Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pro mikrofonski kabli na metre
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 13:55    Naslov sporočila: Pro mikrofonski kabli na metre Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

VeĆØkrat so že bili na forumu omenjeni kabli tipa mogami...
Kdo ve kje se da to v LJ dobit? Pa sej ni treba da je glih mogami, lahko je belden, klotz ali kaj podobnega. Samo da ni treba ravno 100m vzet.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 14:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Terna v Lj.!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 15:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Terna ima Adam hall kolikor vidim in Monacor?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 15:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem tam kupoval Mogami...

VpraÅ”aj,ĆØe ga imajo Å”e!

+ 386 1 2832- 822
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 15:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem mogami kupil tu:
http://www.avc-group.si/

Minimalno sicer mislim da je 5m...


Nazadnje urejal/a gwb Čet Apr 23, 2015 20:52; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 16:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zuluf

navkljub vsemu ga lahko par metrov dobiÅ” zastonj pri meni, celo med par barvami lahko izbiraÅ” in veĆØ modeli, ali tanjÅ”im ali standardnim 6mm, ali normalnim mic ali starquad, ĆØe ne drugo da vidim od blizu nekoga ki so mu tako ATC oprali glavo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 16:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala momci Smile

Oprali možgane, heh. Zadeva igra vse zvrsti brezkompromisno na visoki ravni. Nekateri iÅ”ĆØejo momente briliantnosti (ne vem al manjka j al ne) v zvoku in so jim Atc suhoparni, za posluÅ”anje glasbe in zvoka pa kar zadostujejo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 19:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se strinjam za posluŔanje zvoka in seciranje posnetkov, ni pa to Ŕe glasba
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2015 12:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

A vi to ATC in MOGAMI skupaj Question Shocked
Pa to je najhujÅ”a noĆØna mora kar se lahko zgodi v audiu Shocked Shocked Embarassed Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
To je "audio zloĆØin" Laughing Wink "masakriranje" Wink Exclamation
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2015 13:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka

to ti verjamem brez nadaljnega, veÅ” da sem zadnjina tem forumu ki bi ATC pohvalil, Mogami je druga stvar, sicer ĆØisto profi kabel, daleĆØ od kake ezoterije ampak za pravilno uporabo ĆØisto spodoben, saj najbrž veÅ” da ga sedaj tudi Linn uporablja kot tonearm kabel, sicer raĆØuna 3 tm kabla pi 1,5 eur z konektorji potem skupaj 250 eur ampak to je Linn , Mogami razen tistih par centov za meter kabla nima niĆØ...


Je pa drugo, ĆØe je ATC aktiven mu tudi teh par metrov kabla od izvora do zvoĆØnika ne reÅ”i ali bisrtveno poslabÅ”a zvoka
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2015 15:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je sekret fantje. Oboje. Laughing
Drago pa zaniĆØ. Pa neutrik konektorji isto. Poden od podna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 13:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf

Å e vedno se ne oglasiÅ”, evo dodam gratis Å”e Neutrike pa da te konĆØno spoznam v živo, da vidim koliko boÅ” imel resnega za povedat pa prosim brez plonklistkov, to kar je na netu tudi sam znam prebrati, bolj me zanimajo tvoje izkuÅ”nje in preference
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Heh, saj ves da nismo glih kompatibilni. Ne vem ce ma smisel da se spoznamo. Pa tudi sicer me isto pride par metrov kabla ali pa flasa vina zate tako, da se bom kar izognil. Sem se ze zmenil z eno od zgornjih prodajaln.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 18:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf

o nekompatibilnosti ne dvomim, ne moreÅ” pa zanikati dobre volje z moje strani....za par metrov Mogamija in par Neutrikov boÅ” definitivno odÅ”tel veĆØ kot za buteljko,.....raje res Å”paraj pa boÅ” nekoĆØ imel tudi za ATCje, pa ĆØeprav najmanjÅ”e
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
urosst



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 9:48
Prispevkov: 109
Kraj: ZAGORJE

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 03, 2015 21:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
Zuluf

o nekompatibilnosti ne dvomim, ne moreÅ” pa zanikati dobre volje z moje strani....za par metrov Mogamija in par Neutrikov boÅ” definitivno odÅ”tel veĆØ kot za buteljko,.....raje res Å”paraj pa boÅ” nekoĆØ imel tudi za ATCje, pa ĆØeprav najmanjÅ”e


jih ma doma sem jih posluŔu .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe