Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

izdelava "podnožja" za zvoĆØnike
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 27, 2011 15:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za mene je bila dvomestna Ŕtevilka Very Happy
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 25, 2011 18:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, zaÅ”ĆØita aluminija konĆØana - praÅ”no lakiranje:







Å e malo reklame za mojstra barvanja:
http://www.proset.si/si/
Lahko samo reĆØem: kapo dol Cool
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Antun



Pridružen/-a: Tor Sep 2010 8:52
Prispevkov: 192
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 15:46    Naslov sporočila: Antun Odgovori s citatom

Živjo,

ti je podložke za spikes naredil isti mojster? Potreboval bi podložke.


Lp
_________________
Audiatur et altera pars!
De gustibus non est dispuntandum.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 16:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je, isti je bil.
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 17:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp

No jst sm svoja stojala dal na industrijsko elektrostatiĆØno praÅ”no barvanje
v Lj. na ViĆØu v podjetje BELROS (http://www.belros.si/)

ƈe sluĆØajno koga zanima Wink So zelo hitri in prijazni ter njihove cene niso visoke Razz Za stoajala za zvoĆØnike sem plaĆØal 15 ā‚¬ Very Happy

Stojala sem imel narejena v 2 dneh Razz
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Antun



Pridružen/-a: Tor Sep 2010 8:52
Prispevkov: 192
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 19:59    Naslov sporočila: Podložke Odgovori s citatom

Kdo ti je naredil podložke?
_________________
Audiatur et altera pars!
De gustibus non est dispuntandum.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 20:02    Naslov sporočila: Re: Podložke Odgovori s citatom

Antun je napisal/a:
Kdo ti je naredil podložke?


Obrni se na sosorumaÅ”a andrej126, on ti bo vse zrihtal. Barval pa mi je en lokalni strokovnjak iz ApaĆØ.
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2014 07:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp
Rad bi bolje fiksiral zvoĆØnike jamo s506. Sedaj imam na Å”piĆØkah spodaj pa marmor ploÅ”ĆØo.
Sedaj me pa zanima kaj bi bilo boljÅ”e da odstranim Å”piĆØke dam pattifix in prilimam na marmor ali da naredim luknje v marmor in priÅ”ravfam? Je pa podnožje od @hifrika izredno liĆØno in Å”udiram tudi v tej smeri.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 25, 2014 09:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dule80 je napisal/a:
Lp
Rad bi bolje fiksiral zvoĆØnike jamo s506. Sedaj imam na Å”piĆØkah spodaj pa marmor ploÅ”ĆØo.
Sedaj me pa zanima kaj bi bilo boljÅ”e da odstranim Å”piĆØke dam pattifix in prilimam na marmor ali da naredim luknje v marmor in priÅ”ravfam? Je pa podnožje od @hifrika izredno liĆØno in Å”udiram tudi v tej smeri.


Z majhnim svedrom za beton (npr.4mm) povrtaj marmor kjer se usedejo Å”piĆØke od zvoĆØnikov. Tako ti zvoĆØniki ne bodo drseli po gladki marmorni povrÅ”ini. Te luknjice lahko tudi napolniÅ” z patafixom.
Tako sem imel jaz reŔeno Ŕe preden sem si izdelal alu podnožje.
lp
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe