Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

problem pri branju mp3-alfa brera

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mardoc1



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 13:11
Prispevkov: 44
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 04, 2012 11:26    Naslov sporočila: problem pri branju mp3-alfa brera Odgovori s citatom

pozdravljeni

imam alfa romeo brera in imam problem z branjem na usb mp3...in sicer: bere brez problema AMPAK zaporedja ne drži!! isti komad ga ima na listi 3-4 krat zapored....torej če imam 100 mp3 na usb se mi jih večina vrti v istem krogu...če hočem it čez 100 mp3 moram 300x kliknit...upam da sem dovolj razumljivo napisal.... Embarassed Embarassed

tudi ob koncu pesmi ne preskoči samo na naslednjo.....

res bi bil hvaležen če mi zna kdo pomagat....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 187
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 04, 2012 11:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Daj to temo pod"AVTOAKUSTIKA"!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 04, 2012 13:34    Naslov sporočila: Re: problem pri branju mp3-alfa brera Odgovori s citatom

mardoc1 je napisal/a:
pozdravljeni

imam alfa romeo brera in imam problem z branjem na usb mp3...in sicer: bere brez problema AMPAK zaporedja ne drži!! isti komad ga ima na listi 3-4 krat zapored....torej če imam 100 mp3 na usb se mi jih večina vrti v istem krogu...če hočem it čez 100 mp3 moram 300x kliknit...upam da sem dovolj razumljivo napisal.... Embarassed Embarassed

tudi ob koncu pesmi ne preskoči samo na naslednjo.....

res bi bil hvaležen če mi zna kdo pomagat....

Imaš slučajno vklopljen "random play"?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 04, 2012 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imel sem podoben primer v Kii Rio... problem pa ni bil radio ampak ključek. Svetujem, da ga formatiraš (ne hitro) in ponovno naložiš glasbo ter sprobaš delovanje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mardoc1



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 13:11
Prispevkov: 44
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 04, 2012 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kolikor vem sem temo odprl pod avto HI-FI.....

@krokar...kje pa naj bi to videl? se ne spomnem da bi imel to opcijo v avtoradiju-originalen seveda....

@Soundfreak...sm že naredil to...in zamenjal ključek...in izbrisal VSE številke....isto...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 05, 2012 12:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

glede na to da je mp3 kletvica in ta format striktno boljkotiram ti na zalost nebi vedel konkretno svetovat....mogoce si naredi par podmap...
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
jože



Pridružen/-a: Sre Dec 2009 18:30
Prispevkov: 318
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 05, 2012 13:41    Naslov sporočila: Re: problem pri branju mp3-alfa brera Odgovori s citatom

mardoc1 je napisal/a:
pozdravljeni

imam alfa romeo brera in imam problem z branjem na usb mp3...in sicer: bere brez problema AMPAK zaporedja ne drži!! isti komad ga ima na listi 3-4 krat zapored....torej če imam 100 mp3 na usb se mi jih večina vrti v istem krogu...če hočem it čez 100 mp3 moram 300x kliknit...upam da sem dovolj razumljivo napisal.... Embarassed Embarassed

tudi ob koncu pesmi ne preskoči samo na naslednjo.....

res bi bil hvaležen če mi zna kdo pomagat....


Avtoradio verjetno ne podpira playliste. Poizkusi naložiti glazbo v mape in potem preizkusi, če tipka na »križu« puščica gor deluje tako, da preskoči v naslednjo mapo. Puščica levo desno pa naj bi naredila preskok za eno skladbo.

Glede "random playa" do te opcije običajno prideš preko tipke menu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 05, 2012 17:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, je možno oboje!
Random play sicer pomeni, da CD player ne gre po običajnem vrstnem redu skladb, temveč ga izbira naključno, zato "random".
Drži pa tudi to, da imajo nekateri playerji probleme z mapami in je najbolje, da so skladbe potegnjene kar v eno.
MP3 kot kletvica je pa malce huda! Vsaj od 192kb/s dalje so razlike proti nekompresiranemu zapisu tako minimalne, da jih celo na dobri hi-fi opremi komajda slišiš, v avtu pa zagotovo ne!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mardoc1



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 13:11
Prispevkov: 44
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 07, 2012 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

torej random funkcija al pa shuffle ali kr koli podobnega ni....bom probal tole z mapami....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe