besedo in obraz prodajalca (ki je bil neverjetno podoben hrčku) se razjasni in z nasmehom hrčka dahne: Aaahhh, pelikulj ...

V hipu mi je bilo jasno kaj se dogaja: za kazen sem ga še petkrat vprašal da izgovori njegov: .. Pelikulj ... češ da bom znal za drugič ko mi zmanjka. On se je smejal kot hrček, jaz pa tudi zabaval ob tem.
Na meji verjetnega, če ne bi izkusil na lastni koži. Moja žena pa zraven govori: 'uščipni me, mogoče sanjam..'
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2014 11:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

e-bay iz francije in italije......RAJE NE!, nemski in UK sta precej bolj zanesljiva, korektnejsi prodajalci....Tudi kar nekaj kolegov mi je odsvetovalo nakupe iz It....velika verjetnost natega, postnina je nekajkrat visja kot iz nemcije, in vseskupaj traja toliko casa da ze cutis kako te pece rit od natega....take so moje izkusnje
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Simon Limon



Pridružen/-a: Sre Apr 2013 16:08
Prispevkov: 58
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 30, 2014 10:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi to dovolj pove, da marsikateri ebay prodajalec ne pošilja v Italijo zaradi dolgotrajne in nesigurne dostave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 30, 2014 10:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne vem ali to kar tako ali iz lastnih izkušenj, moje so povsem drugačne, nikoli nobenih problemov, normalne poštnine, tudi časovno nikoli nič posebnega...skratka povsod lahko naletiš na kak problem generalno pa nič drugače kot ostale države
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Sem videl,da je v eni temi nekdo že spraševal o cosmic-audio(prodaja prek ebaya)

Sem se potegoval za neke kable in tudi zmagal avkcijo..Je pa tu nekaj kar močno ''smrdi''
KAbli(interkonekti),ki naj bi bili (srebrni in bla bla bla) ,ki drugače stanejo 3000€ sem ''dobil'' za 200€.

Zanimivo pa je to,da ima 99,5 dobrih poslov in lepe ocene.Tudi kontaktiral me je in pristal na to,da mi pošlje tri pare interkonektov v enem paketu (zaradi manjše poštnine).

Kdo kaj več lahko pove..mislim oziroma skoraj sem prepričan ,da gre za nateg.NEkaj sem našel tudi na nemškem forumu glede tega sam kaj ko ne razumem
-dam link pa če se komu gušta malo pogledat kaj folk piše
http://www.hifi-forum.de/viewthread-18-501.html

ČE pa sem prav razumel iz teh debat gre za nateguna.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 14:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ne boš forume poslušal, imaš svoja ušesa. Tolikokrat slabše, kot je ceneše, ne more biti. Mogoče si pa ti večkratno zmagal proti kačjemu olju. Tudi mene je večkrat zamikalo kupiti dobro narejene fejke, se sigurno izplača. Kabli so pasivni elementi in ob dobri izdelavi in odzivni elektroniki, ne igrajo pomembne vloge, če je pa kaj občutljivo, pa tudi enostavne RLC korekture, zlate vrednosti, ne pomagajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 01, 2014 21:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gledam malo: http://www.quoka.de


Raihho C1.1.....960 EUR, 1.450 EUR, 1.350 EUR

Gryphon Diablo.....2.500 EUR, Callisto 2200....1.150 EUR

Magnepan 20.1.......1.500 EUR

Martin Logan Summit....2.200 EUR

MBL 121.....800 EUR

In tega je še polno...

V čem je štos teh nategatorjev? Ali naimajo kaj delat? Ali zbijajo cene ?
Ali upajo, da bodo koga nasrali z predhodnim nakazilom in potem ne bodo dobavili? Res me matra firbec...

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 01, 2014 23:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsaj 10 krat sem že poskusil vzpostaviti stik za artikel, ki me je zanimal, pa vedno brez odgovora. Zakaj tako, ne vem. Mogoče avtomatično kensla ip-je, ki niso iz nemčije ? Kot pred leti ameriški amazon in hdtracks.

lpm.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 13:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če bi kdo Unison resarch S9 na Quoka.de 1 mesec star 1,5k€, nov 7,5 k! Smile
Pa jebem jim..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 13:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Habo66 @ a tebi uspe kontaktirati prodajalca ?

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bom poskusil za štos..

evo mi je uspelo poslati, ne vem pa če je bilo dostavljeno ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 14:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja poslati je tudi meni že več krat uspelo, odgovora pa ni bilo.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 05, 2014 14:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kaj pa a na mail dobiš kopijo sporočila ki si ga poslal ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 5 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe