Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Refresh ojačevalca Advantage i200

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DAVOR



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 17:27
Prispevkov: 454
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 06, 2014 15:45    Naslov sporočila: Refresh ojačevalca Advantage i200 Odgovori s citatom

Glede na deževno vreme, sem ga produktivno izkoristil.
Doma je pristal vrhunski ojačevalec Advantage Bladelius i200. Ojačevalec je bil v takratnih testih več kot odlično ocenjen in spada v višji kakovostni razred...cena nekje 2500€, a ker je že malo v letih sem se odločil da ga popolnoma obnovim. Deluje vedno v stby razen ob popolnem izklopu na zadnji strani, zato je material vedno v obrabi.
Potrebno je še bilo zamenjati nekaj konektorjev in sem se odločil, da naredim vse v kompletu.
Ojačevalec je narejen zelo kvalitetno, od ohišja, zgradbe, material...razen opampov in eketrolitov. Vezje je narejeno z logiko konstruktorja, ne nek kitajski avtoruter vezje, kjer je na desetine brikov sem tja...tu ni niti enega, pravilne zvezdaste mase logično speljana napajanja... čestitke.
V glavnem zamenjal sem vse kondenzatorje z EPCOSI, BC, NICHICON MUSE KZ in ES, PANASONIC FC, MKP IN MKT folijski kondenzatorji. Operacijski zamenjani z LME49720HA v kovinskem ohišju...
Na koncu vse premerjeno optimizirano, kot je treba. Mislim da je v originalu imel eno napako... žal sem jo opazil na koncu ko sem material že zamenjal in nisem 100% če je bila prisotna tudi ob originalu.

Stara notranjost



nova notranjost



Stari opampi



Novi opampi



Stari kondenzatorji



Stari preamp psu



nov psu



star material



Ojačevalec ima sprednjo in stranske plošče iz akrila, in malo posebne oblike.


_________________
KISS- Keep It Simple and Smart
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe