Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Audiofilski večer v VKLOP-u!
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 09:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TUTTI, počasi se boš moral navadit, da velja rek 100 ljudi 100 čudi, sploh na tem forumu. Saj si sam videl koliko fomurašev je prišlo v Vklop, tako da moraš kakšne čudne komentarje verjetno vzeti z rezervo. če se prav spomnim so bili na predstavitvi Jazzz, CK in hi_musica? Vsaj po odzivih v temi sodeč.

Kar se mene tiče je Igor vrhunski trgovec s fantastično trgovino! Čeprava nisem premožen in ne kupim prav veliko si vedno vzame čas zame, se malce nasmeji in mi razkaže kaj ima. Všeč mi je tudi način komunikacije, je odprt in direkten. Ima tudi veliko rabljenih stvari.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 10:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je, Igor je pravi! Very Happy

Je sicer malce samosvoj, a v redu ''dec'' !

Kaj pa ima zanimivega od rabljenega, npr. na zalogi, če veš !? Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 12:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
če se prav spomnim so bili na predstavitvi Jazzz, CK in hi_musica? Vsaj po odzivih v temi sodeč.


Ja, slike je pa kdo nalimal?
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 13:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Citiram:
če se prav spomnim so bili na predstavitvi Jazzz, CK in hi_musica? Vsaj po odzivih v temi sodeč.


Ja, slike je pa kdo nalimal?

Tebe je pozabil. Naslednjič moraš s fotoaparatom skakati pred komponentami, se metati po tleh ... Very Happy
Seveda pa nismo bili samo štirje forumaši Wink . Med drugim so bili prisotni ReturnToForever, ProJet, Avdiofrik ...
Na žalost sem CKja spregledal-bi imela kaj za podebatirati.

Kot sem pričakoval so se forumaši pojavili na sceni prvi, redni Vklopovci pa okrog osme ure- takrat ko so forumaši že odšli.

Anthony, drugič se drži mene in boš spoznal še koga Wink
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smile trance sry, si očitno tako samoumeven, da si mi iz glave šel Embarassed

JAZZZ, naslednjič se me ne znebiš Twisted Evil


No, ampak bistvo je, da % gledano je bila udeležba koikšna? Če ima recimo forum 1000 članov, pa recimo da je od tega, ajde, 60% aktivna, pride jih pa recimo 10, pa recimo, da je izkušenih audiofilov, ki iz takega in drugačenga razloga niso prišli, še recimo vsaj še enkrat več? Potem vidiš, da je tistih, ki mogoče niso imeli pravih izkušenj z njegovim asortimanom, krepak delež, nekateri med njimi pa kljub temu "pluvajo" po dragih in "nategantskih" komponentah. To sem skušal nekak na mehko povedat TUTTI-ju. Oz še bolj direktno. Dejanskih kupcev za njegovo trgovino je na tem forumu koliko?

p.s.: prosim, ne me napadad, ker se nimam za klientelo.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 14:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na takih srečanjih se lahko samo veliko naučiš- predpogoj pa je, da nimaš nekih predsodkov, s katerimi je večina forumašev stalno obremenjena. Prisotni na srečanjih v Vklopu niso neki naduteži, čeprav bi nekateri glede na finančno stanje lahko bili. Nasprotno, zelo odprte osebe so in veliko je tudi poznavalcev tehnikalij. Recimo Akrapovič bi večino peljal s..t s poznavanjem avdio lastnosti pasivnih elementov. Lampaški friki si lahko razširijo obzorje s pogovori z osebami, ki imajo teh "kurilnih teles" na kupe ... in ni da ni lampe, ki ne bi šla skozi njihove aparature. Tudi kakega odličnega glasbenika bi srečali. Pa izdelovalce odličnih avdio naprav ...
Res pa je, da jih boste težko prepričali z majhnimi tviki, ki npr. pri vas tako super igrajo. Ali pa, da je drag kabel samo blef. Tipi imajo pač desetletja izkušenj, v katerih so verjetno našle prostor tudi cene komponente in tvikanja. Nasprotno kot pri nergačih, ki dragih komponent še nikoli niso imeli doma. In na žalost vsi po vrsti forumom zaradi takih ljudi ne dajejo kakšnega večjega pomena za avdio kulturo.

P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio več kot pa večina pisunov, večkrat pojamral da ne ve, s čem se je zameril in zakaj tako množično pljuvanje? In prav ima. Le s čim si je to zaslužil?
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 14:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Antony je napisal/a:
Smile trance sry, si očitno tako samoumeven, da si mi iz glave šel Embarassed

JAZZZ, naslednjič se me ne znebiš Twisted Evil


No, ampak bistvo je, da % gledano je bila udeležba koikšna? Če ima recimo forum 1000 članov, pa recimo da je od tega, ajde, 60% aktivna, pride jih pa recimo 10, pa recimo, da je izkušenih audiofilov, ki iz takega in drugačenga razloga niso prišli, še recimo vsaj še enkrat več? Potem vidiš, da je tistih, ki mogoče niso imeli pravih izkušenj z njegovim asortimanom, krepak delež, nekateri med njimi pa kljub temu "pluvajo" po dragih in "nategantskih" komponentah. To sem skušal nekak na mehko povedat TUTTI-ju. Oz še bolj direktno. Dejanskih kupcev za njegovo trgovino je na tem forumu koliko?

p.s.: prosim, ne me napadad, ker se nimam za klientelo.


LP

Ja morda si pa že malo "euforičen" okoli tega ... Ljudje ,ki se ukvarjajo z audiom imajo tudi zelo drugačne nazore,videnja filozofijo okoli tega ... Nekateri so mladi neizkušeni se še le učijo ali pa so stari mački,ki imajo praktično vse v mezincu ... Tako ,da je veliko takih,ki jih tovrstni dogodki ne zanimajo ...

Predvsem pa jaz vidim problem v premalo števila takih in podobnih dogotkov v premalo "demokratičnem" in neizobraženem pogledu na audio ... Mislim pa ,da smo Slovenci kar malo na splošno "ksenofobični" ali pa se delamo "mučenike" in nič nočemo spremenit na bolje ker nam taka "pozicija odgovarja" ...
Če komu ni jasno kaj govorim naj si ogleda kakšen TV dnevnik ... ...
In to se žal zelo pozna tudi na audio filozofiji !!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 14:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:


P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio več kot pa večina pisunov, večkrat pojamral da ne ve, s čem se je zameril in zakaj tako množično pljuvanje? In prav ima. Le s čim si je to zaslužil?


tipična SLO foušija.......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 15:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sound je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:


P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio več kot pa večina pisunov, večkrat pojamral da ne ve, s čem se je zameril in zakaj tako množično pljuvanje? In prav ima. Le s čim si je to zaslužil?


tipična SLO foušija.......
...Vzročno to pa izhaja iz "centralne nadutosti",ki je posledično vzrok za "vsesplošno foušijo" ... Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 15:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Podpis pod to! Podcenjevanje in nadutost sta pač tipični vrlini.. Zato pa si medsebojno pomagamo.. a ne @ ajka? Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Škofija loka

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 16:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.Pač bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinčki preselili v druh mošnišek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 16:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.Pač bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinčki preselili v druh mošnišek.

Kaj če bi malo bolj prebral komentarje, preden popljuvaš naokoli Cool
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Škofija loka

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 18:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
Wolumen je napisal/a:
Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.Pač bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinčki preselili v druh mošnišek.

Kaj če bi malo bolj prebral komentarje, preden popljuvaš naokoli Cool
Zelo dobro use prebral vam samo da me v Vklopu nebojo nikoli več videli.Hvala za informacije
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 19:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
Dej nehite ga srat jaz vas mel za taprave možakarje zdaj pa tuki gor jamrate kot ene sitne babe.Pač bila je sreda in veliko folka dela popldne ali pa so imeli druge obveznosti.Mene ni bilo iz varnostnih razlogov ker jaz sem DOST NOR in bi se zelo hitro moji cekinčki preselili v druh mošnišek.


Smile dobra dobra. Mogoče bi res moral pred obiskom narest blokado na računu za nekaj dni, da se eforija poleže.

@ajka: seveda dopuščam, da nekatere to ne zanima, samo, ani ravno uživanje v glasbi in spoznavanje novih meja pri reprodukciji glasbe čar audiofilstva? Poleg tega pa obisk priznanje slo avtorju za delo.
In, ja, TV dnevnik je res ena velika žalost, je bolje, da ga sploh ne gledaš, saj je za rezat žile.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2010 19:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sound je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:


P.S.: Mi je pa lastnik Vklopa, ki s takimi potezami naredi za avdio več kot pa večina pisunov, večkrat pojamral da ne ve, s čem se je zameril in zakaj tako množično pljuvanje? In prav ima. Le s čim si je to zaslužil?


tipična SLO foušija.......



Na jok mi gre !!!! Bogi !!!!
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 5 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe