Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup novega lcd
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 21, 2008 13:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Veliko informacij z vezi z lastovko imate na Slovenskem satelitskem forumu Telstarju.
http://forum.sibila.si/viewforum.php?f=77&sid=6aeda01213de8843309d76842f1b5019
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 09:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odpovedal sem se svoji stari 42" Panasonic plazmi in nabavil najnovejši LG 47" LCD.Ja, z onim èrnim klavirskim lakom in manj kot 4cm debeline res izgleda cool!Je pa to tudi vse!Kar se kakovosti slike s SD signalom tièe ga 3 leta stara plazma potolèe na celi èrti!
Po svoje sem to tudi prièakoval, a kot butec sem nasedel šminki in naredil v bistvu vse tako kot drugim svetujem, da naj ne! Embarassed Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 10:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Joj Laughing

Moja Panasonic plazma ne gre s stene dokler ne zmanjka plina ali pa ne crkne Twisted Evil

Koliko stran sploh sediš da rabiš 47"? Mogoèe je tudi to vzrok slabe slike.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Odpovedal sem se svoji stari 42" Panasonic plazmi in nabavil najnovejši LG 47" LCD.Ja, z onim èrnim klavirskim lakom in manj kot 4cm debeline res izgleda cool!Je pa to tudi vse!Kar se kakovosti slike s SD signalom tièe ga 3 leta stara plazma potolèe na celi èrti!
Po svoje sem to tudi prièakoval, a kot butec sem nasedel šminki in naredil v bistvu vse tako kot drugim svetujem, da naj ne! Embarassed Evil or Very Mad

Kaj pa HD vsebine in veèji zaslon?
Na TV, IMO, ni niè za gledati! Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je, je.

http://www.bbc.co.uk/comedy/abfab/

Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 11:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

plazma ali lcd - to je sedaj vprašanje Very Happy

jaz bi mojo panny plazmo zamenjal samo z drugo plazmo, nisem pristaš lcd-jev

sicer ima vsaka tehnologija svoje prednosti in slabosti a mene je plazma bolj preprièala

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 11:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Je, je.

http://www.bbc.co.uk/comedy/abfab/

Laughing

Prideš se preprièat da ni? Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 11:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za enkrat in se za pol samo plazma. ni za primerjati, in lobiji nam zopet vsiljujejo svoje!

po moznosti pioneer (dokler so se) ali panasonic.

lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 13:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja škoda da ni veè pioneerja

dela pa tudi panasonic dobre plazme, ta zadnja generacija ki manj porabi energije je zelo zanimiva

se pa bojim da bo lcd prevladal nad plazmo.... prodaja lcd-jev je veilikoo veèja...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 13:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda je po televiziji kaj gledat!Imam tudi to sreèo, da nisem vezan ravno strogo na slovenšèino ali podnapise, v moji galeriji pa se tudi da videti, da imam kar 3 satelitske sprejemnike(vkljuèno s HD), pa Wave Frontier anteno in skupaj sprejemam kakih 1500-2000 vidnih kanalov(nisem toèno štel).
Kar je pri tem LCD posebej nerodno, je vidni kot.Dokler lepo sediš in ti je TV v višini oèi, pa nisi v prevelikem horizontalnem kotu, še nekako gre.A takoj, ko si izven tega, postane slika meglena in ni za gledat!Pri plazmi se to ne pozna!
Pri odloèitvi mi full HD resolucija sploh ni bila važna.Še vedno veèino stvari gledamo v SD tehniki(standard definition) in tu so tudi velike razlike med TV-ji, kako znajo prikazati standardno PAL resolucijo.Stara Panasonic plazma oèitno precej bolje kot tale LCD! Rolling Eyes
Naj iz svoje slabe izkušnje opozorim še na nekaj:bodite nadvse pozorni na modelne oznake!Vsaka èrka je obupno važna in èe ne paziš, si dobil nekaj èisto drugega!Recimo 47LG7000 ali 47LH7000.Prvi izgleda precej klasièno in je recimo na Trustedreviews prejel oceno 9 od 10, drugi pa je s komaj 4cm debelim zaslonom, z bluetooth povezavo in sploh precej šminkerski, a je pri What Hi-Fi dobil vsega 3 zvezdice od 5.Drugega sem kupil jaz! Embarassed Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 13:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alenvprekršku je napisal/a:
Numb je napisal/a:
Je, je.

http://www.bbc.co.uk/comedy/abfab/

Laughing

Prideš se preprièat da ni? Wink
Vsebina je važna, saj veš, kot pri radiju naprimer.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 14:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
alenvprekršku je napisal/a:
Numb je napisal/a:
Je, je.

http://www.bbc.co.uk/comedy/abfab/

Laughing

Prideš se preprièat da ni? Wink
Vsebina je važna, saj veš, kot pri radiju naprimer.

Ti vseeno pridi. CD-ji se bodo pokvarili. Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 16:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
...se pa bojim da bo lcd prevladal nad plazmo.... prodaja lcd-jev je veilikoo veèja...
lp

Ne bo ne. Bo pad LED tehnologija televizorjev popapcala oboje! Z svojo skoraj za polovico manjšo porabo energije, zelo tankim ekranom, prijaznostjo do oèi in na koncu še z boljšo kvaliteto slike. Kdaj pa se bo to zgodilo, pa je vprašanje tega, kdaj se bodo cene primerljivih velikosti ekranov spustile na nivo obstojeèih tehnologij.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 20:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo mjcena korektura:ne LED, temveè OLED!
Sicer pa drĹľi! Idea
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2009 20:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se tudi zdi da plazme lepše predvajajo SD sliko, ko pa se gre za Full HD, pa bi skoraj raje dal LCDjem prednost(vsaj tistim ki znajo vsaj približno narisat èrno). Sicer pa nisem nek filmofil, in sem nazadnje gledal TV veè kot 5min naenkrat gledal veè kot 5 let nazaj:)
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe